Kapat

16 yaşındaki bir kızın 21 yaşındaki bir çocukla evlenmesine ne diyorsunuz?

16 yaşındaki bir kızın 21 yaşındaki bir çocukla evlenmesine ne diyorsunuz? ya da nişan söz vb.

Güncellemeler:
BEN DEĞİLİM.

0|0
13|23

En İyi Erkek Görüşü

• 16 yaşında kızın evlenmesine kesinlikle karşıyım. O yaşta ki bir kızın sevgilisi olur, flörtü olur, gezer tozar, gençliğini yaşar. Ne sözü, nişanı... İnsanlar gençliğini yaşamalı.

Aynı şekilde 21 yaşında ki çocuk içinde geçerli bu saydıklarım 21 yaş nedir yahu? ne evliliği?

İkisi için de çok erken.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okulda olması gerekirken o yaşta hiç bir hayat güvencesi yokken evlenmeye kalkıyorsa beyinsizdir. zorla evlendiriliyorsa zaten yasal değildir erkek hapse kız okula gider mutlu son.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• Reşit olma yaşı 18 diyom.

0|0
    0|0
  • Kanunen yasak

0|0
    0|0
  • 16yasindaki kiz neden 21 yasinda erkek degilde cocukla evlendigini dusunuyorum.

0|0
    0|0
    • Ne demek istediğimi anlamışsın , Uzatma daha. :))

• Yuh derim 16 yaşında la

0|0
    0|0
  • söz 1 yıl nişan 2 yıl sürmesi iyi tanıyıp alışması lazım

0|0
    0|0
  • Anne baba izni varsa varsa yasal diye biliyorum. Kız olgunsa kafa yapısı olarak olur diyorum çünkü erkekte çok genç yaşta

0|0
    0|0
  • Erken kadın olma hevensindesin galiba

0|0
    0|0
  • Kim kiminle evleniyor
    Sen kaç yaşındasın?

0|0
    0|0
  • 16 yasindaki kiz
    21 yasindaki cocuk

Tersi olmasi gerekiyor

0|0
    0|0
    • Şimdi niye bozuyorsun beni :D

• Cocukla yetiskinin evlenmesine karsi oldugum icin ister Nisan ister dugun farketmez

• Çocuklar masal dunyası değil bu işler

0|0
    0|0
  • Ben aradaki yaş mesafesini abi diyecek kadar olan yaş aralığın uygun bulmuyorum :D

0|0
    0|0
  • ergenliği bitip de kişiliği oturmadan evlenmesi çok büyük hata

0|0
    0|0
  • olmaz kızın yaşı küçük

0|0
    0|0
  • e yuh yani daha cocuk

0|0
    0|0
  • 16 çocuk daha 18 19 belki bir nevi..

0|0
    0|0
  • Öyle şey olmaz

0|0
    0|0
  • allah mesut etsin diyoruz

0|0
    0|0
  • Ikiside cocuk ozellikle kiz

0|0
    0|0
  • reşit olma yaşı 66 diyom

0|0
    0|0
  • kız değil çocuktur o

0|0
    0|0
  • şimdi 16 yaşındaki kız sevgili edinip sevişmesine özgürlük doğal hakkıdır diyenler, 16 yaşında evlendiğinde o kıza çocuk gelin derler ve dmat sübyancı diye fişlenir.. seviyorlarsa ve ikisininde rızası varsa bence evlenmelerinden kime ne...

0|0
    0|0
  • yasal degil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• 16 yaşında bir genç kızın parmağın da yüzük değil elin de defter kalem olmalı üzerin de gelinlik değil üniforması olmalı... Türkiye de bir kadın okumamışsa ki okusa bile çok zor sosyal hayatta benliğiyle yer bulması. Bu yüzden okuyunuz efenim...

0|0
    0|0
  • Üzerinde gelinlik değil forma olmalı, elinde yüzük değil kalem olmalı, kucağında bebek değil sıkı sıkı sarıldığı hayalleri ve kitapları olmalı

0|0
    0|0
  • 16 yas boyle ciddi kararlar vermek icin cok erken. O kiz nekadar olgun olduguna inansa bile aslinda olgun degildir.

0|0
    0|0
  • Ikısıde cocuk olmaz

0|0
    0|0
  • cok kucuk amaa

0|0
    0|0
  • O çocuk kategorisine girer ve bir şikayet ile çocuk hapise bile girebilir kız için çok ama çok erken

0|0
    0|0
  • 16 yaşında bir kızın evlenmesini hiçbir şekilde doğru bulmuyorum hatta 22-23 yaşından sonra evlenilmeli bence. Liseyi bitirip üniversite okusun..

0|0
    0|0
  • Hayır doğru değil o yaşta bir kızın okuması gerek.

0|0
    0|0
  • Ne gereği var böyle bir şeyin?
    Durup dururken yapılan bir evlilikse şiddetle karşı çıkarım.

0|0
    0|0
  • rezillik

0|0
    0|0
  • Doğru değil kız küçük

0|0
    0|0
  • Kesinlikle sacma ve yanlis buluyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...