Babam ve Oğlum filmini hatırladınız mı?

Ben bu filmi sinemada izlememiştim, ki sinemada izlemediğim filmden genelde etkilenmem. Bu filmi 50 kez izledim her defasında ağlamaktan hayattan soğuyorum. Özellikle bazı sahneler, fon müziği (bkz: link ) beni çok etkiliyor. Bugün rast geldim yine, merak ettim böyle bir soru sorayım dedim. Bu filmi izleyenler, ne düşünüyorsunuz film hakkında?

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma getirdin o olaylı günü, ahh ahh..

Çok sevdiğim kız arkadaşımla (kendisi şuan evin de muhtemelen akşama hazırlık yapmakta) bir önceki gün kararlaştırmıştık. O filme gidecektik! Son konuşmalarımızı yapıp vedalaştık.

Derken o gün geldi çattı..

Öğleden sonra gittim kapısına , bastım ziline. Hanfendi uyumakta. Süsü-püsü bitti ve biz yola koyulduk.

Sırf içeri de cips-kola pahalı diye dışarıdan alıp çantalarımıza sokuşturduk.. Oturduk yerimize ve reklamların bitmesini bekledik. Telefonumuzun sesi açıkmış meğer, en ağlak sahne de bendenizin telefonu çaldı, arayan babamdı. Açmalıydım. Arkadan off,puff sesleri yükseliyordu. Arkamı dönüp -nee dedim.

Her neyse en kımılkımıl sahne geldi çattı, herkes diikat kesilmiş -yık babanı geç dedi aksanı bozuk kadın. İşte o an herkes ağlarken ben de bir sırıtma oldu.. Bir de baktım deli adam ayu gibi bağırarak koşuyor işte o an biz kahkaha atmaya başladık.. Ve sinema da derin bir sessizlikten sonra arkamda oturan 1 çift paçoz çüşş dedi.

Senmisin çüş diyen...

-:(

Mutlu yıllar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Aslında duygusuz bir insan değilim ama bu film beni fazla etkileyemedi . Sanırım babamla güçlü bağlarım yok, film o yüzden dokunamadı bana fakat gayet güzel bir filmdi . Ama bana sorarsan Çağan Irmak'ın en güzeli filmi nedir diye . 1 . Mustafa Hakkında Her şey 2. Karanlıktakiler 3 . Babam ve Oğlumdur.

1|0
    0|1
  • 2323435467 kere izledim 2323435467 kere ağladım..Hala da ağlarım görünce..Olmaz böle doğal senaryo.Olmaz böyle oyunculuklar..Beni de mesela en çok şey sahnesi etkiledi..Şu açeydim gollarrııııımıııı değil de çetin tekindor hastanenin kantininde ailesine sadık ın durumunu anlatıyor..O hareketler mimikler falan beni bitiriyor..Birde şu laf " Evlatlar babalarını hatırlamak istedikleri gibi hatırlarlar"

1|0
    0|0
  • duygusal flim birazda korku flim izle

1|0
    0|0
  • 10 numara filmdi her zaman izlenir.

1|0
    0|0
  • Bence 15-20 yaş grubunun her daim seyretmesi gereken ve filmde barınan duyguları içinde yeşertmesi gereken bir film. Çağan Irmakın yaptığı çalışmaları beğeniyorum . Bir de Çemberimde GÜL oya diye dizi vardı türkiye gerçeklerini ortaya sermişti

1|0
    0|0
  • ... Babam ve Oğlumu beğendiysen Dedemin İnsanlarını seyret.

1|0
    0|0
  • ben ilk izlediğimde etklenmiştim. o gömlğini yırtma sahenesinde zor tuttum kendimi.

1|0
    0|0
  • Şimdi izlesem yine boğazım düğümlenir.

1|0
    0|0
  • Hala izlemedim.

1|0
    0|0
  • Bi acayip olmuştum bi dahada izlemedim.

1|0
    0|0
  • kesinlikle dedemin insanlarını izlemelisin o filmden daha güzel

1|0
    0|0
  • güzel film.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• ayy çok kötüydü kardeşim babam yanımdaydılar ağlıyıcam tutamıyorum kendimi gözlerimin içi doldu .. kardeşimde bekliyor ağlamamı " ben sana koz bırakırmıyım fırlama " dedim içimden ve kaçtım odama orda ağladım bi güzel:) bidaha izlemedim ağlamamak için

1|0
    0|0
  • ilk izlediğimde okulda hocamız izletmişti lisedeydim hatırlıyorum millet aglıyordu ben gülüyodm hatta espri yapmıştım nerde ağlayacaktık falan sonra evde izledim ailemle ikinciyi offf sen misin izleyen ağlaya ağlaya mahvolduğumu hatırlıyorum yani nerde ağlayacagımızı anlamıştım :D şimdi izlesem yine aynı derece ağlarım herhalde

1|0
    0|0
  • ayyy ne ağlamıştım o filmde yaww

1|0
    0|0
  • gereğinden fazla değer biçilmiş filmlerin başını çeker sıradan duygu sömürüsü yapan zayıf duygulu insanları etkisi altına almayı başaran filmdir.

2|1
    1|1
    • işte hayatın gerçeklenen bir filme yapılabilecek en saçma sapan yorum. senin sömürmeyecek duyguların olduğu için ne kadar şanslısın tartışılır. Belli ki aile sevgisi, baba sevgisini yaşamamışsın ne yazık. emin ol bu kadar birbirne bağlı aileler var hala

• Fikrine saygi duydum ve artiladim.

• teşekkür ederim niyeti yanlış anlamadın umarım

• kaç kere izledim bilmiyorum bir ara replikleriyle konuşur olmuştum. güzel film

1|0
    0|0
  • Evet hatırladım

1|0
    0|0
  • Sinemada izlememiştim evde cdsini alıp izlemiştim.Hıçkıra hıçkıra ağlamıştım,hayattan soğumuştum.Deli gibi sevdiklerimi kaybetme korkum o zaman başladı.Resmen peçete yetişmemişti.Hala ne zaman izlersem ağlarım.Hiçbir filmde de böyle olmamıştım.Gelmiş geçmiş en iyi filmlerden.

1|0
    0|0
  • Dedemin İnsanları da onun kadar iyi...

1|0
    0|0
  • Ben izledim ama nedense ağlamadım.Hatta çok mu duygusuz bir insanım diye düşünmüştüm.

1|0
    0|0
    • belkide o dönemde yaşanan sıkıntıları biliyor olsaydın daha dokunaklı gelirdi şilacık. duygusuzluğundan değil insan yaşanmış duyguları bilirse hislenir. :)

• beğendim nadir türk filmlerindendir ...

1|0
    0|0
  • Beni de etkilemisti.1 kez izledim..Ikinciye cesaretim yok:)

1|0
    0|0
  • güzeldi, ama ikinci izleyişimde bi o kadar sıkılmıştım

1|0
    0|0
  • otobüste izleyip ağlarken kendimden geçmişliğim var. şoför bile acımıştı halime.

1|1
    0|0
    • İst- ANT arası otobiste seyretmiştim her halde ya 5 ya 6 seyredişimdi . hatırladığım yanımda ki yaşlı amcanın habire bana mendil verdiğidir. ne ağlamıştık ikimizde

Yükleniyor...