Denize tuvaletinizi yapıyor musunuz?

sinir oluyorum yaaaw... biz yüzümüzü sokuyoz oraya heralde...

ne sinir bu insanlar yaw...

kuma yapın barii

• Oturuyomuş gibi yapıp kuma yaparım:D
    7% (3)2% (1)4% (4)Oy Ver
  • Denize salarım:D
    36% (16)43% (26)40% (42)Oy Ver
  • Büyük kücük demem denize yaparım
    2% (1)17% (10)10% (11)Oy Ver
  • Hayır asla öyle bisiy yapmam.
    55% (25)38% (23)46% (48)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
lan c yi isaretleyenler ne öküzsünüz yaw:D size "bad girl" arkadasımızın cevabını gönderiyorum bende:D
ne boktAn soru oldu bu la:D

0|0
32|61

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 60

• balinalar bir ilişkide 400 galon sperm bırakırmış.

bu miktarın %10'u dişiye geçip kalanı okyanusa dağılırmış.

1 galon 4.546 litre, 400 galon 1818.4 litre.

bunun 360 galonu okyanusa karışmakta, yani 1 ilişkide 1820 litre sperm okyanusa karışmakta.

senede 10.000 balina aşk yaşasa...

Not : Denizde mümkünse su yutmamaya çalışın denizin tuzlu olmasının büyük nedeni balinalar

2|0
    0|0
  • Prenses sana birsey diyecegim ama kızma lütfen.. :))

O milyonların b*ku nereye dökülüyor sanıyorsun sen? :)

Sidik midik olsa yine iyi..

Her cesit renkten ve kokudan olusan, boy ve ebatları farklı essiz dıskılar nereye gidiyor güzelim hic düsündün mü?

Uzay bosluguna atacak halleri yok ya :D

Üzgünüm ama senin o temiz sandıgın deniz calı, ot , b*k kaynıyor..

Hadi gecmis olsun..

Bol balıklama atlamalar..

0|1
    0|0
  • hollanda'da havuza gitmiştik, bana tembihlediler sakın yapma kim yaparsa etrafı başka bir renk oluyor yapan biliniyor diye,

denemek için yapmıştım o zamanlar hakikaten de farklı renk oldu beni sudan çıkardılar :)

küçüklük işte.

ama denize herkes yapar yapmam demesin kimse, büyük abdesti kastetmiyorum oha yani

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum. Mikrop kapar insanlar

1|0
    0|0
  • :D Şimdi .. A şıkkı Mavi arkadaşlar tarafından seçilmez.. :D

Çünki oturuyomuş gibi işeyebilen varlıklar değiliz.. :D denizde gezerken şöyle ellerimizi saçlarımızın arasında gezdire gezdire hafif kas gösterisi de yaparak sıcaklığı hissetmek hoş oluyor.. sonra akıntıya sal gitsin :D

Haa.. Herzaman yapılacak bişey değildir.. Neden dersen.. Çok zor durumda değilsem kalkar bir lavaboya giderim :D ama güzel oluyor be :D eğlenceli :D

Kaldı ki.. Kadınlar pedlerini bile çıkarıp yola atabiliyorken.. :D denize işemişiz çok mu :D

0|0
    0|0
  • balıklar ve diyer hayvanlar sıçıyor işemekmi dokundu şimdi?

onu bırak oteller bokunu arıtmadan döküyo buna nedemeli. benim çişim benim kararım :D

1|1
    0|0
    • o diilde denizde osurmak ayrı bir zevk veriyo fokur fokur :D

• Vardır olacaktır mutlaka bizim insanımız çok düsüncelidir bu konuda millet üsümesin diye salarlar bu kadar yardımsever bir milletiz iste :)

0|1
    0|0
  • panpa yanlız kuma yapmak biliyorsun ki 2. hatunu almak demek kuma yapmasınlar bence :D

soruya gelince ben denize yapmayı çok severim her yıl en az 3 defa yapmazsam rahat edemem hem kim gitcek 2 saat tolete yanlız s*çmayı cok merak ediyorum bu yıl level atlayıp onu denemek istiyom panpa :D şans dile bana :D

0|1
    2|0
    • iğrencsinn:(

• yok panpa arkadas bişiler anlatmaya calıstıda galiba polat alemdarın acıklamalarına maruz kalmıs bunada bulaşmıs kimsenin bişey anladıgı yok kendi haline bırakalım bence ya da evde yokmusuz gibi davranalım :D

• sen ole dıyosan oledır panpamm.D

• Yapanın dötüne balık kaçsın.

2|0
    0|0
  • cebeli tarık boğazna kadar açılırım anca o zaman

0|0
    0|0
  • İyi güzel söylüyosunda gemilerin atıklarını denize boşalttığını bilmyomusun. Plajdaki 2 tane adamın çişi koca denizi kirletmez ama o gemilerin bıraktıkları atıklar dakgayla kıyıya geliyor.

0|0
    0|0
  • wc olan yerlerde wc ye yaparım da wc yoksa denize salarım..büyük asla yapmam o kadar da hayvan değiliz :D zaten yapan belli olur suyun yüzeyine çıkar :D

0|0
    0|0
  • hangi hayvan yaptıysa bildiğin monalizanın heykelini sıçmış abatmıyorum 40 santim yanımda geçti balık sandım:S

0|1
    0|0
  • Iyide bukadar ev bine bunlarin suyu nereye gidiyor saniyosun :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir şey yapmam, tuvalet ne güne duruyor =\

0|0
    0|0
  • Bu güne kadar iki kez yapmıştım sanırsam. Tabi çocuktuk o zaman şu anki gibi bilinç yoktu saygılar...

