Kapat

AZ BİR GEL BAKIYIM BURAYA SEN. BUGÜN ARAŞTIRMANI YAPTIN MI?

arkadaşlar şu siteye girdiğimden beri en çok dikkatimi çeken şey de araştırma yapan güncel şeylerden haberi olan ve tv dışında interneti yeni şeyler öğrenmek için kullanan o kadar az insan var ki. Harbiden cahilce geliyor bana. Hele de kadınlarımız. Ya lütfen gözünüzün yağını yiyim Hanımlar az genel kültür sahibi olalım dünya facebook twitter da ya da instangram etrafında dönmüyor.

Sizce de bu konu da milletçe geride değil miyiz?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• herşey bedava olsun ayagına gelsin düşüncesi hep bunlar iş veren şirketlerde böyle örnek sana 1 form kagıdı verir soru sorar cevaplar biz sizi ararız ondan sonra çıkar şöle derler iş var da çalışan yok kabul ediyonuz da sanki buda böyle bişi işte herşey bedava olsun kafası

1|0
    0|0
    • kesinlikle ama artık insanlarımızın bunun farkına varıp sadece farkına varmakla yetinmeden harekete geçmeleri gerekiyor. düşünen insanlarımızı öldürüyorlar gerçi bastırılmış bir ülkenin de içinde bulunmaktayız. ancak siyasete girmek de pek istemiyorum :)

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Her konuda bilgi sahibi olma arzusu, bizim yaşam felsefemizdir.. Gayet tabii bugün de bir şeyler öğrendik, tıpkı dün gibi..

1|0
    0|0
  • Hah sonunda ağzına sağlık diyeceğim bir üye

1|0
    0|0
  • Evet hemde baya

1|0
    0|0
  • hadi ordan ediyolar bence :D :D :D

1|0
    0|0
  • ben şahsen güncel olaylardan kurtulmak için buraya giriyorum, kafa dağıtmak için yani ^.^

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen kadınları hedef kitlesi seçerken gerçekten araştırmacı ve ne kadar düzgün düşünen bir insan olduğunu belli ettin zaten. Kültür seviyen harika 👏😊

1|1
    0|0
    • ooov feminist bir arkadaşsın anladığım kadarıyla araştırmacı ve düzgün düşünen bir insan olduğumu düşünüyorum ve araştırmalarıma göre şurda okuduğum ve yazdığım zaman içerisinde kadınların erkeklerden daha çok baskıya maruz kalması sonucunda kendilerini geliştirmekte biraz daha geride kaldıklarını görüp üzüldüğümü komik bir dille anlatımıma mizah katarak anlatmaya çalıştım. ama yinede yorumun için teşekkürler

• en azından seni güldürebillmişim bak bu da güzel mutlu etti beni :D bir sürü beyin bir sürü fikir var seninle aynı şekilde düşünmememiz gayet olası bir durum. ama dediğim gibi farklı düşünceye sahip bu yorum için teşekkür ederim her şeye rağmen

• Ben teşekkür ederim :)

• Kesinlikle katılıyorum ama böyle dopru bir konuya değinmişken o gözünün yağını yiyim kelimesi herşeyi bitirdi

1|0
    0|0
    • o memleketimin kullandığı bir cümledir. atalardan gelen aileden gelen bir durum ona yapacak bir şeyim kalmadı :D dayanamadım kusuruma bakma

• Hımmmm ozaman peki oldu👍☺

• Gozunun yagini yiyim kotu bir lafmi? Ne kadar meraklisiniz elin gavurlari gibi olmaya

• Tam olarak aynı düşüncedeyiz ama insanlar bunu seviyor sanırım

1|0
    0|0
  • evet hemde baya

1|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
Yükleniyor...