House m.d dizisi hakkında yorumlar neler?

bu diziye başlayalı 3 gün oluyor sanırım çok beğendim , izleyen olduysa dizi hakkında konuşmak isterim . yazacaklara şimdiden tesekkür:)

0|0
46

En İyi Erkek Görüşü

• muhteşem dizi

1|0
    0|0
    • Al benden de o kadar soru soran..

Muhtesem bi` dizidir. Ben hayatımda House M.D kadar zeka dolu bir dizi görmedim.

Gerci pek dizi de izlemem de neyse.. :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• m.d ne demek kinee

0|0
    0|0
  • Eskiden izlerdim fakat son birkaç aydır vakit bulamıyorum. Güzel bir dizi.

0|0
    0|0
    • bağımlılık yaptı bırakamıyorum.

• kesinlikle . adam mükemmel:) birde şu marcy g. kaplan var onu çözemedim bir türlü

• Hem eğlenceli hem de ciddi bir dizi. Çok güzel bir yapım bence. Karakterler de çok marjinal :)

• Hannibal

bu diziyi izlemeden hiç bir dizi izleme.

0|0
    0|0
    • ismi nedense itici geliyor dizinin hiç denemedim izlemeyi amabir göz gezdirebilirim:) teşekkürler

• ben 5. sezona kadar izledim, gerçekten süper tıpçı falan olsam hepsini 1-2 haftada izlerdim :D

0|0
    0|0
  • Soru nedir?

0|0
    0|0
    • house md hakkındaki görüşlerinizi istedim yeteri kadar açık olmamış sanırım

• Guzel dizi.

Kızlar Ne Diyor 4

• dizi diil de teardrop fena diil

0|0
    0|0
  • Biraktim ya 3.sezon bitisinde heralde vakalari cok ilginc buluyorum ilgimi cekiyor fakat duygusal bir insan oldugum icin sonu istedigim sekilde bitmeyince biraktim;(

0|0
    0|0
  • Eskiden çok takip ederdim. Bayılırdım. Bu aralar izlediğimde de çok hoşuma gidiyor. Bence gerçekten iyi bir dizi. Diğerlerinin aksine ilginç olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • ben 8sezon izledim şimdi dizi hakkında ne konuşsan boş gelir sana yeni başlamışsın ama izle çok güzel bir dizi.

0|0
    0|0
    • 1.sezon 15. bölümdeyim çok iyi 1.fringe 2.house md

• supernatural için uzun bir sabır lazım tabi fantastik yapımları sevmekte lazım biraz zevkle ilgili.ama bir çok iyi yapım var keyifli seyirler.

• teşekkürler:)

Yükleniyor...