Sizce yaşamak için en güzel ülke?

Keşke şu ülkede yaşasaydım dediğiniz oldu mu.Varsa neresi ve neden?Benim ilk tercihim İspanya ikincisi ABD

Güncellemeler:
Bu arada almanya ingiltere gibi yerlerin havası hep kasvetli oluyormuş her an yağmur yağıcak gibi ben bu yüzden direk buraları elemiştim.Norveç çok güzelde iklimi yine soğuk İrlanda yemyeşil :))

0|0
38|47

En İyi Erkek Görüşü

• isviçre de alp dağlarının tepesinde küçük bir kasabada yaşamak isterdim... iki katlı kullanışlı bir evim, bir garajım, bir adet volvo s60 arabam, bir ahırım, bir kümesim, genişcçe büyük bir bahçem olsun isterdim... deli gibi sevdiğim ve sevildiğim bir evliliğim 2 de çocuğum olsa... bu dünyada daha ne ister insan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 38

• İngiltere bence iklimini biliyorum yani ama yine de güzel

sonra kuzeye gitmek isterdim kanada falan kuzey ışıklarını çok merak ettiğim için İspanya da güzel oranın erkekleri yakışıklı hem yok karar veremedim ben

0|0
    0|0
  • ben avusturyaya gitmek istiyorum.ikinci tercihim japonya.off keşke bir yolu olsa da hemen gitsem ya :/

0|0
    0|0
  • Öncelikle tabii kendi ülkem çok çok daha iyi bir düzenle kendi ülkemde yaşamak isterim.Bunun haricinde Prag veya Kanada çekici gelmiştir hep.. :)

0|0
    0|0
  • Küba .

1|0
    1|2
    • Çok merak ediyorum böyle bir soruya verilen cevabı nasıl - liyorsunuz? ne yani aa o kübada yaşamak istiyormuş olmaz öyle bişey isteyemez! gibi düşünerek mi - veriyorsunuz? kim ne isterse onu yapar ona bir lafım yok sadece isteğe nasıl - verilir ki?

• Çekememezlik

• ABD istiyorum sadece

0|0
    0|0
  • İngiltere de yaşamak isterdim

0|1
    0|0
  • Türkiye elbette! üc bes yil kalsaniz o saydiginiz ülkelerde ülkemizin-insanimizin kiymetin anlardiniz

0|0
    0|0
  • tabikide italyaa :)

2|0
    1|1
  • iskandinav ülkeleri

1|1
    0|0
  • Paris bence

0|0
    0|0
  • ben ülkemi seviyorum arkadaş en ufak bir sorunda lanet edemem burda yaşadığıma nerde var bizim gibi insan ? bu kadar sıcakkanlı bu kadar içten..

0|0
    0|0
  • İtalya tabi ki İtalya İtalya İtalya

1|0
    0|1
  • Ispanya külturuyle muhteşem bir ülke krizi çözseler tam gidilecek yer:)

0|0
    0|0
  • Stockholm, Isveç.

0|1
    0|0
  • İSKANDİNAVYA.

1|0
    0|0
  • İsvicre bence.

0|1
    0|0
  • Her ülkenin kendine has güzellikleri var ama ben Türkiye'nin yanında Amerika'da da yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
  • kesinlikle finlandiya.

0|0
    0|0
  • avustralya hep çekici gelmiştir bana

0|0
    0|0
  • Tercihimi İtalya'dan yana kullandım. Konu erkekleri falan değil onu belirteyim de.

0|0
    1|0
  • Olmadı aslında ülkemde yaşıyım orlara gezmeye giderim diye düşünmüşümdür hep :D

0|0
    0|0
  • İspanya iyidir bence hem real Madrid Barcelona gibi takımlarıda izleyebilirsin :D

0|0
    0|0
  • yunan adaları..

