Copic ciao kullanan var mı? Bu kalemleri alirsam pişman olur muyum?

Ekşi sözlükten biraz araştırmaya çalıştım ama herkes copic markerlardan bahsediyor🙄 Copic markerlardan da 36'lisina 900₺ verecek gücüm yok🙄 Bu kalemlerin de kalitesiz olmasını,40₺'yi direk çöpe atmak istemiyorum. Sizce ne yapayım?Copic ciao kullanan var mı? Bu kalemleri alirsam pişman olur muyum?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 2

• yurt dışındanda ucuza getirte bilirsin belkii

0|0
    0|0
    • Öyle bir imkanım yok mahalesef :/ Yurt dışındaki akrabalarim tam copic'lere ihtiyacım varken atandı 😂 Onun dışında da cevremde çok az kişi var yurt dışına gelip giden, onlarla da samimiyetim yok, boyle birşey isteyemem.

• Kaliteli ve uygun fiyat bulmak çok zor bence ama iyi fikir yine de ;) 👍 Teşekkürler

• önemli değil :)

• Bu kalemin amacı ne?

0|0
    0|0
    • Copic marker art, yaz google'a istersen. Daha iyi gorursun

Kızlar Ne Diyor 1

• copic pahalı bir marka eğer marker istiyorsan promarker öneririm izmirde 7-8tl eskişehirde daha da ucuz diğer şehirleri bilmiyorum. bu 36lı set çakma olmasın marker değil sanırım keçeli kaleme benziyor ne bu?

0|0
    0|0
    • İzmir'de yaşıyorum ve Eskişehir'liyim 😂 Her sene Eskişehir'e gidiyoruz (hatta 15 tatilde de gidicez) ve merkezdeler akrabalarim yani ulasmam kolay olur. Ama bu markayı hiç duymamıştım, kaliteliyse neden olmasın? Kullandınız mı bu markayı ya da nereden duydunuz? Bu kalem zaten copic ciao yani çakma oluyor ama ben de kaliteli olmamasından korkuyorum. Bilmediğim basit bir markadan alıp 40₺'yi çöpe atmak istemiyorum ama 7-8₺ derken? Adedi mi 7-8₺? 12'lisi bile 7-8₺ hayatta olmaz zaten :D

• tanesi 7-8 :D bak izmirde kemeraltında esen kırtasiye var orada şu an 7 buçuk tl sanırım. sonra karşıyakada peker kırtasiye var orada da 8 tl idi en son sonra yine kemeraltında ege sanat kırtasiye var orda da 8-9 olabilir emin değilim ama en çok çeşit pekerde var bütün renkler vardı nerdeyse belki toplu alırsan indirim bile yapabilir. promarker en güzeli bence yani copicten sonra bide touch diye bir marka var kitapsanda falan var ama tavsiye etmem onu anca promarker de bulamadıklarını alabilirsin o da 12 tl.. şu an kendimi ucuzcu gibi hissettim :D bide 9 eylül gsfnin içinde mesut var kırtasiyeci belki o getirtiyo olabilir sormak lazım istersen detaylı yol tariflerini atarım :D eskişehirde okuyan arkadaşım burada 5 tl demişti hangi kırtasiye hatırlamıyorum okulun oralardadır.. bunu alma bence hem çakmaymış istediğin renkleri vermez hem de 40 tl boru değil boşa gitmesin..

• Ayy çok sağol yaa😂 Hiç ümitli değildim soruyu sorarken ama iyi ki sen çıktın😅! Güzel sanatlar okuyan öğrencilerin çoğu Konak'ta zaten :D Ben çok gordum.
      İlk olarak 12 temel renkten alırım, hatta belki indirim yaparlar :D Sonra para biriktirdikce 24'e 36'ya katlarim bir de memnun kalırsam :D Tekrar çok teşekkürler :)

Yükleniyor...