Gidilebilecek en ideal dershane?

mezun oldum bu sene.kazanamıyacam gibi.sizce hangi dersaneye gitmeliyim.çok pahalı ve cemaat dersanelerini önermezsek çok daha iyi olur :)

1|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• ismi duyulmamış butik dershanelere yönel. Hatta bak şimdi bazı dershaneler var; özel ders veriyorlar. Mesela diyorsun ki ben mühendislik istiyorum; fizik matematik, geometri, kimya gösteriyorlar sadece. ama daha yoğun bir şekilde. ders saatlerini de kendin ayarlıyorsun. Böyle yerler de araştır. Bazı derslerin iyiyse sadece eksik olduğun derslerden yardım alırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Liseden yeni çıkmış parasını ana babasından alan biri için fazla idealist gördüm seni. Sen ona buna bakma; en iyi eğitimi alabileceğin dershaneye git. hocaların dini inancı seni bağlamasın.

0|0
    0|1
    • herkes aynı şeyi söylüyor ya.ben bunları sevsem koşa koşa giderim.şimdi diyeceksin ki gidenler seviyor mu :) en iyi eğitimin de onlarda olcağını sanmıyorum.tek amaç para kazanmakken dini işim içine sokmalarını doğru bulmuyorum.bana samimi gelmiyor bu.

• ben iü de okuyorum ve sıradan kimsenin adını bile bilmediği kıytırık bir dershaneye gittim de kazandım. illa oraya git demiyorum; gitmen veya gitmemen kimsenin umrunda değil zaten de yani sen çıkarını gözet sadece. uğur, kültür falan bunları geç. hele kültür tam bir iğrenç benden söylemesi.

• uğur kültür falan geçtim.başka nereye gidebilirim.fem de olmasın lütfen.

• valla cemaat dersanelerinde kimse kimseye zorla bişey yaptırmıyo. herşey ortada her dersane cemaat dersanelerinin dökümanlarını kullanıyo ve ordaki egitim diğerleri gibi kalitesiz değil basarısı da oldukca yuksek. adam akıllı bir yer istiyosan körfez ya da fem.

1|1
    0|0
    • serhatda var

• Ben bu cemmati seviyorum ilime çok önem veriyolar

• Bu kafayla kazanamaman normal.. Yorumlarına hayran kaldım.. Önerecektim vazgeçtim.

1|0
    0|1
    • bu kafa ile mi?güldürme ya.anadolu lisesi çıkışlıyım.gayet çalışkan olduğumu düşünüyorum.lakin ilk senede çok çok iyi şeyler yapmam çok zordu zaten.dini oluşumları sevmiyorum.halka zorla gaztelerini sattıran işi gücü ticaret olmuş din ayağına yatmış kimselere ben para yedirmem arkadaş.önerme de zaten bu kafaylaymış

• anlamaman daha iyi olur hem senin hem de bizim için.teşekkürler.

• endişeni anlıyorum ama üniversite çağına gelmiş kimseye baskı yapılmıyor cemaat dershanelerinde.ayrıca eğitim diğer dershanelere göre gerçekten çok iyi.bende oraya gittim o yüzden söylüyorum.

0|0
    0|0
    • ben dini oluşumlara karşıyım.ister serbest bıraksınlar ister bırakmasınlar ben karşıyım.

• o zaman bilemem tabi senin tercihin.çevrende sor soruştur,hangisini tavsiye ederlerse ona git :)

• uğura git madem.

0|0
    0|1
  • Donanım dershanesi var, Boğaziçililer var tabi bu saydıklarımın hepsi butik ama donanım daha iyi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şehirden şehire değişir..!

kiminde finaldir kiminde femdir kiminde kültür kiminde uğur..

bilemezsin ki onu bize değil çevrendeki arkadaşlarına abilerine sor..

0|0
    0|0
  • eğer okumaya niyetin varsa kaymekten bile başarı elde edersin (kaymekten bile derken bedava olduğu için yanlış anlaşılmasın)

0|0
    0|0
  • bence dersane gitme ozel hoca daha iiyi sadece sen kitapları satın al yeter

0|0
    0|0
  • kpssye hazırlancaksan fem'e gelme üniversite sınavına gireceksen gel şakirt

0|0
    0|0
    • kemalist biri olarak fem benim için iyi bir yer sayılmaz.

• ben kendime güveniyorum kardeş ALLAH da nasp ederse kazanıcam.

• hadi inşallah...bu arada finalle bende kazandım

• imam hatip

0|0
    0|0
Yükleniyor...