Kim milyoner olmak ister yarışması

Hep merak etmişimdir bu yarışmada kazanılan parayı ödüyorlar mı?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• vergiler kesildikten sonra kalan parayı alıyorsun.. zaten vermeseler senelerdir devam etmezdi o yarışma ve biri illaki paramı vermediler diye çıkardı ortaya.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• tabii ki ödüyorlar. Bunu nerden bilebiliriz? Çünkü devlet bir kısmını vergi olarak kesiyor zaten

1 trilyon kazansan da hepsini alamazsın 100 milyarını falan keser sanırım devlet.

bir ara idda'da kazanan olmuştu , ödeme biraz buna benziyor, bir bakımda devlet garantisi altında da denebilir,

1|0
    0|0
  • kazanılan ödülün ödemesını kesintilerden sonra yapıyorlar ama en az 10 ay sonra.yarısmadan once sozlesme ımzalatıyorlar sagda solda konusulmasın dıye...

1|0
    0|0
    • nasıl yani?

• mulakatlardan sonra yarısma gunune kadar sana haber verıyorlar ama bazı kuralları olan sozlesme ımzalatıyorlar uzun vadelı odemeler ıcın basında yer almasını engellemek ıcın.

• Ödüyorlardır da arada kendi adamlarını çıkardıklarını düşünüyorum...

cut.

1|0
    0|0
    • Nasıl yani ?

• Yarışmaya katılan bazı kişilerin kendi ekiplerinden oldugunu düşünüyorum reyting amaçlı filan...

• Ödüyolar tabiki :D

1|0
    0|0
  • vergiler ve falanca kurumlara bağış adı altında kesilen miktardan geriye kalanı işte birazcığını ancak sanırsam

1|0
    0|0
  • Hani Bir Ara bir milyona Yaklaşan yarışmacı vardı yha o yalandı mesela uyanık olun biraz gezi parkı olayları başladıgında yeni yeni nerdeyse insan ların dikkati çekilsin diye yapılmış bir olay diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Nasıl yalandı ya? Yarışmacıya soruları mı verdiler yani?

• bencede herşeyi önceden biliyordu ya da bilmesede kenan ışık doru kabul ettirmiştir. merak etme çünkü reyhanlı saldırısı ve daha bir çok bilinmeyeni örtmek için yapılmış bir oyun diye düşünüyorum.

• heralde

0|0
    0|0
  • Ödemeselerdi kokusu çıkardı.

0|0
    0|0
  • Kesintiler yapıldıktan sonra tabii ki ödüyorlardır.

0|0
    0|0
  • tabi ki öderler canlı yayında para kartını veriyor :D vermeseler mahkemelik olurlardı çok dan :D

1|0
    0|0
  • başkaları para kazanıyor sen izliyorsun oh ne güzel bana faydası var mıyok tabikide işim olmas, genel kültürüm iyi soruların çoğunu biliyorum ayrıca

1|0
    0|0
  • Tabi ödüyorlar da vergi parası kesiyorlar

0|0
    0|0
  • evet ama vergi ile birazı gidiyor galiba

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ödüyorlardır.

1|1
    0|0
  • Ödemeseler kaç seneden beri devam etmezdi.

0|0
    0|0
  • geçte olsa evet :D

0|0
    0|0
  • ödemeselerdi illa duyulurdu

0|0
    0|0
  • Ödüyorlardır heralde

0|0
    0|0
  • git katil o zaman daha emin olursun :)

0|0
    0|0
    • Şansımı denemeyi düşünüyodum zaten :)

Yükleniyor...