35.5 Milyon TL değerindeki Monet Tablosu'na yumruk atsaydınız ödemeyi nasıl yapardınız?

Aman parasını ödeyemeyeceğiniz tablolardan uzak durun. Başınız dönüp de es kaza yumruğunuz tabloya girebilir. Sonrası malum tüm dünyada manşeysiniz. Kalbinizin rahatsızlığından düştüğünüze de kimse ikna olmaz. Sürüm sürüm süründürürler adamı! İrlandalı abimiz kimseyi ikna edememiş. 6 yıl hapis cezasının yanında , bütün galerilere giriş çıkışı yasaklanmış. Siz olsaydınız ne yapardınız?

0|2
59127

En İyi Erkek Görüşü

• "Bu kadar eder mi?"
    "Şunun nesine..."
    "Ben daha iyisini..."

diye başlayan kekoları gördükçe, Türkiye'de sanatın iyice b*ka battığını anlıyorum. Hayatında kaç tane, hangi dalda eserin var da Monet'yi beğenmiyorsun? Ayrıca, sen neye göre değer biçiyorsun da "Bunun ederi 8m Pound değil" diyorsun?

Üf... Oturup bunlarla empresyonizmi mi konuşacaksın? Gogh'tan Arles'ten, Starry Night'tan mı bahsedeceksin?

Hayatında Via Nazionale'yi görmemiş, The Sistine Chapel'i hissetmemiş, The Last Supper'ın nerede olduğunu bilmeyen, Victoria & Albert Museum'u duymayan tipler...

4|0
    0|0
    • geldi ressam burda şunu anlatmş diyen tipini sevdiğim

• bildirim geliyo canım ama işte beyin olmaynca nerden bilcen dime

• @Tilki_ Nerden bileyim, senin kadar müptezel değilim ki bu siteye.

Tamam konudan zaten sapmıştın, iyice kahve muhabbeti döndürmeye başladın. Dünkü velet, köyünden çıkmamış, gelmiş benimle sidik yarıştırıyor. Basayım engeli yoksa gitmeyeceksin, yüzsüz bir şey çıktın. Kovuyorum gitmiyorsun. Nasıl bi' karakter, nasıl bi' aile terbiyesi anlamadım.

Dolaşma paçamda daha fazla.

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle haber asparagas değildir. Yabancı basında oldukça ses getirmiştir tabii sanat camiyasında da.

www.dailymail.co.uk/.../...ll-heart-condition.html

Skandal bir durum. Sanatsal açıdan kazayla adam öldürmekten başka bir dengi yok. Gönülden sanat seven bir insan için birini öldürmüş kadar ağır bir vicdan azabı sebebi. Yani düşünsene tarihe yön vermiş birinin kilometre taşı bir yapıtını yok ediyorsun. Korkunç 😔

0|1
    0|0
    • öyle bir anlattın ki nerdeyse adama müebbet verilsin diye tweetler atacam şimdi 😂😂😂

• @eraaaa ehehe sanırım biraz zayıf noktam 😄

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 126

• Ölü taklidi yapardım :D

0|0
    0|0
  • Girişi anladım ama çıkışı nasıl yasaklamışlar anlayamadım 😕

4|1
    1|0
  • Bir yumruk da 35.5 milyon fiyat bicen kisiye atarak. .

4|2
    1|0
  • nereye d0malım derım kanks

2|0
    0|0
  • Bir şekilde ödenirdi ayol :D

0|0
    0|0
  • o tabloyu o kadar değerli yapan şey ne. evet resimden anlamıyorum hiç. :D

0|0
    0|0
  • Bir insanın tablo kadar değeri yok derim. Dünyada çoluk çocuk ölüyor hiçbiri hapis yatmıyor üstüne alkışlanıyorlar. Skmişim tablosunu yemin ederim beş para etmez..

1|1
    0|0
  • Babadan zengin olmak gerekir, öteki türlü götümüzden şırınga ile kan almak suretiyle bizi masaya yayar üzerimizden geçerler. artık haciz değil başka bir yol ile seve seve alırlar bu parayı 35 milyon tl kim bulmuş ki biz al paranı diye verelim? anca 35 tl'yi bir arada gördüm o kadar.

0|0
    0|0
  • Asparagaz haber.
    Benim gittigim galerilerde 2-3 milyonluk tabolarin en cok 1metre yanina yaklasabiliyordunuz. Ve uzerinde ayri bir koruyucu cam vardi

0|0
    0|0
  • O parayı kim ödeyebilir ki? Madem koyuyorsun olası kasıt dışı kazaları da önlemek sergileyenlerin sorumluluğu olmalı.