0|0
    0|0
  • işediğim oluyor

0|0
    3|3
  • Hayır sacmalayanı ya

0|0
    0|0
  • En sevdiğim hobi'dir..

0|0
    1|1
  • Bu tarz konular yüzünden havuza bile girmiyorum , sadece yazlıkta kendi havuzuma giriyorum .

Saygılar .

0|0
    0|0
  • Deniz bir şekilde sirküle eder had, havuza yapanlara ne diceksin :(

0|0
    0|0
  • tabi ki küçük su varsa salarım, balıklar işemiyor mu sanıyorsunuz? :)

0|1
    1|1
  • Şortuma yaparım, sıvı kısım fileden akar gider, filede kalan posasını daha sonra temizlerim

1|0
    1|2
  • O da birşey mi. Teknede giderken titanik misali kollarımı açıp... Ohh! Rüzgara karşı yarışıyorum rüzgaraa..

0|0
    0|0
  • Kim yapıyorsa i*nedir, Herbiden ayıp ediyorlar yani

0|0
    0|0
  • Küçüktük affet :)

0|0
    0|0
  • Küçükken bir kaç kere yapmıştım :)

0|0
    0|0
    • ya ozaman denizde milyonlarca kücük cocuk yapıyor yaaa:/ uff

• Küçükken çekinmeden yapardım ama büyüyünce tiksinmeye başladım denize girerken, hatta havuzda adamların ağzından su çıkarttığını görüyorum ondan bile tiksiniyorum.

• insanlar yapmasa da hayvanlar yapıyor onlara da wc koysunlar madem

0|0
    0|0
  • Hayır asla öyle bisiy yapmam. Bak soruya da geldim ayrıca :D

0|0
    0|0
  • her insan bir kez yapmıştır illaki :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 32

• yapanın çüküne denizanası yapışsın :/

7|7
    0|0
  • Küçükken tutamazdım sanki herkes bana bakıyormuş gibi olurdu ama şimdi şahsi tuvaletimden başka bir yere asla yapmam.O zaman çocuktuk tabii yapan hala var lafım yok tabii dalga alıyor götürüyor :D:D ona bakarsak bu yoğuşuyor yağmurla geri dönüyorsa % 15'i çiş bunun:D:D:D

1|0
    0|0
  • Yapmam da yapanların olduğunu bildiğim için denize giresim kaçıyor..

0|0
    0|0
  • Hahahaha.. Zaten yapan cocuklar onlarida burdan uyarmak zor olsa gerek. Deniz neysede havuza yapanlara ne demeli...

0|2
    0|0
  • Yapan pislik çok.Haha gözümüzün önünden küçük kaya parçaları gibi dışkılar geçti.Hayret ettiğim hadi küçüğünü yaptında onu nasıl yaptın? ahaha berbat yaa bak gene midem bulandı

3|0
    1|0
  • Herkes illaki yapmıştır ya .s

0|0
    0|1
  • bilemeyizki kimin ne yaptığını.

0|0
    0|0
  • Cıks ayıp :D

0|1
    0|0
  • Midem bulandı oha y

0|0
    0|0
  • Yapmam ya yapılmamalı iğrenç düşüncesi bile

2|0
    1|0
  • Sıcsada gelgitle gidiyor yav ama havuzsa kötü

1|1
    3|2
  • denizlerin dalgasiyim.

0|1
    2|1
  • çok sıkışırsam işerim ama sıçmam

0|0
    0|0
  • yuh. denize salarım diyen 2 kız olmuş. öyle şey olur mu be. pis pis. denizi kirletiyolar oksijeni kirletikleri yetmedi

0|1
    1|0
  • yapmam diyen insanlar denizde iyice acıldınız çişiniz geldi üşenmeden çıkıp tuvalet mi arıcaksınız :D

0|0
    0|0
  • Öööğh iğrenç :(

2|0
    1|0
  • Yaa arkadaşlar lütfenn yapmayın bakın yarın denize gidicektim böyle şeyler duyunca giremiyrm ben yaaa :(

0|1
    0|1
  • salıyorum serin serin

bi daha ki sefere kedi gibi kum eşelerim sdfghj

0|0
    0|0
  • Ben o yapanların

0|2
    0|0
  • bu soru sayesinde denize ...yapan insanlarin oldugunu ogrenmis oldum :D hayvani birak yuzmeye hayvan yapmaz bunu :D

0|0
    0|0
  • Ben kuma yapın kısmında kaldım :)

0|0
    0|0
  • Hayır asla öyle bisiy yapmam.

0|0
    0|0
  • Denize gitmekden vazgectim bu sene burda yazilanlari okudukca nayiirr aslaaaa

0|0
    0|0
  • ayıp denen bişi var

0|0
    0|0
  • o yüzden denize hiç girmem zaten iğrenirim ben

0|0
    0|0
  • iğrenç ya. dün biri sormuş burda, çocukken yapıyordum hala yapıyorum diye. yapanlar var yani :(

0|0
    0|0
  • Sık ağaçlar tercihim.

0|0
    2|0
  • küçükken evet fazlasıyla :D

0|0
    0|2
  • yapmam zaten birde sanki yapsam ozaman sanki o bölgeden mikrop kapıcakmışım diye düşünüyorum denizden.çişimizi yapsak mikrop kaparmıyız cidden bilmiyorumda bana öyle geliyor hep :D

0|0
    0|0
  • Haha kedimiyiz kuma yapalım.cişimi yapıyorum arada.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...