Kültür seviyesi en yüksek kız üyeler kimler?

erkeklerden cok iyi yazarlar var ama kizlar bu konuda dahami geri. acaba kizlar sorulara yaratici cevap bulamiyormu yoksa ciddiye mi almiyorlar.

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• mathesis ve 1-2 kendini çok iyi yetiştirmiş kız üyeler de var. Ama gerçekten bu konuda kızlar pek iyi bir izlenim bıraktığı söylenemez. Bence cinsiyet ne olursa olsun insanın kendini sürekli geliştirmesi gibi yok.

0|0
    7|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Naciş

1|0
    0|0
  • haillucifer

2|0
    2|3
  • Erkekler övülüyoruz :D KsK da iyi cevap verenler var yani genelde şaşırtıyorlar

1|0
    0|0
  • doğaldır kızlar o an bir milyon şey düşünüyordur. aman uğraşamayacağım deyip geçiştiriyor. onlar ne giyeceklerini düşünüyor. makyajını düşünüyor. acaba bu bunu derken neden dedi diye düşünüyordur. derslerden kalmamayı düşünüyordur. düşünüyorlar da düşünüyorlar biz sadece şu kızı nasıl ayarlarım diye düşünüyoruz.

2|0
    2|1
  • "Kültürlü" dediğim kızın "Google ve Tumblr çocuğu" çıkışına şahit olduktan sonra, bu ünvanı bol keseden dağıtmamayı öğrendim

1|0
    0|0
  • tiwiter nevin var onu tanıyorum, birde küs olduğum birisi var adını yazmayacam o biliyor kendini yazıyo çiziyo yapıyor birşeyler

0|0
    0|1
  • kizlar erkeklerden guzel cevaplar bekliyorlar sanirim ve islerine gelirse bu cevaplara pekte guzel cevap yazabiliyorlar... benim su kisa surede gordugum bu... ama sorunlari analiz etmekte biraz problem yasiyorlar gibi...

1|0
    0|0
  • "Tanrı kadınları güzel yaratmış, erkekler aşık olsun diye. Aynı zamanda kadınları aptal yaratmış, erkeklere aşık olsunlar diye" diye bir söz bence saçma ama alakası olabilirmi sizin yorumlarınza sunmak isterim

0|0
    0|0
  • reklama girmeyelim şimdi :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir fikrim yok.

0|0
    0|0
  • +1 yetermi

0|0
    0|0
  • erkekler daha iyi cevap yazıyor cinsellikte özellikle :)

0|0
    1|0
  • tabiki'' tequilashot''

Cevapları cok yerinde

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• biz malız.

böyle komple.

4|3
    2|0
  • erkekler daha yaratıcı cevaplar veriyor.

2|1
    1|0
  • Hayır erkekler veya kadınlarla ilgisi olmayanbir konu bu.Fen içeren bir soru değil bilimsel bir yönü olsada kişinin zekasına ve yaratıcılığına bağlı.İlgi alanıda kaplıyor bunu.Her erkek iyi yazmaz,her kadında... Ama yaşanmışlıklarla tecrübeler yaratılırsa kadınlar daha iyi yazar.Kadınlar daha çok empati kurar ama erkeklerde kuramaz anlamına gelmiyor %50 paylaştırırsak daha iyi olur.Çünkü bu veriler bir kesinlik kazandırmıyor.

0|1
    1|0
    • yanlis bir yaklasim :///

• Doğru bulma gibi bir zorunluluğun yok tabii. Ama bir insanı kültürel bir seviyeye yükselten şeylerden en önemlisi merak ve araştırmacı olmaktır.Merak eden bir insan okur,gezer,tadar,sorar,yazar... Bir çok aktiviteye katılır ve kendini geliştirir.İnsanı yaratıcı yapanda budur zaten.

• direnen kizlarin kafasi basiyor. gozlemledigim o. onceden de kafasi calisiyor dedigim tiplerin direndugini gordum zira. digerleri penguen iste.

1|1
    0|0
  • Klavye başında delikanlılık taslamaya ihtiyaç duymadığımızdan olabailir mi?

Çok mantıklı yazan erkek görmedim.

Ama kasmadan iyi cevaplar yazan kızlar var.İsimlerini vermeme gerek yok.

0|0
    0|0
  • Gayet iyi yazan kızlar var ama yakalamak gerekiyor. Sonuçta soruya göre cevap verilir ve burada ne kadar cevap için kültür gerektirecek soru var ki?

0|0
    0|0
  • Biz kompleks varlıklarız haliyle erkeklerin bizi çözmesi için yaratıcı düşünmesi gerekiyor. ondandır o.. Erkekler nasılsa düz varlıklar yaratıcı olmaya gerek duymuyoruz. :/

0|0
    3|0
Yükleniyor...