Askin ilk 500 gunu filmi nasil sizce?

link

Romantik komedi tarzinda birseyler izlemek istiyorum duygusal olmasin.. bu nasil?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek tarafından olayların anlatıldığı hoş film. Ağzımıza sçıp giden kadınları "ama ben sana karşı bir şey hissetmiyorum" diyenleri çok güzel anlatmış. Hele bayan oyuncusu, gözümde bir ilah olan Zooey Deschanel.

Filmin açılışı da efsanedir. " 'Any resemblance to people living or dead is purely coincidental'. 'Especially you, Jenny Beckman. Bitch.'

Ayrıca The Smiths çalarak puanını da arttırır link

Bir de expactations/reality sahnesi vardır. Ben bunu farklı koşullarda yaşadım. Ondan güzel.

----Spoiler----

link

----Spoiler----

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Yok o ıyı degıl. Leap year , basımıza gelenler ,arkadastan ote , hatırlanılacak bır anı bunlardan bırını ızle bence.

0|0
    0|0
  • İzlemedim.

0|0
    0|0
  • Bu filmi izledim fakat komedi tarzında değil. Aksine bunalıma sokacak bir film, duygusal..

0|0
    0|0
  • filmin sonunda kız adamı sevmediğini söylüyor ve gidiyor. ardından adam başka birine aşık oluyor. ilk gördüğü kişiye. tamamen duygusal. hemde kendini sorgulayacak tarzdan. şahsen tavsiye etmiyorum.

0|0
    0|0
  • AŞK VE PARA. İzlenilebilir. Yada Arkadaştan Öte daha iyi ikisinide tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • my boy jack

0|0
    0|0
  • aa güzeldir kesin izle:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fena değildi. bazıları tapıyo bu filme ama o kadar etkileyici değil bence.

0|0
    0|0
  • güzel bir film.ama bence serendipity izle onu boşver.

0|0
    0|0
  • 50 ilk öpücük güzeldi.

0|0
    0|0
  • Beni bunalıma sokmuştu bu film.duygusal istemiyosan izleme derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...