Dini boyutta kitap onerir misniz?

Arkdaslar dinimizi guzel tanitan boyle etkileyici kitaplar onerir misniz?

1|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• ahmet mahmut ünlü nün kitapları.. ( cübbeli ahmet hoca ) o adam salt ehli sünnet bilgisi veriyor.. yalansız dolansız.. ve meşhur imam ı gazali - ölüm ve ötesi.. muazzam bir eserdir.

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dinin hangi boyutunda istersin? :D
    Hikaye tarzı bir kitap istersen Hüdayi'nin Ziyafet Sofrasından kitabını önerebilirim. Osman Nuri Topbaş'ın kitabı.
    Kalbim dolup taşsın diyorsan Rabia Cgristine Brodbeck'in Hz. İnsan adlı kitabını önerebilirim.
    Ne tür istediğini söyle :))

1|0
    0|0
    • Ya her turlu olur ama dili acik yalin olsun. islami hatirlatan biseyler okumak istiyorum

• Dili gayet anlaşılır. Yazarı ise sonradan Müslüman olan bir balerin. Hayat hikayesi de çok ilginç. Araştırabilirsin.
      Aklıma şimdilik bunlar geldi.

• tesekkur ederim baktim evet guzele benziyor.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Dünya ve ahiret hayatına dair herşey. Doğru bilinen yanlışlar. Erzurumlu İbrahim Hakkı hazretleri Marifetname. bir tanıdıkta gördüm geçen. Özellikle uyku ve yeme içme ile ilgili şeyler çok ilgimi çekti. Dili de ağır değil. 1000 sayfa civarı. Tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Kuran i Kerim, onu düşünüp akıl yorarak okumak

0|0
    0|0
  • sana kitaptan ziyadesi dinimizi en güzel cübbeli ahmet hocanın sohbetlerini öneririm cunki dinledikçe dini seviyorsun öğrenmek için can atarsin

0|0
    0|0
  • bulabilir misiniz bilmiyorum ama seyyid kutubun islami etütler isimli eski bir kitabı var harika bir eser her müslümanın okumasını şiddetle tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Turan Dursun - Din Bu 1/2/3 tavsiye ederim. Tüm gerçeklerle din anlatılıyor.

1|0
    0|0
  • kütahya belediyesinin dağıttı kitapla başla.

0|0
    0|0
  • Kur an i kerim turkce mealini oku

0|0
    0|0
  • Bediüzzam oku harikadır

0|0
    0|0
  • kur an i kerim turkce mealini oku

0|0
    0|0
  • YouTube hayal hanem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Hz Ali ve Fatma bugun aldim oneririm

0|0
    0|0
  • Önce Kur'an-ı Kerim'i mealden değil, tefsirli oku. Herşey anlamlı şekilde kafana oturur. Sonra Faruk Beşer Hanımlara özel ilmihal oku, sonra imam-ı gazali kalplerin keşfini oku ve imam-ı gazaliden devam et...

0|0
    0|0
  • Kabirde ilk gece efsane bir kitap

0|0
    0|0
  • Risale-i nur

0|0
    0|0
    • gulen cemaatinin degil mi onlar

• ben baktim biraz ama dilide agir gibi geldi cok anlamadim

• Uygulaması var parmağını anlamadığın kelimenin üzerine tut anlamlarını gösteriyor

Yükleniyor...