Kapat

Türkiye'de sahaflar neden hak ettiği ilgiyi görmüyorlar? Kitaplar neden bu kadar pahalı?

Türkiye'de sahaflar neden hakkettiği ilgiyi görmüyorlar? Kitaplar neden bu kadar pahalı?

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Nette 6 TLye bulduğum kitabi sahaf bana indirimli 10 TLye öneriyor.

Nette 33 TLye aldığım Yky Don Kisot tam metni kitap fuarında sözde bir de indirimle 40 TL.

Öyle sahaf da fuar da batsın afedersin. Dertleri kitap değil bunların. Kimsenin umrunda değil millet okuyor mu okumuyor mu? Batsınlar bu kitap tüccarları, siz netten alın.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biz toplum olarak teknolojinin bize getirdiği herşeyi fazlasıyla kullanıyoruz ve faydalanıyoruz. Buraya kadar her şey normal ancak gelgelelim tek sorun ise maalesef okuma alışkanlığınımızı da yavaş yavaş kaybediyoruz. Bunun en büyük etkeni ise aile ve bireylerin yeterli olanakları ve ortamları sağlayamamasından kaynaklanıyor. Gömülüp bir tv veya telefon başında saatlerce vakit geçirirken zamani da yitirip kaybediyoruz. Sahafların günümüzde ki önemi neredeyse hiç yok derecelere ulaştı. Kitaplarda o kadar pahalı değil ama değeri bilinmelidir bence.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

• Populer kulturun okudugu ve kitaplarin sadece yemeklerle bezeli bir ortamda "sosyal medya objesi" olarak goruldugu toplumda yasiyoruz
    Genellikle nefret, siddet ve baski kuran "yakisikli erkeklerin" oldugu ve ona eslik eden "saf masum kiz"in eslik ettigi kitaplar on planda ki bana gore edebi degeri yerlerde olan kitaplar
    Eski kitaplarin, klasiklerin verdigi o hazzi o sahaf ortamini gormemis dahasi istemeyen insanlara uzuluyorum acikcasi

0|0
    0|0
  • Pahalı olması bir yana çok kalitesiz kapakları sayfaları... Bir game of thrones in ingilizcesine bakın bir de bizim türkçeye çevrilmiş kitaplarına bakın aradaki fark dağlar kadar...

0|0
    0|0
  • Arz talep meselesi ilgi az olunca talep az olunca adam da bu işi bedavaya yapamayacağı için kitap okuyana fena halde giydirmek durumunda kalıyor.

0|0
    0|0
  • Gideri fazla geliri azdir

1|0
    0|0
  • Evet kıtap resmen lüx gıbı bı sey pahalı

0|0
    0|0
  • Okuyan mi var kardes

0|0
    0|0
  • Ülke de kitap okuyan olmadığından aslında fiyatların daha uygun olması gerekir. Arz talep neticede...

0|0
    0|0
  • kitap okuyan az korsan çok

0|0
    0|0
  • bayılırım ben sahaflara

0|0
    0|0
  • Sana kesinlikle katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Sadece popüler kitapları popüler diziler, filmler izleniyor herkes klonlanmıs gibi ve farklı düsüncelere karsılar bundan dolayı olabilir

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Kitaplar nedrn pahali bilmiyorum pahali ise cakmasini aliykrum

0|0
    0|1
  • hayatın pahalı olduğu yerlerde sahaflar değil, sarraflar önemlidir... aç karınla okuduğundan bişey anlamazsın

0|0
    0|1
  • Ülke kitap diye alimleri okuyorlar zaten tek ilgilendikleri başkalaranın anlattığı gibi müslüman olmak... Kendimi geliştireyim felan yok 3 kulfu 1 elham oku devam et Allah verir yazık ki ne yazık :)

0|0
    0|0
  • Ülkede kitap okuyan mı var

0|0
    0|0
  • Kitapseverlerin sayısı az olduğu için.

0|0
    0|0
  • Sahaflara fazla uğramıyorum. Arkadaşlarla takas ederim genelde ;) Aklıma gelmişken kitabı arkadaşa vereyim bari :D

0|0
    0|0
  • Eğer ucuz olsaydı eskisinin kıymeti bilinmezdi.

0|0
    0|0
  • En iysi korsan kitap almak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...