Sabun büyüsü nasıl bozulur?

arkadaşlar ben birkaç ay önce çok yanlış yollara saptım büyü gibi. sabun büyüsü yaptım. bilmeyenler vardır. açıklayım bir sabuna 41 iğne batırılır öldürülmek istenen kişinin saçı dolanır dualarla falan yapılır sonra bir yere atılır sabun eridikçe kişi acı çekerek ölür. bu büyüyü nasıl bir manyaklıksa kendime yaptım. sabunu geri alamıyorum. kendimi kötü hissetmeye başladım. bozmanın başka bir yolu var mıdır?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şu aptal ve salakça şeylere inanan var mı cidden? Bu dediğin şeyler olsa niye savaşlar çıksın millet salak mı?

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sabun büyüsünün geri dönüşü yoktur. Allah rahmet eylesin.

7|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Memlekette sabuna bile tecavüz edenler varken , ölmeden hamile miyim diye de soru soracak kadar zamanın var demektir . Asıl mesele , sabuna kimin kazara halleneceği :)

0|0
    0|0
  • Hepsi manyak diyorum kimse inanmıyor bana.. . 🤔 kusura bakma böyle söylemek istemezdim ama bunu insan niye yapar anlamıyorum yardımı burada arama bence.. .

1|0
    0|0
  • Yaptığın büyünün tutacağını zannetmem. Sabuna karşı cenaze namazı da kılınıyor ve okumalarının tam olduğunu düşünmüyorum. Sağdan soldan bulduysan eksiktir. Hadi diyelim onları da yaptın, büyüyü bozmak için sabunu bulman gerekir. Sabunu bulursan bozarız.

0|0
    0|0
    • ay sabun tamamda olduğu yerden alamıyorum

• kendime yaptım diyorum

• Her yapılan büyü tutumaz.

• Gerçekten böyle bir büyüyü bana biri yapsın istiyorum ki işe yaramayacağını görelim ben batıl olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Hacı Şakir'le yaptıysan geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Buralarda cevap arama. İmamlara sor. Güvendiğin insanlarıda aracı yap. Bu tür şeyler bazı insanlar tarafından suistimal edilebilir.

0|0
    0|0
  • olm ortadünyada falan mı yaşıyonuz ne büyüsü lan

0|0
    0|0
  • Gri gandalf ı bul beraber elflere gidin selamımı söyleyin onlar halleder.

1|0
    0|0
  • psikoloğa git , saçma sapan ruh hastası gibi iş yapıyorsun , büyü yapmış dangalak

0|0
    0|0
  • mekanın cennet kabrin sabun olsun.😆😆😆

2|0
    0|0
  • inşallah alamazsın :) böyle şeylerle ugrasanların hepsimnin Allah belasını versin

0|0
    0|0
  • yaptırdığına gitsor

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş

0|0
    0|0
  • hahahahah. ya ne demek lazım bilmiyorum. bir şey olmaz muhtemelen.

0|0
    0|0
  • Gwri zekali

0|0
    0|0
  • kurandaki büyünün anlamı göz boyamaktır sabun büyüsü kan büyüsü vs vs bunlar paganizm inanmayın böyle seylere kendini kötü hissetmen psikoljik pişmanlık deniyor ona

0|0
    0|0
    • göz boyamak?

• büyü ve nazarın öyle doğa üstü anlamları yok büyü bildiğin el çabuklugu kandırmaca sihirbazlıktır nazar ise kem bakış yani kötü gözle bakmaktır türkçede malesefki peygamberden sonra muaviye döneminde kuran kavramlarını sapıttılar paganizmle birleştirdiler mesela kurandaki cinler elektrik radyasyon ışın manyetizma vb gibi yalınsız alev olan elektrik olusumlarıdır diğer bir anlamıda kimliği bilinmeyen turist ajan veya ecnebi gibi yabancı insanlardır örneğin süleymanın cinleri gibi

• cin kelimesi örten bilinmeyen anlamında ve bundan türeyen kelimeler var mesela cenin anne karnında sakli cennet yesillik arkasında örtülü saklı cünnet kalkan demek cinnet aklın örtülmesi aklı kullanamamak demek

• Hacı şakirle yıkan.

0|0
    0|0
  • Saçma birşey sabunu kır büyü bozulur :)

0|0
    0|0
  • fakirler sabun la büğü yapıyo hala onun sampuanlısı varr😀😀

0|1
    0|0
  • Başka bir sabun al, ortasına bir delik aç ve ergen bir delikanlıya ver.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

• Yaptırdığın lanete sor

0|0
    0|0
  • yaaa Allahı yok sayarsan böyle olur işte. Allah affetsin. O sihri yapanlar, Allah’ın izni olmadan hiç kimseye zarar verebilecek durumda değillerdi. Onlar böylece kendilerine fayda veren şeyleri değil de, zarar verecek şeyleri öğrendiler.” (Bakara Sûresi, 102)

0|0
    0|0
  • Yok artık bence ciddi değilsin.

0|0
    0|0
  • salak misinn

0|0
    0|0
  • Elin değmişken bide eski sevgilime yapsana sjdnwjnd

1|0
    0|0
  • Cabuk bir hocaya git bozsun buyuyu

0|0
    0|0
  • Bu nasıl bir psikopatlik ya agzhsj

0|0
    0|0
  • hocaya git sen cidden manyaksın iç dünyanda daha kötü şeyler yaşama bence bilenlere danış

0|0
    0|0
  • manyakmisiniz ne işlerle ugrasiyosunuz

0|0
    0|0
  • Hayretle okudum, ne desem bilemedim

0|0
    0|0
  • Başkasına yapana 1 derece anlaşılır da kendine neden yaptın kafan mi iyiydi sabun güzeli seni 😂

0|0
    0|0
  • kendine niye yaptın

0|0
    0|0
  • Ölmek istiyorsan bir yerden atlasaydın neden böyle boş işlerle uğraştın ki

0|0
    0|0
  • saçmalama inanma böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum 😕