Kapat

Bir seferde en fazla kaç kitap almışlığınız oldu?

Az önce tamı tamına 43 kitap sipariş etmiş birisi olarak bu soruyu sormak istedim. 😹 Bir seferde en fazla kaç kitap almışlığınız oldu? 😊

Bir seferde en fazla kaç kitap almışlığınız oldu?

0|0
17|18

En İyi Erkek Görüşü

• 3 tane aldim en fazla cunku ben arastirip yorum okumayi sevmiyorum. gidiyorum birazcik okuyorum hosuma giderse aliyorum elime boyle boyle gidiyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ooov vaaay :D ben en fazla 12 etmiştim, 1 de hediye göndermişlerdi o kadar sipariş verince. Odakitap sitesini öneririm. Diğer sitelere göre daha uygun fiyatlar var.

Bir de ne sipariş etmiştiniz o kadar? Birkaçını yazın da feyz alalım :)

1|0
    0|0
    • 9 Günlük Kraliçe. Hep almak isteyipte unuturdum almayı ama bu sefer aldım. 😬 Kubbenin Altında. Under the Dome dizisini çok sevmiş birisi olarak kitabını merak edip satın aldım. Rüya Avcısı kitabınıda sırf kitabın ismi yüzünden satın aldım. 😄 Justine Ezarik adlı bir kadının yazdığı kitabı satın aldım. Ama onu yurtdışından sipariş ettiğim için diğerlerinden ayrı gelecek. 😟 Daha sipariş ettiğim bir sürü var ama biraz fazla olduğu için hepsini hatırlayamıyorum. 😬 Şahsen fiyatları pek dert etmiyorum ama siteye bir göz atacağım. 😊 Teşekkürler.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben bir külliyat (14 cilt)..
    Bir kaç tane de yazarından imzalı tarih kitabı almıştım..

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Kitaplara ilgi duymuyorum.. Henüz ilgimi çekecek kadar başarılı bir yazar ismine denk gelmedim, kendisi ne ki kitabı ne olsun.. Aşk romanı da okuyacak değiliz bu saatten sonra..

1|0
    0|0
    • Açıkçası benimde ilgi duyduğum çok az çıkıyor. Ama genelde hep Türkçem gelişsin diye falan okuyorum. 😬

• Pek sen nesin ki başarılı bir yazar ismine denk gelmedim diyorsun.
      Kişisel gelişim, psikolojik, polisiye romanları okuyabilirsin. Sadece romantik kitaplar yok ülkemizde.

• @Kimbukız19 Ben bir şey olmadığım için, bir şey olabilen adamların yazdıklarını okumak istiyorum ki ben de onlar gibi bir şey olabileyim.. Cümle fazla uzun oldu, umarız algılamışsındır.. Kişisel gelişim yazan tiplerin kendine hayrı olsaydı, milyarlarla oynayan insanlar olurlardı.. Okuyacağım tek tür biyografidir.. Başarılı adamların hayatlarını okur, ders çıkarırım.. Diğerleri hikaye..

• Bu kız okur.
    İnşallah 43 kitao gelincede köşeye atmazsın o kitaplar bitecek tek tek soracağım sana buralarda gezmiyeceksin ☝😀

1|0
    0|0
  • 4-5 adet

1|0
    0|0
  • Hiç kitap almadım.

1|0
    2|0
  • 5 tane

1|0
    0|0
  • 15 tane

1|0
    0|0
  • 2 :D
    seninki israf :D
    boşu boşuna ağaçlar kesiliyor ya :D

1|0
    0|0
  • kampanya mı vardı ahah

1|0
    0|0
  • 20ye yakın hepsi test kitabını

1|0
    0|0
  • 27 kitap almıştım kendimi kaptırıp 😀

1|0
    0|0
  • 8 oldu

1|0
    0|0
  • Hiç almadım.

1|0
    2|0
    • Ilginc. Kitap yazmak yetenek ister herkes yazamayabilir. okumak ise gerekliliktir. Inanamiyorum verdigin ornekten bile cehalet akiyor.

• @NurKösen Kitap okuyan biri olarak pratik zekaya sahip olmanı beklerdim. Farklılıklar karşısındaki değişim gösteren insanların ironisini anlayamadın. Şuana kadar okuduğun bütün kitapların kapakları tekrar okumanı emrediyorlar sana.

• 1 veya 2 kere 😊

1|0
    0|0
  • İyi almışsın. :D Benim tek seferde 5 i geçmemiştir heralde.

1|0
    0|0
  • Ben genellikle her 2 3 haftada bir kitap sipariş veririm. Her sipariş genelde 8 9 kitap oluyor.

0|0
    0|0
  • Hangi siteyi kullaniyorsun sipariş için?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• 4 tane 😄😄

1|0
    0|0
  • En son 10 tane falan almıştım

1|0
    0|0
  • Test kitaplarını saymazsam 15 tane

1|0
    0|0
  • 56 rekor bende ajskdk

1|0
    0|0
  • 48 diye hatırlıyorum 🤔

1|0
    0|0
  • 43 ü gecmemismdir 😊

1|0
    0|0
  • 2 tane genelde baskalarından alıyorum çok beğendiklerimi arşivlemek için satın alırım

1|0
    0|0
  • En fazla 2-3 bittikce almak ya da degis tokus yapmak daha cok hosuma gidiyor

1|0
    0|0
  • En fazla 10 tane almıştım :)

1|0
    0|0
  • 1 tane kitap okumayı pek sevmem

1|0
    0|0
  • 12 🙈 senin yaninda hic gibi kaldi sanki 😂

1|0
    0|0
  • 49 kitap

1|0
    0|0
  • 10 kitabı geçmemiştir fazla olunca okuyamıyorum sürekli yeni alıyorum eskiler okunmuyo..

1|0
    0|0
  • Bir ara set siparis etmistim icinde 142 kitap vardi ;)

1|0
    0|0
  • 3 dür

1|0
    0|0
  • Hiç oldu mu de önce 😄

1|0
    0|0
Yükleniyor...