0|0
    0|0
  • Bence de İspanya hem güneşli hem insanları neşeli ve sıcakkanlı))

0|0
    0|0
  • o zaman İrlanda olabilir :) ABD derim ya da italya

0|0
    0|0
  • ispanya ve italya :)

0|0
    0|0
  • ABD ya da Brezilya

0|0
    0|0
  • Amerika olabilirrr

0|0
    0|0
  • İspanya ve Almanya

0|0
    0|0
  • Kanada ya da Ingiltere

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    8

Erkekler Ne Diyor 46

• kardeşim yeşillik istiyorsan bırak irlandayı norveçi bak bizim karadeniz bölgemiz var. sıcaklıkmı istiyorsun? akdeniz ve ege bölgesi var. soğukmu istiyorsun? doğu ve güneydoğu var. ortak bir nokta istiyorsan marmara sana yeter. bu güzellikleri bırakıp başka ülkelere özenmeyin . görün gezin. bak bakalım yaşanacak ülkeler arasında ülkeni kıyaslayabileceğin birtane ülke varmı?

0|0
    0|0
  • burası benim topraklarım gardaş..burda doğdum burda gömülürüm..

1|0
    0|0
  • şu anda her yer aynı insanlar sorunlar bence ben sadece daha eski bir zamanda daha masum ilişkilerin olduğu dönemde yaşamak isterdim. Düşmanlıksa adam gibi sevgiyse adam gibi ilkel kabileler doğa insanlar güzel ilişkiler. :) mutlaka onunda zorlukları olur ama ne bileyim.

0|0
    1|0
  • Ben İzlanda diyorum. Hem sessiz sakin, hem doğal güzellikleri mükemmel, ayrıca kızlarıda çok güzel. Kim istemez ki :) link

0|0
    0|0
  • Sorunun cevabının Türkiye olmadığı kesin olmakla birlikte İskandinav ülkelerinde sosyal devlet anlayışı gayet iyidir vesselam

0|0
    0|0
  • Bülbülü altın kafese koymuşlar ah vatanım ah vatanım demiş ben en güzel yaşanacak yer kişinin kendi vatanı olmalı.

0|0
    0|0
  • Bbrazilya ve Dubai .d

0|0
    0|0
  • İskandinav ülkeleri yaşamak için güzel yerler İsveç Norveç İzlanda

1|0
    0|0
  • Rusya

ukranya

ingiltere

0|0
    0|0
  • Türkiye'de yaşamak isterim, diğerlerini sadece gezmek keyif verir,oralarda kalmak istemem

0|0
    0|0
  • bence en güzel en rahat vede en özgürcü ülke kanada

yok böyle muazzam bir yer üstünede kültür düzeyi çok yüksek

0|0
    0|0
  • Yeni Zelanda güzel bir yere benziyor , sağolsun hollywood tanıştırdı bizi de.

0|0
    0|0
  • Maldivlerde :)

0|0
    0|0
  • kesinlikle ispanya... japonya veya kanada diğer seçenekler.

0|0
    0|0
  • kanada kanada kanada kanada kanada kanada boşluk doldurma işinden sıkıldım

0|0
    0|0
  • Finlandiya Norveç te olur

1|1
    0|0
  • Paran oldugu zaman guzel olabir her yer ams illede vatanim iste ..

0|0
    0|0
  • brezilya. olabilir veya İstanbul tabikide

0|0
    0|0
  • norveç en güzel ülkedir ab nin yalvardığı ülkedir kişi başına en yüksek gelir oradadır güneşi gördüm filminde dağlarını göstermişdi

0|0
    0|0
  • los angales neveda, strasbourg, toronto

0|0
    0|0
  • ABD ya da Canada

0|0
    0|0
  • ben ukrayna derdim çünkü nüfüsün %85 kadın :D

0|0
    0|0
  • Yazları Türkiye'ye gelebiliyorum ve geldiğim güzel ülkelerden biri bence kıymetini bilin temelli taşınabilsek keşke diyorum ama olmuyor ...

0|0
    0|0
  • Portekiz - Lizbon

Bulunduğum kadarıyla oldukça güzeldi.

0|0
    0|0
  • sweden bnce

0|1
    0|0
  • Sırasıyla:

Japonya, Hong Kong, Singapur.

0|0