Okuduğunuz hangi kitabı önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar. Kitap okumayı seviyorum. Ve sizinde okuduğunuz ve önereceğiniz kitaplar olursa paylaşmanızı istiyorum.

0|0
1313

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun bir aradan sonra yeniden kitaBa başladım
    Hayatınızı değiştirecek öyküler çok iyi de olmasa okumak için güzel kitap

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben Kuran ilmi hakkında kitaplar okuyorum Öyle diğer Tür okuduğum yoktur benim ilgi alanımla da pek ilgileneceğini sanmıyorum 😄

0|0
    0|0
  • tam adamına düştün ahmet batman bana ikimizi anlat ilk bunu okumanı önerrim sonra sabah uykum soguk kahve ve korkma kalbim

0|0
    0|0
  • Cenk Enes ÖZER "Şeytan Severse" yakın zamanda bakış açını değiştirecek bir kitap.. Detay vermeyeyim mutlaka okuyun ;)

0|0
    0|0
  • Her kitabı düşünmeden öneririm. Yeterki bir şeyler okuyun.

0|0
    0|0
  • Favorim martı dır hep

0|0
    0|0
  • en son ali baba 40 haramiler okumustum ğaliba 3 sınıfa giderken tavsiye ederim :D

0|0
    0|0
    • Anlıyorum seni. 😂😂😂

• madem yoğunsun niye kitap önerisi aldın? yine kıvırmaya devam ediyosun önemli degil size karışmak haddime degil. sadece bu kadar kibar olmak zorunda degilsin. yalan atarak daha kotu gozukuyosun. özgürce yaşa ve düşüncelerini soylemekten cekinme ii gunler

• Senin düşüncen ama alakası yok hiç tanımadığın birisi için bu kadar yorum yapmak zorunda değilsin umrumda değil

• spiderwickin günceleri

0|0
    0|0
  • zülvü livaneli mutluluk...

0|0
    0|0
  • Ben genellikle siyasi kitaplar okurum oyüzden önermiyim

0|0
    0|0
    • Siyasi kitaplar yerine günlük hayattan konular ile ilgili olanlar daha iyi ya da gelişim özellikleri ile ilgili kitaplar. O kitapların etkilerini bilmiyorum okumadım hiç. Ama benim için pek bir etkisi olucagini düşünmüyorum. Teşekkür ederim yinede

• Fısıltı, sessizlik, çığlık ve final. Bu seriyi şiddet le öneririm. :)

0|0
    0|0
  • Kumarbaz

0|0
    0|0
  • Yanlış anlama ama el James oku

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...