Sesimi nasil buluyorsunuz?

Sitenin teosu bu sefer teomandan senden once senden sonra sarkisini soyledi. Link burada sizce nasil? http://vocaroo.com/i/s1EqvY9v23Ee

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzel ses iyi ufak kaymalar var ki o işinin ustalarında bile oluyor tek yanlışın Teoman'ı seçmiş olman daha yumuşak ritimli şarkılar tam sana göre mesela sesin böylece patlar şarkının gerisinde kalmaz bu tip şarkılara yönel bence
    https://youtu.be/EYe2oefUXg4

Ağzına sağlık :)

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim oncelikle bu guzel aciklayici yorumun icin :) Teoman'in sesi de benimki gibi bariton oldugu icin genelde teoman soylemeyi tercih ediyorum cunku tizlerine cikabiliyorum yani ses araligimin icinde kaliyor sarkilari. Sesim sarkinin gerisinde kalmis gibi mi oluyordu? Ama egitim aliyorum halen hatalarim var evet kabul ediyorum :)

• Rica ederim beğendim çünkü sesini yoksa dinlerdim ama yorum bırakmadan giderdim kırmamak için :) Anladım zaten ama aynı ses özelliklerine sahip olmak bazen yetmiyor hatta bazıları vardır çok alakasız parçaları çok daha temiz okur o yüzden sesini daha çok kendin keşfet her tarzı okumaya çalış eminim daha çok müzik kategorisine sesin yatkındır. Evet şarkı biraz güçlü ve zordu o yüzden bu kadar yorma sesini şimdiden eğitim hayatına devam başarılar dilerim ve evet o hatalar herkeste var benim bir arkadaşım var sesi 4 oktav İbrahim Tatlıses formunda ama onun bile sesi her şarkıya tam oturmuyor ve kendisi müzik öğretmeni, çocukluktan beri her ortamda sahne almış biri o yüzden insan önce kendi sesini keşfetmeli ona göre parçalar seçmeli ayrıc özgün bir yorumu olmalı kişinin ben böyle düşünüyorum :)

• Tesekkur ederim yine guzel ve aciklayici yorumun icin. Bu konuda baya bir bilgin oldugunu anladim. Malesef henuz sesimi kesif asamasindayim gercekten hangisi sesime gider konusunda kararsizim. Onerini dikkate alacagim senin basta attigin sarki tarzinda sarkilari da deneyecegim sesime gider mi acaba diye. Eger sizin icin ozel degilse muzikle ugrasiyor musunuz diye soracaktim. Iyi geceler bu arada soruma hosgeldiniz :)

• İyimiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...