Kore Dizilerini izlemeye başladım başta tepkiliydim ama izledikçe ne kdr güzel olduklarının farkına vardım

Peki sizinde izlediğiniz kore dizisi var mı varsa neler bunlar ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• what happened in bali link

0|0
    0|0
    • konusu ne?

• fakir kız-zengin adam, sonu degisik ama.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben Bollywood ve Kore yapımlarına ön yargım var hani izlesem güzel gelir ama hergün Hollywood takıldım şimedi çekik göz görünce bir garibime gidiyor. Bambaşka bir kültür izleyeceğim yani düşünün. Tamam 3 idiots my name is khan güzeldi ama onlara da bakarsanız hep hollywood yardımıyla çekilmiş filmler.

0|0
    0|0
  • Allah Korusun.

0|0
    0|0
    • neden onlarda Allah'ın bir kulu değil mi Allah kourusun diyosun

• Ne alakası var ben dizilerinden bahsediyorum : )

• Bende daha yeni a gentleman's dignity dizisini bitirdim ve oldukça beğendim, 20 bölüm bişey zaten sıkmadan izleniyor.

0|0
    0|0
    • genelde 16 bölüm evet süresi bizimkine yakın ama bölüm sayısı az olduğu için sıkmıyorlar

• kılzarı çok şirin oluyor :)

0|0
    0|0
  • Yok ama haklısın kızları cok tatlı oluyor hatta aşık oldugum bile oldu <3 :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Personal Taste ve Running man güzel :)) <3

0|0
    0|0
    • personel tasteyi şuan izliyorum :)

• Kardeşim izliyor.2 tanesini de merak edip izlemiştim biri saçma geldi ama diğeri güzel gibi

0|0
    0|0
    • hangi dizilerdi pek,?

• Kötü bulduğum dizi:melek var dünyaya gelip erkeği kazadan kurtarıyor kolye takıp falan

İyi olan:ohani diye bir kız oludaki popüler bir çocuğa aşık oluyor iyi gibiydi ama sonuna kadar izlemedim

Yükleniyor...