Çaldığınız müzik aleti hakkında bilgiler verebilir misiniz?

Ben klasik ve elektro gitar, ayrıca bateri çalıyorum. Bağlamam var ancak çalamıyorum, çalmak isterdim lise dönemlerinde ders vs. dolayısıyla bırakmıştım. Sizden çaldığınız enstrümanı kısaca anlatmanızı ve hissettirdiklerini yazmanızı rica edeceğim. Yeni bir tat arıyorum hayatımda, müziğe olan açlığım hiçbir zaman tükenmiyor. :)

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Piyano ve keman çalıyorum. Enstrümanlar sevgi ve disiplin isterler. Çalmayı çok ama çok seviyorum. Duygularinizi konuşarak anlatmaktan daha iyi bir sey varsa o da enstrümaninizi konuşturmaktir hihihi🌺

0|1
    0|0
    • Piyano çalmak için uzun parmak gerektiği olayı doğru mu? Benim de aklımda piyano ya da keman var aslında. Hatta keman var çünkü piyano almam mümkün değil öğrenci halimle ve gel git zor olur kurs yerine de. Ne kadarlık bir süreç gerekir her ikisi için de? Çabuk kavradığımı düşünüyorum. Lise dönemlerimde klasik ve sanat müziği severken şimdilerde metal ve rock ilgimi çekiyor. Belki de hüznü kaldıramadığım içindir bilemiyorum. Bateri ve elektrogitar tabii ki havalı enstrümanlar ancak piyano, çello gibi enstrümanların verdiği duygulardan ziyade farklı duyguları barındırıyorlar.

• Bana kalsa ben de öyle bir şey okumak isterdim. Resim, müzik ilgimi çekerdi. Derslerimde çok başarılıydım falan filan ama artık dayanamıyorum yani fizik kimya boğuyor beni, 4 saat laboratuvarda deney yapacağıma giderim müzik yaparım ama ailem anlamıyor işte. Çocuklarım benim gibi olmayacak :( Piyano çalan kız arkadaş bulucam kendime :D

• Olmasın olmasın sanatla uğraşmak güzel bir şey😊

En İyi Erkek Görüşü

• Bağlama çalarım bazen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Piyano ve keman..
    kemana ara vermek durumunda kaldım 4 senedir piyano çalıyorum :) tuşları beni cezbediyor keratanın :D

0|0
    0|0
  • fülüt

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...