0|0
    0|0
  • irlandalı da kendi sanatını konuşturmuş. bu da benim yorumum demiştir. ben sanat galerini sıkıcı bulduğumdan öyle bir problemim olmazdı.

0|0
    1|0
  • Tabloya fazla fiyat verildiğini. Hepsiburada. com da 50 TL ye satıldığını ve ödemeyi nakit yapacağımı söylerdim.

1|0
    0|0
  • Eğilip beklerdim.

0|0
    0|0
  • Adam fakir ve evsiz olmalı.
    Yoksa ekmek elden su gölden deyip hapiste bu kadar uzun yatmanın başka yolu bulunamazdı.

0|0
    0|0
  • eveeeett bir böbrek ne kadar ediyodu ya 😐

1|0
    0|0
  • sahtesini koyarlar ama genelde müzelere
    bunlar yemişler

0|0
    1|0
  • 35.5 milyonluk tabloyu öyle alalade ortada sergileyen galeriye dava açmak lazım. Insan koruma yapmaz mı ona

0|0
    0|0
  • 6 yıl yatarım sorun değil ama çıkınca tekrar yumruk atarım gene yatardım. Bu tablo 35 trilyon eder diyenin...

0|0
    0|0
  • Şirketi satsak yine ödeyemeyiz ya lan. Paraya bak 🙄

0|0
    0|0
  • tablolar çok pahalı bence antika olmadığı sürece gereksiz bir araç günümüzde herkes tablo yapabilir

0|0
    1|0
    • Antika derken? zaten uzun yıllar önce kullanılan eşyalar, üretilen şeyler antika oluyor bu tablo da uzun yıllar önce üretilmiş ben bir fark göremiyorum. Günümüzde herkes tablo yapabilir ama herkes sanat tarihine adını geçiremez. kendinizi nasıl bu kadar emek verip ortaya sanat eseri çıkartan insanlarla bir tutabiliyorsunuz anlamıyorum ilginç gerçekten.

• Erkekler Devam
    106

Kızlar Ne Diyor 58

• Bir sosyolog diyor ki; "kimse sizi bir bentley aldığınız için tebrik etmez ama aldığınız bir sanat eseri sizi kültürün destekçisi haline getirir” ve entelektüelliği aldığı en pahalı sanat eseriyle bağdaştırıyorlar diye düşünüyorum.
    Böyle bir tabloya yumruk atmanın cezası bu olmamalı.

0|0
    0|0
  • bir insanın 6 yılı 35.5 milyon ediyor muymuş vay anasını be :D paşa paşa yatar çıkardım mecburen avukatlar da çözemezse işi yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar bayağı bir dalga geçmiş ama gördüğüm kadarıyla bu resim değerli, boyanma tekniğinden belli. Bu resimi geçtim bir resime zarar vermem zaten, ama yanlışlıkla olursa da... Artık restore etmeye falan çalışırız n'apalım.

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir avukatla anlaşmaya çalışırım.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Peşin peşin 😈

0|0
    0|0
  • Kötü olmuş ya 😂

0|0
    0|0
  • Kredi çekerim

0|0
    0|0
  • 6yıl az

0|0
    0|0
  • Bir tane kerizi 35.5 milyon vermekten kurtardım diye açıklama yaparım.

0|0
    0|0
  • Ödeyemezdim

0|0
    0|0
  • ben girmem bile galeriye :D bazen öyle riskli yerlere girmiyorum.

0|0
    0|0
  • Korkunç!.. Bu yüzden bu tarz yerlerde çok dikkatle hareket ederim 😛

0|0
    0|0
  • Odeyemem ki😕

0|0
    0|0
  • Çok estetik bir yumruk olmuş

0|0
    0|0
  • Paşa paşa 6 yıl yatar çıkarım

0|0
    0|0
  • Aaa kac kere dedim onun yeri burasi degil diye ahh su cocuklar resimlerini toplamiyorlar ahh ahh

Tablolara sigorta ypsalarmis. Benim düstügüm yerde ne isi varmis o tablonun? Bence avukatin iyi olmasi cok önemli.

0|0
    0|0
  • Tablo benden önemlimi mınakodklarım deyip intihar ederdim

0|0
    0|0
  • Tazminati bagirta bagirta alirim😊

0|0
    0|0
  • mirasimi birakirim heralde 😂

0|0
    0|0
  • Ben yapmadım elim yaptı