Otübüs yolculuğunda çok hoş bir hatunu belirlediniz..

Herşey iyi güzel derken ekranda (otübüs tv'li :P )

İsmail yk - kudur baby - 90 60 90 vs. Yazıyo :D

Hatun hakkındaki düşünceleriniz %kaç ? Değişir...

Tatlı cevaplamalar :)

0|0
0|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bir gün Ankara'nın en lüks sinema salonuna giriyoruz, hemen arkamızdan Fransız jet-sosyete üyesi gibi gözüken iki tane kız ellerinde (o zamanın) en lüks cep telefonlarıyla geliyor. Telefon melodisi olarak İbrahim Tatlıses'ten iç karartan bir şarkı çalmaz mı? Ne gülmüştük o gün, ahaha

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Kız hoşuma gittiyse ajdarda dinlesen sıkıntı yok :D

1|1
    0|0
  • Hatunun ne kadar çohoş olduğuna göre değişir. Ama muhabbeti açacak bir konu da bulunmuş olur. İsmail YK'nın şu helikopterli klibini gördün mü falan diyerekten muhabbete girilebilir. İyi yolculuk bayağı zevkli geçecek ...:))

1|1
    0|0
  • bence bir kazaya kurban gitmiştir diye düşünürüm

1|0
    0|0
  • tv varsa bende kulaklik takili oldugu icin ve tv ye bakmadigim icin pek birsey degismez. tv dekini farkedersem hatunun izleyip izlemedigine ve tepkisine bakarım, seviyor mu yk yi diye.

1|0
    0|0
  • Hayatı ciddiye almaktan sıkılmış olabilir

Takibe devam ederim :)

1|0
    0|0
  • Müzik ruhun gıdasıdır.Ona o şarkılar daha iyi geliyorsa onu dinliyordur.Toplumdaki tepkilere göre kendini şartlandırma.Hanımefendiyi tebrik etmek lazım kendisine olan saygısından dolayı..

1|0
    0|0
  • TV ye bakarm.Kendi kanal ve müzik seçebildiği tvlerdense kendi ekranıma gömülür bir daha da suratına bakmam.Ama kendi seçemiyorsa devam edeblrm.:P

1|0
    0|0
  • yorumlara baktımda buraların annesi SİZ siniz heralde :) cevaba gelince değişmez :)

1|0
    0|0
  • mecbur bırakılmıştır belki :(

2|1
    0|0
  • muhtemelen uyarılırım ve etrafımda keskin bir kesişş sonunda kaşı gözü oynayan bir hatun bulur yazılırım, muavine de bir rica alt kattaki mekan için tamamdır sorun giderildi.

1|0
    0|0
  • Ben gerçekten hoşlanmışsam bu tarz zevk meselelerine tepki vermem. Herkesin zevkleri ayrı ama önemli olan kafası. benimle çok ters bir kafada yaşıyorsa o zaman o iş biter :) Bu da ancak tanıma ile olacağı için tanımadan bu tarz ufak detaylara kapılıp belki çok iyi birini harcamam.

0|0
    0|0
  • Soruyu tam anlayamadım annecim, ekrandaki şarkıyla kızın ne alakası var :D

1|1
    0|0
    • Kız ismail yk. Dinliyo annecim :))

• Benim oğlun şu gızı istiyom disin bana ben hemen alırım :))

• Dünyanın en iyi annesine sahibim diye boşuna demiyorum <333 :D

• Türkçe'ye katkılarından dolayı sana bir plaket vermek istiyorum ama henüz yapım aşamasında.

1|0
    0|0
    • Ya bazen Ege şivesiyle yazmak hoşuma gidiyor yoksa hani Türkçe'yi bozmak değil amacım :))

• hemen hayatımı sorgulamaya başlarım ne kıza ilgi kalır ne otobüse:)

1|0
    0|0
  • %87,4 oranında...

1|0
    0|0
  • çarşıda iki tane müthiş manita gördük takıldık peşlerine.nyse durakda bekliyorlar otobüs geldi kız içeri kafasını uzatıp niriye gidiyi bu utubüs diyince taksime kadar koşarak topukladığımız günler geldi aklıma.. :)

1|0
    0|0
  • zorla adamı fordcu edersiniz haaa

0|0
    0|0
  • çok seksiiii yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Uyuyor numarasi yaparak bir sonraki bayat kek ve soguk cay servisine kadar bu soku atlatmaya calisirim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...