Bu şarkı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Okulda herkes bunu söylüyordu şarkıyı bir kere bile dinlememiştim ama sözlerini ezbere biliyorum şu anda. :D

Siz ne düşünüyorsunuz? Benim çok da tarzım değil ama aklıma takılıyor. :D Bugün fizik sınavında içimden söyleyip durdum şey yapamadım. :D

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• sözlerin rastgele yazılmış oldugu ve birbiri ile uyumsuz oldugu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bağımlılık yapma potansiyeli yüksek günah benim gibi çekici geldi herkese

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 18

• Bu ne laa ömrümün gül gibi 5 dakikalık zamanı boşuna gitti Baha dinledim üstüne bunu dinleyince neredeyim dedim kendime :D :D 15 yaş grubundan sonrakiler dinleyemez bunları dinleyenin kulağından, müzik zevkinden şüphe ederim :D

1|0
    0|0
  • Şu an dinliyorum, neden mi? Çünkü popüler kültür ya, domates gibi eziyorlar şarkıyı. Ta ki vıcık vıcık olana kadar. Herkes dinliyor, herkes söylüyor, insanız dilimize takılıyor. Benimkide takıntı baştan sona kadar dinlemezsem zihnimden silinmiyor :/

1|0
    0|0
  • Sözleri değişik :))

1|0
    0|0
  • hoss.

1|0
    0|0
  • Dün dinledim de sözler edebiyattan aciz. Şarkı bu nasılsa deyip sallamış da sallamış.

1|0
    0|0
  • Gece gölgenin rahatina bak yea yea dimtis dimtis

1|0
    0|0
  • gençlere uygun bir şarkı ama sözleri anlamsız ritmi güzel çocuğun sesi de güzel

1|0
    0|0
  • Valla hoşuma gitti , teşekkürler 😘

1|0
    0|0
  • okulda evde sosyal medyada her yerde karşımda artık dinlemesem de çalıyor sanki ama bence fena değil

1|0
    0|0
  • Bok gibi

1|0
    0|0
  • hiç dinlemedim 😐

1|0
    0|0
  • ALLAH ALLAAAH

1|0
    0|0
  • Ben bu çocuğu AOGde amatör müzik yaparkende dinliyodum ve bizim okuldakiler bokunu çıkardı bunun ama Harika bir şarkı ❤

1|0
    0|0
  • İyi sarki

1|0
    0|0
  • Günde 1milyon izlenme varsa haksızlık yapmayın, emek var işte:)

1|0
    0|0
  • Ayy ben bayılıyorum özellikle de başındaki melodiye

1|0
    0|0
  • benim çok iyi arkadaşımdir ve hak ediyor sonuna kadar

1|0
    0|0
  • fena değil

1|0
    0|0
Yükleniyor...