Kim bu Rockefeller ailesi?

Lucifer (iblis)'in emirlerini yerine getiren ailedir. Ailenin kurucusu petrol baronu John Davidson Rockefeller'dir 6'ncı kalp ameliyatını olup 200 yaşıma kadar yaşamak istiyorum diyen adam. son 38 yıl içinde 6 kez kalp nakli yaptırmış.

Şirketlerinin cirosu dünyadaki pek çok devletin yıllık gelirlerinden daha fazla ve amerika merkez bankasının sahibidir.

Ayrıca aile Standart Oil'in sahibi ve Kurukafa Ve Kemik Tarikatı'na üye veren, toplayan kişidir. Türkiye'deki işbirlikçisi ve akrabası ve onun üzerinden iş yürüttüğü aile ''Koç'' ailesidir.

illuminatinin günümüzdeki temsilcisi 12 ailenin rockefeller kolunun üyesidir. bir insan mevcut parasını savaş çıkartarak nasıl katlar en güzel örneklerini vermiştir ve 1-2. dünya savaşları, ardından vietnam savaşında paranın gözüne vurmuştur. Önemli olan savaşı amerikanın kazanması değil, kimsenin kazanamayıp sürekli uzamasıdır.

yani ne trump ne putin hiçkimde yönetmiyor bu dünyayı bu aile yönetiyor. Onlar sadece piyon. b. o. p yeni dünya düzeninin fikir babasıdır.

Şeytanın vücut bulmuş hali. Dünya üzerinde savaşlar, açlık ve hastalıktan ölmüş milyonlarca insanın kanı bu aile üzerindedir.
#Hergün1YeniBilgi

Kim bu Rockefeller ailesi?

Güncellemeler:
Adamın adı john davidson değil john davison olacak yazım yanlışı için kusura bakmayın ve saygılı bir biçimde yorum yapın lütfen !

2|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anda siyonizmin başkanlığını yapan,8 ay önce ''Atatürk planlarımız 100 yıl geriye attı zamanı geldi hesabı sorulacak.''diyen , Boing uçak şirketinin sahibi.

1|1
    0|0
    • Ataturkle ne alakası varmıs onun planlarının acaba

• @pearleyes Rica ederim ordumuzu yok etmek için her olayı kullandı ABD bunu her kes iyi bilsin.

• Teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 8

• Miso bence paylaşmaya başlamalısın. Harika şeyler anlatıyorsun. Tebrik ederim.

1|1
    0|0
  • Çok az kişinin bildiği bir aile bu ülkemizde. Özellikle bu sitede görmek beni şaşırttı. Güzel bilgi, tebrikler..

0|1
    0|0
  • çok beğendim detayı ve soruyu

0|1
    0|0
  • Dunyayı bu aile yonetiyse ne diye bu kadar az biliniyor?

0|1
    0|0
    • hepsi illimunatinin oyunu oluyor

• Replitianların iletişimde olduğu ailelerdenmişler diye okumuştum😅

0|1
    0|0
  • Ah bu siyonistler..

0|1
    0|0
  • Sonucta50 kalpte taktırsa bı sekılde ölücek 😄 İllumunatı konusuna gelırsek karmasık bır konu

0|1
    0|0
  • Deccal dedikleri belkide bu aile. Kim bilir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• biz değiliz 😄

0|1
    0|0
  • bende rockefeller im aslında dna testi yaptırıcam eğer duyuyolarsa burdan sesleniyorum benide alsınlar

0|1
    0|0
  • dünyanın en zengin ailelerinden birisi ve masonik tarikatlara gerekli maddi desteği sağladığı biliniyor.

0|1
    0|0
  • Masonun başı

0|1
    0|0
  • Öncelikle adamın adı "John Davidson" değil, "John Davison". Alman kökenli bir aile, zaten soyisimden belli. Sonrasında John için zemini hazırlayan babası William'dır. Ailenin başı o kabul edilir yani. Ayrıca yalnız değil, McCormick ailesi ile yakın ilişkileri vardır.

Adam 75-80 sene önce öldü zaten. Ondan sonra aile güç kaybetse de, yine devam ediyor.

Bu arada adamlar kafalarını kullanıp, şirketleri yönetiyorlar. Niye şeytan oluyor anlamadım. Siz olsanız, siz de kendi idealleriniz doğrultusunda bir şeyler yapacaksınız haklı olarak.

Dünyada bu kadar çok aptal insan varken, bunların alıp gitmesi tesadüf değil. Kafanızı kullanın, oyuna gelmeyin bu kadar basit.

0|0
    0|0
    • al ışte beklediğim mallardan bir tanesi ulan bilgi veriyoruz burda bas git konuyu öğren gel

• Bunların asıl başı dünya dışı yaratıklar onların bu dünyadaki işlerini bunlar yapıyor. Yakında tekrar Dünya'yı işgal etmeye gelecekler şimdiden ortamı hazırlıyorlar yavaş yavaş.

0|1
    0|0
Yükleniyor...