Hint filmlerini sever misiniz ?

hint filmlerine nasıl bakıyorsunuz sever misiniz ? mesela ben aamir khan filmlerine bayılıyorum :D tabi aamirinden büyük etkisi var :D my nameis khan ve avare de çok güzel filmlerdi ama bazıları hiç sevmiyor hint filmlerini siz ne düşünüyorsunuz

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hint Sineması demek, SATYAJİT RAY demektir...

"Apu üçlemesi", bir başyapıttır. Ona keza Jalsaghar. Vs...

Mrinal Sen ve Ritwik Ghatak da bu sinemada hatırı sayılır yer parseller.

Bunlar, toplumcu-gerçekçi işler yaparlar ve o noktada Guru Dutt ve Raj Kapoor'da ifadesini bulan "hafif" Bollywood yapımlarından ayrışırlar.

Mira Nair'i de unutmamalı.

1988'de imza attığı "Salaam Bombay" kadar sokak çocuklarının dünyasını en rafine/yakıcı haliyle yansıtan film sayısı azdır.

APU ÜÇLEMESİ diyorum bir kez daha.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Komedidir.Gerçi filmleri hakkında pek bilgim yokta klibleri komedi.Geçen ramazan sahura kalkmadan önce habire paylaşırdım o klibleri :D

link

Ama hiçbiri Daler Mehdi kadar komik değildi :D

Uydurma bir altyazısıda var :D

link

1|0
    0|0
  • İzlemediysen Black'i kesinlikle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Hollywood Harici İtici.

0|0
    0|1
  • ben severim mesela. aamir khan filmlerinin hepsini izledim.

3 idiots, fanaa, lagaan, taer zamen par, ghajini, dil chata hai... bunlar dışında;

vivah, kısmet konnection,

0|0
    0|0
    • talaash da izle bence konu diğerlerine göre çok farklı :)

• sarıya boyayı da çok beğenmiştim ben

• hımm, bakarım bir ara ona.

• ablam hastası hint filmleri nin :D

0|0
    0|0
    • kızlar hep böle :D

• :D ama lee min ho gerçekten çok tatlı ya :D

• :D ıyyyyyyyyyyyy . kardeşim diyo ki ; adamlar da tüy yok kıza da benziyolar neyine hastalar kardeşim ya :D evet neyine hastasınız ya . neyse ben gitmeliyim kendine cici bak . iyi günler .

• " Black " filmini izledin mi peki ?

hint-amerikan yapımı inanılmaz güzel bir film. ama uyarmadı deme çok fena ağlatır

1|0
    0|0
  • ghajini ızle ozaman

0|0
    0|0
    • izledim :)

• nılvın kac yasındasın

• Taare Zameen Par filmini çok beğenmiştim ben.

3 Idiots'u saymıyorum zaten onu heralde izlemişsindir.

Ghajini yi de izledim ama çok fazla beğenmedim şöyle böyle diyebilirim.

0|0
    0|0
    • 3 ünüde izledim ben aslında ghajini yi de çok beğendim ben sonu ağlattı baya

• Hint Filmleri çok iyi ya 3 saat ama hiç sıkmıyor:))

0|0
    0|0
  • 3 aptal ve Pi'nin yaşamı çok güzeldi :)

0|0
    0|0
    • pi nin yaşamı 3 boyutlu izlemiştim sahneler inanılmazdı o fırtına sahneleri filan

• Mukemmmel bir film hd kalitesinde izlemistim digiturkte inanamadim hint filmi olduguna

• ne kara nede beyaz olan kahverengi çocukların filmleri işte

0|0
    0|0
    • bence ten renkleri hoş :D

• renkte sıkıntı yok cevap verirken renk dil din ayırmadım zevk meselesi bende sanat filmi izlerim ve zevkalırım izlediğim bazı filmlerde kimi sahneler varki yarım saat ses duymazsın diyalog olmaz

• tabi ki :)

• bize yakın filmler olduğu için seviyorum..

oyunculuk ve senaryo konusunda çok iyiler.

0|0
    0|0
  • Avare müthişti ya. Bilen var mı?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Şu ana kadar üstünü geçen bir film izlemedim... Hint yapımıdır.

link kaç kez izlediysem her seferinde ağlamışımdır...

1|0
    0|0
    • gece izlicem :D

• izleyince yorumunuzu bekliyorum bakalım hangisinde ağlanırmış... Hele sonu var ya...Yok böyle bir şey...

• pekala :)

• Ghajini yi izlemeden ölmeyin derim koca adami aglatir bu filmler my name is khan da aamir khan yok diye biliyorum bende onun hayraniyim dhoom 3 turkiyeye gelsin diye twitter da sesimizi duyurmaya calisiyoruz mükemmel bir film olmus askim obenim yaa

0|0
    0|0
  • Bende çok seviyorum. Aishwarya Rai in filmleri çok güzel. Biraz eski ama 'Hum kisise kum nahin' tavsiye ederim çok güzel romantik komedi tarzı harika bir film.

0|0
    0|0
  • hayır.

0|0
    0|0
  • sevmem...belki de fazla bakmadım da ondan...belki aralarında iyi filmler de vardır ama bana denk gelmedi...

0|0
    0|0
  • Çok severim. Film izlemek istediğimde ilk tercihim olur. Tabi benim de Aamir Khan hayranlığıyla başladı hint filmlerine merakım :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...