Metal / rock dinleyen ve bunu hayat felsefesi yapmış erkekler hakkında.

Bu tür erkeklere bakış açınız nedir?

Fikirleriniz nelerdir?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• satanist olarak adlandırıyorlar gariplerimi ama severiz bir hayat tarzları var kamil kesiminden iyidir.

1|0
    0|0
  • Bi muzik tarzini hatay felsefesi yapacak kadar felsefeden ve hayattan yoksun degilim

1|0
    1|0
    • ama yapanlar var

• niye hatay felsefesi yapalım azizim hayat felsefesi olur :D

• Zuhaha,telden giriorum yanlis yazmisim,kahrolsun android =D

• Pop dinleyen tiki lere ve Kurtlar vadisi edasıyla takılan erkeklerden iyidir

1|0
    0|0
  • bunu nasıl hayat felsefesi yaptıklarını merak etmişimdir hep

1|0
    1|0
  • Geçenlerde biri çelik dinliyorum metalci sayılır mıyım diyordu:)) Ne zaman metalci deyince aklıma çelik geliyor :D

1|0
    0|0
  • Sicim kuramı fazla etkilemiş onları.

1|0
    0|0
  • Metalhead erkek saçı uzunsa kızlarınkinden güzel olur ve kıskanılır kızlar tarafından :D

Hayat felsefem daha çok progressive tarzında yani sürekli gelişmek ve müziğimi geliştirmek için belirledim... ama tabi abartmadan yapıldığında hemcinslerimizin saçları uzun olunca gayette yakışıyor ve bir şeye benziyoruz :D bazıları tabi işi abartıp sahneye gidermiş gibi ojeler farlar kalemler hatta ruj sürenler var... Türkiye de özellikle aşırı abartıya gidiyorlar ve onların yüzünden biz dışlanıyoruz...

0|0
    0|0
  • özentiler boş tayfa bence

0|0
    1|1
    • nerden biliyosun öyle olduklarını

Kızlar Ne Diyor 6

• Ben de rock metal dinlediğim için severim onları iyi insanlardır en azından bazı kaba öküz insanlar gibi değiller :)

1|0
    0|0
  • birde sac uzatmalarida var itici geliyor uzun sacli erkekler

1|0
    0|0
  • Metal rock dinleyicisiydim.

Hep de öyle kişilikler dikkatimi çekerdi,

Eşim hiphopçı :D

1|0
    0|0
  • rock forever

1|0
    0|0
    • nasılsın karakız , kaç gündür üzgün üzgün sorular soruyorsun?

• yine bir soru sormayı planlıyorum bugun tatlım. şimdi çıkcam,görüşürüz yine. muah.

• muah

• Nötr..Metal rock dinlemesi benm için bişeyi değiştirmez yakışıklı mı beklentilerime uyuyo mu ona bakarm

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim elektro gitar caliyor ve rock onun icin vazgecilmez.Bence harika bir sevgilim var

0|0
    0|0
Yükleniyor...