En son ne yalayıp yuttunuz?

işe yarar bir not düşün yoruma

Güncellemeler:
Beni elestiren gizli pembeli ,
Ulaş bana.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• İşe yarar bir not düşüyorum: Üzgünüm, soruna cevap vermeyeceğim ama seni eleştireceğim. Uzun zamandır buralardasın. Seninle daha önce tanışmadım ama sorularını-cevaplarını görüyorum. Eskiden de şımarıkça davrandığın oluyordu ama bu kadar saçma sapan, gün geçtikçe beynini yitiriyormuşçasına sorular sormuyor ve cevaplar vermiyordun. Hatta senin sevimli biri olduğunu bile düşünüyordum. Tamam narsistsin, tamam egoistsin. Fakat bunları bir büyüklükmüşçesine lanse ediyorsun. Hayır, öyle değil. Bu tedavisi gereken ciddi bir sorun. Yazdıklarıma cevap olarak yine narsistliğini konuşturacağından neredeyse eminim ama belki sözlerime bir şekilde alınırsın diye yazıyorum. Tedavi olursun veya olmazsın bu senin bileceğin iş. Ama artık gerçekten çirkinleşiyorsun. İnsanlar sana senin düşündüğün gibi hayranlık duymuyor ne yazık ki. Gülüyorlar ve geçiyorlar. Bense senin yazdıkların için senin yerine utanç duyuyorum. Tamamen düzelmeyeceksen bile eski haline dönmelisin. Bunlar sana tavsiyelerim. Hoşça kal.

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...