Dans ederken partnerinize ayak uydurmaya calisirmisiniz?

Dans ederken partnerinize ayak uydurmaya calisirmisiniz?
Eyerki ayni sekil dans etmiyorsaniz veya bilmiyorsaniz neler yaparsiniz? Yoksa mahsun kirmizigul gibi kendinize has mi takiliyorsunuz? 😬😬😂😂😂

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bilmiyorum kankam :D :D :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• dans etmemeyi tercih ediyorum

1|0
    0|0
  • Hiç dans etmedim hayatımda

1|0
    0|0
  • İdolum mahsun

1|0
    0|0
  • Dans etmedim hic :(

1|0
    0|0
  • hiç dans etmem :D

1|0
    0|0
  • 😂😂😂 ah mahsun

1|0
    0|0
  • Dans etmeyi bilmem ki

1|0
    0|0
  • çok mahsun dans ederim :)

1|0
    0|0
  • tabiki

1|0
    0|0
  • 7. sınıfta yaza doğru iş eğitimi dersindeyiz dönem bitmek üzere. Öğretmen bayan sınıfa teyp getirdi ve yiyecek içicek eğleniyoruz. Bir şarkı açtı ve hadi çocuklar dansa kalkın bakalım dedi. Biz birbirimize bön bön bakıyoruz tabi ne anlarız dansdan. Hoca baktı kimsede hareket yok, hadi kalksanıza siz kardeşssiniz bir şey yok bunda falan bağırıdı çağırdı. Sonra mecbur herkes kendinde zorunluluk hissetti. En yakın arkadaşım sınıfın en güzeli sayılabilecek kızı dansa kaldırmak istedi, kız kabul etmedi.1-2 dk geçti sonra ben teklif ettim kabul etti. Kızın elini tuttum ben iptal. Kalktık dans ediyoz ben feci etkilendim, sınıfın ortasında erekte oldum ve kızdan bir metre uzak durmaya çalışıyorum, utandım bir de saklayamıyom da. Kız da etkilendi hissettim ama sınıfın ortasında rezillik tamamen. O gün bugündür dans etmem, bana ters :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Topuklu ayakkabıyla halay çekmesi ölüm 😅

1|0
    0|0
  • Senkronize sorunu varsa ayak uydurmaya çalışırım. Ama karşımdaki bilmiyorsa pisti terkederim 😅

1|0
    0|0
  • Hiç dans etmedim :/ artık evlendiğimde esimle bol bol dans ederim :D

0|0
    0|0
  • Calısırım

1|0
    0|0
  • Lan bu gif ne amkjajsjajhahahahsjsjdj

1|0
    0|0
  • dans etmem de o gif ne yaa? :D