Kapat

2016'nın en i̇yi filmi sizce hangisi?

DAĞ II ' yi Ankete Eklememişler :) Anketi Düzgünce Yapmaya Hazır Mıyız? Filmler belli bir sıraya göre sıralanmamıştır. 2016 yılında en çok konuşulan filmleri sizlerle paylaştım. Şu an popüler olan bir ankette IMDb'den 10 puan alan ve 2 milyondan fazla seyirciye ulaşan, ayrıca bir çok rekora imza atan yerli aksiyon ve askeri filmimiz olan Dağ II ' nin eklenmemiş olması beni çok üzdü ve sinirlendirdi. Çok kaliteli ve rekor kırmış bir filmi neden ankete dahil etmezler anlamış değilim. Bu ankette gerçekten güzel işler başarmış filmlerden en iyisini seçeceğiz. Anketi beğendiyseniz beğenerek destek verebilir, yorum atarak düşüncelerinizi benimle paylaşabilirsiniz.

Size Dağ II ' nin film müziklerinden birisini armağan edeceğim. Anketi okurken dinleyebilirsiniz:

Kucak dolusu sevgilerle...

- KSYazarı

• DAĞ II
    50%(28)53%(52)Oy Ver56%(24)
  • Doctor Strange
    7%(4)6%(6)Oy Ver5%(2)
  • Captain America : Civil War
    7%(4)5%(5)Oy Ver2%(1)
  • Suicide Squad
    16%(9)12%(12)Oy Ver7%(3)
  • Batman v Superman
    5%(3)8%(8)Oy Ver12%(5)
  • X-Men: Apocalypse
    2%(1)3%(3)Oy Ver5%(2)
  • Deadpool
    13%(7)13%(13)Oy Ver13%(6)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
İşte Sonuçlar

0|1
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Anketi rotten tomatoes'a göre yaptığımı, festival veya yerli filmleri özellikle koymadığımı belirtmeme rağmen buradan gönderme yapmaya girişmişsin, komik geldi. Herkes istediği anketi istediği gibi yapar karışan yok, buyursun isteyen istediği yerde oy versin haha.

0|0
    0|0
    • anketi siz mi paylaşmıştınız. ya şu an çok utandım. ben ks'nin paylaştığı anket sanıyordum. afedersiniz.

• Ya ben ks'nin paylaştığı resimli olan için demişim zaten. Seninkinde resim yok. Sen niye atlıyosun kız :D boş yere üzüldüm az önce

• Ee çoğunluğa yabancı filmleri koyup benimkine Dağ II yazdıktan hemen sonra yeni anket yapınca haliyle öyle sandım ama yakıştıramamıştım zaten. Sen de kusura bakma madem :P

En İyi Erkek Görüşü

• Anket olmamış. Nedeni Türk filmi ile Holywood filmleriyle karşılaştıramayız, Abd filmleri bizi ezer geçer. Bir diğer nedeni de bizim film hayatta kalma filmi ama diğer filmşer ise Marvel ve DC nin filmleri. Yanş süper kahraman filmleri. Bunlar matematikteki X ve Y gibiler. ikisini toplayamazsın. Biri armut diğeri biber :D

1|0
    1|0
    • Ben yalnızca 2016 ' da en çok konuşulan filmleri yazdım. Bunu açıklamada da belirttim :)

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• Deadpool olduğunu hepimiz biliyoruz.. ;)

1|0
    0|0
  • The bfg

0|0
    0|0
  • Dağ 2 bncede etkıleycı cokca.

0|0
    0|0
  • Hiçbirini izlemedim bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Dag 2 tabiki

0|0
    0|0
  • Korku Seansı

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 7

• Milli duygular ile bakınca dağ 2 eyvallah ama tarafsız olmak gerekirse Dr. Strange ve suicide squad çok iyiydi

0|0
    0|0
    • Dr. Strange benim hiç hoşuma gitmedi. Suicide Squad ise biraz sıradan geldi. Gökyüzüne ışık saçan bir yaratık ve onu yok etmeye çalışan bir takım veya bir kişi. Klasik süper kahraman film teması.

• Dağ 2 güzeldi bunun yanında C. Amerika, Suicide Squad'da iyiydi.

0|0
    0|0
  • Dt. Strange

0|0
    0|0
  • dağ 2

0|0
    0|0
  • Dağ 2 ve suicide suquad

0|0
    0|0
  • Dağ II secmeyen bizden degildir !