Kim bu Rockefeller ailesi?

Lucifer (iblis)'in emirlerini yerine getiren ailedir. Ailenin kurucusu petrol baronu John Davidson Rockefeller'dir 6'ncı kalp ameliyatını olup 200 yaşıma kadar yaşamak istiyorum diyen adam. son 38 yıl içinde 6 kez kalp nakli yaptırmış.

Şirketlerinin cirosu dünyadaki pek çok devletin yıllık gelirlerinden daha fazla ve amerika merkez bankasının sahibidir.

Ayrıca aile Standart Oil'in sahibi ve Kurukafa Ve Kemik Tarikatı'na üye veren, toplayan kişidir. Türkiye'deki işbirlikçisi ve akrabası ve onun üzerinden iş yürüttüğü aile ''Koç'' ailesidir.

illuminatinin günümüzdeki temsilcisi 12 ailenin rockefeller kolunun üyesidir. bir insan mevcut parasını savaş çıkartarak nasıl katlar en güzel örneklerini vermiştir ve 1-2. dünya savaşları, ardından vietnam savaşında paranın gözüne vurmuştur. Önemli olan savaşı amerikanın kazanması değil, kimsenin kazanamayıp sürekli uzamasıdır.

yani ne trump ne putin hiçkimde yönetmiyor bu dünyayı bu aile yönetiyor. Onlar sadece piyon. b. o. p yeni dünya düzeninin fikir babasıdır.

Şeytanın vücut bulmuş hali. Dünya üzerinde savaşlar, açlık ve hastalıktan ölmüş milyonlarca insanın kanı bu aile üzerindedir.
#Hergün1YeniBilgi

Kim bu Rockefeller ailesi?


Güncellemeler:
Adamın adı john davidson değil john davison olacak yazım yanlışı için kusura bakmayın ve saygılı bir biçimde yorum yapın lütfen !

2|1

Kızlar Ne Diyor 8

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...