Muhasebe ve finansman

Arkadaslar muhasebe ve finansman okusam issiz kalir miyim? Ya da muhasebe ve vergi uygulamalari?

0|0
58

En İyi Erkek Görüşü

• şu saçma düşünceden kurtarın kendinizi arkadaşlar...keşke banada biri bunu analtabilseydi hazır ben anlatırken dinleyin..ne okusanız hangi okulda okursanız okuyun...kendinizi geliştirip üzerine koymadığınız zaman piyasada yok olup gtmeye mahkum kalırsınız...odtü mezunuyum iş bulurum garantisi falan artık yok...yada x bölüm okudum asla boşta kalmam diye bir lüksünüz artık yok...ha okursun üzeine yabancı dil koyarsın office ve mesleki programları yalar yutarsın o zaman fark yaratırsın...okulu artık hereks okuyor lütfen uyarıyorum buradan

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• işsiz kalmazsın ama zor birbölümdür arkadaşım holdinge girdi ve kendisi istifa etti çıktı işten, çok iyi imkanları olmasına rağmen

0|0
    0|0
  • Kalmazsın

0|0
    0|0
  • bende bilgisayar yazılımcısıyım ama

açıktan muhasebe okudum mali müşavir olacağım

kesinlikle bulursun ama ilk başta çok zorlanırsın

0|0
    0|0
  • Kadınsan BUlursun Erkeksen Aha Böle İşsiz Gezersin BAcım :D

0|0
    0|0
  • 3 sene staj yaparsın.

0|0
    0|0
  • asla kalmazsın

parayla ilişkin azsa ya da sevmiyorsan okumanı tavsiye etmem.

sıkıcı cünki

0|0
    0|0
  • Sans vallaha kalada bilirsin kalmayada bilirsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hehe oku oku elini salladan muhasebeciye çarbiyo sallamsanda öyle muhasebeciden tavsiye okuma sekreter olursun :)

0|0
    0|0
  • Okuma la tavsiye etmiyorum :D

0|0
    0|0
  • gel gel bir sen eksiksin.

0|0
    0|0
  • Kalmazsın arkadaşım. Evet çok var muhasebe okuyan ama ihtiyaç da çok.

0|0
    0|0
  • hee oku oku da gör :( ben muhasabe okumuyorum ama sırf bir tane dönem sonu muhasebesi diye bir abidik gubidik ders var onun yüzünden mezun olamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...