2016'nın en sevilen kitabı hangisi?

Kitap kurtları ile birlikte yılın en sevilen kitaplarını belirliyoruz! Senin oyun hangisine?

• Orhan Pamuk- Kırmızı Saçlı Kadın
    A seç
  • Elif Şafak- Havva'nın 3 Kızı
    B seç
  • Nejat İşler - Gerçek Hesap Bu
    C seç
  • Canan Tan- Kelepçe
    D seç
  • Emrah Serbes - Müptezeller
    E seç
  • Öznur Yıldırım - Yabancı
    F seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

3|1
6861

En İyi Erkek Görüşü

• bu yarışlar yuzunden okuyucular kitapları faiş fiyatlara alıyorlar... ben buna destek vermeyeceğim. ve her kitabın okunup iyisiyle kötüsüyle bilgi edinilmesi taraftarıyım...

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir anket yapıyorsunuz ama şıklara kitap ismini bile yanlış yazıyorsunuz. Okumadan sosyal meyada ne görülsüyse yazılıp yapılmış bir anket.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 60

• Sabahattin ali kurk mntolu madonna olmaliydi

1|1
    0|0
  • "KÜRK MONTLU MADONNA"; giibiiiiiiii Insanlarin bakisini, karkterini, dusuncesini degistiren kitaplar vardir herkezin okumasi gereken;Raif Efendinin almanyada tanıştığı Maria puder e olan tarif edilemez aşkını anlatıyor. Raif Efendi, Maria nin kendisine verdiği ufacık sevgiyi kendi yüreğinde büyütür, son nefesine kadar o Aşkla yaşar, sonunda yıllardır haber alamadığı Maria nin öldüğünü öğrenince ondan şüphe duyduğu icin kendisi de kahrindan ölür. Dış görünüşlerine veya davranışlarına göre insanları kolayca yaftalayan çoğunluğun içindeyseniz bu kitabı okuduktan sonra bu insanlar hakkında tekrar düşüneceksiniz. İç ve dış dünyamızın ne kadar farklı olabileceğine dair yazılabilecek en güzel roman mutlaka okuyun

0|1
    0|0
    • Içimizdeki şeytanında ayri yeri var. Kürk mantolu madonnanı okudukdan hemen sonra içimizdeki şeytanı okumalısınız inanın. bu iki kitap hayata olan bakış açınızı değişdirecek.

• Hikmet anıl öztekin eyvallah :D geçeen yılda yazmıs olabilir ama olsundu. bir de Allah de ötesini uğur koşarın.

0|0
    0|0
  • Müptezeller açık ara farkla önde gitmesi lazım
    Orhan pamuk değil

1|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna bence. Hem ünlü şarkıcının hayatını çok güzel anlatmış gahsdjdjdjjf

3|1
    0|0
  • Tabi ki Kürk Mantolu Madonna.

Bu anketleri kim hazırlıyor?

1|0
    0|0
  • var olan annenin yoklugu , jasmin lee cori.

0|0
    0|0
  • Ayşegül Tatilde

0|0
    0|0
  • Nejat İşler'i okudum bu listeden sadece.

0|0
    0|0
  • Nejat İşler - Bence Hesap Bu

0|0
    0|0
  • ks dekiler kitap okumuyo ki xd

2|0
    0|0
  • Kelepçe 🌹

0|0
    0|0
  • Bence bu senenin en hiti kürk mantolu madonna 😂😂

3|0
    0|0
  • bilmiyorum ben 1800'lerin kitaplarını okurum :D

1|0
    0|0
  • A şıkkı

0|1
    0|0
  • Hiçbiri.

0|0
    0|0
  • Anket zayıf kalmış herhangi bir araştırma yapılmadan hazırlanmış...

0|1
    0|0
  • okumadım. hiçbirini

1|1
    0|0
  • bence Nejat İşler - Bence Hesap Bu

0|0
    0|0
  • Yılmaz ÖZDİL - Adam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    40

Kızlar Ne Diyor 67

• Benim için Nejat İşler-Gerçek Hesap Bu ama Türkiye geneli için Orhan Pamuk-Kırmızı Saçlı Kadın'dır. Behzat Ç'nin yazarı olduğu için Emrah Serbes de benim için önemli tabii.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Öznur Yıldırım - Yabancı ❤

0|1
    1|0
  • Kitaba neye gore iyi neye gore kotu diyorsunuz? herkes gibi bakamayizki. herseye kalıplaştırmadan bakın ya.

0|0
    0|0
  • Hepsini okumadım ancak ben Havva'nın üç kızını begendim

0|0
    0|0
  • Yabancı 😂

0|0
    0|0
  • kürk mantolu madonna yı beklerdim ama şahsen benim bu sene okuyp da en beğendiğim kitap yakup kadri karaosmanoğlu nun yaban kitabı <3

0|0
    0|0
  • Bunlarin hicbiri ilgimi çekmedi ki 😃 Okuyup okumamakta kararsiz kaldigim Elif şafak ve Orhan pamuktur onlari soyleyeyim bari.

0|0
    0|0
  • Canan Tan kitabını okudun bir haftada bitirdim çok etkiledi beni.
    Diğrlerini okumadım bilemiyorum o yüzden.

0|1
    1|1
  • Ölüme fısıldayan adam net💁

0|1
    0|0
  • Bir kısmını okudum Müptezeller deyip, ankete oyumu veriyorum.

0|0
    0|0
  • Of yabanciii

0|0
    0|0
  • Diğerlerini bilmem ama ben şahsen Yabancı'yı hiç sevmiyorum. Bence bu listede olmaması gerekirdi.

0|0
    0|0
  • Ediz <3 biraz psikopat'da olsa :D

0|0
    0|0
  • gogolun paltosu bence

0|0
    0|0
  • Hiçbiri.
    En çok satılan en sevilen değildir.

1|1
    0|0
  • 2 kitap arasında kaldım yabancı ve havvanın üç kızı. ama yabancı dedim çünkü elif şafak yine büyük beklentiye sokup bekleneni vermedi. yabancı kitabının da 2. si çıkacaktı sanırım

0|0
    0|0
  • Yabanciyi bu listeye koymak diğerlerine hakaret olmuş kanimca

0|0
    0|0
  • Şu an okuyorum kelepçe guzel idare eder ama bilgi yok okumak için okunur o kitap.. Orhan Pamuk favorim♡

0|0
    0|0
  • Ya bunlarin hic birini okumadim ama orhan pamuk kirmizi sacli kadini merak ediyorum alicam elimdeki kitaplar bittiginde

0|0
    0|0
  • Hiç birini duymadım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    47
Yükleniyor...