Türkiye kupasını kazandığı için 1. lig den süper lige çıkarılan takım hangisidir?

tabii şimdi değil yıllar önce...2. ligden 1. lige çıkarılan takım hangisidir?

Güncellemeler:
maşallah soruma yoğun bir ilgi. nazar değer inşallah...

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Futbol çok gereksiz ya

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum ama Erciyes 2. Ligdeyken UEFA'ya katılmıştı

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben senin sorduğun takımı bilemedim. Ben sana bir şey sorayım bakalım sen bilebilecek misin. Türkiyede yaşayıp kalantor bir dayısı olmadığı için düzgün bir iş bulamayan, sömürülmeye dayalı işlerde çalışmayı reddettiği için ailesi tarafından horlanan ve fazlalık gözüyle bakılan ve KizlarSoruyor. com da vakit eyleyen kişi kimdir?

0|0
    0|1
    • çok basit bir soru bu. tabii ki sensin. ben yanılmam, kendini tarif etmişsin ama üzülme iş bulursun , torpil de bekleme , ne iş bulursan çalış çalış. işte çalışmaya alış alış...

• Ulen helal olsun beee nihayet gerçeği kavramış birine rastladım. Memleket yok olmaya doğru halay çekerek gidiyor herkesin keyfi yerinde. Milletin işi gücü saçma sapan programlarda duydukları müzik eşliğinde gt kıvırmada. Nihayet ama nihayet gerçeği görmüş biriyle müşerref oldum. Ulen halep halep diye ağlıyorlar. Orayı bahane edip bir sürü aciliyetli işi askıya alıyorlar. Kırk yılın başı kpss için ümide kapılmışım belki girerim diye bekliyorum, yok halepti yok suriyeydi deyip tercihleri askıya aldılar. Eeee Halepliler Halebe sahip çıkamadıysa biz işsiz memur adaylarının suçu ne?

• allah haleptekilerin yardımcısı olsun. amin... sizi takip edeceğim bundan sonra gizliden gizliye analizci ağabey. size iyi akşamlar.

• Göztepe sanki

0|1
    0|0
Yükleniyor...