Evinizde kitaplığınız ya da kütüphaneniz var mı?

Kitap kokularının doldurduğu, sadeliğin hüküm sürdüğü, nefes alabildiğiniz yaşam alanlarınız var mı evinizde?

Güncellemeler:
Güncel

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 35

• 100'e yakın kitabım var. Fırsat buldukça da kitap okumaya çalışıyorum. Odam küçük olduğu için kütüphanem yok ama onları koymuş olduğum bir dolap var :)

0|0
    0|0
    • Eğer okuyorsan 100 civarı kitap güzel rakam. :) Olsun, dolapta iş görür, hele o kapak açıldığında yayılan kitap sayfalarının büyülü kokusu, etkileyici.

• Yinede hazır tavsiyeyi almışken fırsat bulursam önce serinin ilk filmini izleyip ikinciye o şekilde gideyim. :) Merak ettim, sinemaya gitmeyi de özlemişim düşünüce. :) Teşekkür ederim.

• Rica ederim :)

• Olmaz mııı <3 Salonda duvardan duvara var annemınkı asasd oturma odasındakıde kardesımınkı :D bende tabletten okuyorum

0|0
    0|0
    • Sizin ev kütüphane gibiymiş. :) Ben kitap kokusunu duymadan okuyamıyorum, tabletten falan.

• Gece karanlıkta yatakta okumak gıbısı yok <3

• Gözlerini bozarsın dikkat et. :) Ben o yüzden bozdum gözlerimi karanlıkta kitap okuyarak.

• Kitaplarim var evett

0|0
    0|0
  • Malesef yok ışerde bı evım olursa hayalım yaptırmak

0|0
    0|0
  • Kitaplarımın bir yeri vardır evet

0|0
    0|0
  • Evet var kitabın yeri çok ayrıdır benim için.

0|0
    0|0
  • Kitaplığım var

0|0
    0|0
    • Boyutları nasıl kaç kitabın var?

• İnşallah. :) Allah çocuğun da kitaplarında en güzelleri ile karşılaştırsın. :)

• Kütüphane gibi ayırdığım bir odam var

0|0
    0|0
  • Kitaplığım var

0|0
    0|0
  • Kütüphanem yok fakat Kitaplarım var bir köşe yapacağım lakin daha yerleşemedim.

0|0
    0|0
  • her iki evde de var kütüphanelerim😊

0|0
    0|0
  • Olmaz mı.. bir kitap kurdu olarak kitap kokusuna aşık biriyim dir huzuru temsil ediyor resmen..

0|0
    0|0
  • Ooo olmaz mı gömülüyorum çıkmıyorum ordan

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • Kitaplarım var ama kitaplık ayarlamam lazım onlara. Elimi nereye atsam kitaba çarpıyor. 😊

0|0
    0|0
    • Benim bir zamanlar hepsi yerde duvar kenarlarında üst üste dururlardı. :) Uygun fırsatta halledersin. :)

• kitaplığım var tabiki ama sadece kitaplarım için ayrılmış bir oda isterdim

0|0
    0|0
  • Günün birinde bir kitapevim olacak..

0|0
    0|0
  • kitap biriktirme alışkanlığım yok, okuduğumu veririm. bir süredir de daha çok pdf okuyorum

0|0
    0|0
    • Kitaplarimi paylasmak. Bencil oldugum tek konu bu.

• ben birisi istediğinde hayır diyemiyorum. nasıl beceriyorlarsa okurken canını çıkarıyorlar o halde de geri almak istemiyorum

• Çünkü senin kadar değer vermiyorlar kitaba. Bir de maddi katkıda bulunmadıklarından hiç değer vermiyorlar.

• Yok..

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    15

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...