Film önerin, tür belirtmiyorum ne olursa izlerim sıkıntıdan

komedi korku romantik farketez yeter ki güzelinden kaliteli film önerin izledikten sonra vay be süper filmmiş diyeyim yeter

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• akıl oyunlarını izlemediysen tavsiye ederim.ünlü şizorfeni hastası matematikçi john nash in hayatını anlatıyor. zincirsiz de güzel film biraz action dolu. shawsank redemption imdb de de bende de en iyi filmdir her daim gerek senaryo gerek oyunculuk, yönetmen, kurgu, kamera efekt, seslendirme... izlemişsindir diye başa yazmadım

0|0
    0|0
    • 3ünü de izledim

• valla hepsini izledim gerçekten yalan söylemiyorum çünkü sayısız film izledim ben de tam önerme artık çok uğraştırdım demek için girdim :) öneri istersen buradan yorum at eklemeye gerek yok bir film için :) buradan yazarım

• ekleme sende özelden mesaj at ben ne zaman film önerisi istiycem kim bilir di mi ama ? yine de sen bilirsin tabi ekle dedim diye önüne geleni ekleyenlerden sanmanı istemiyorum ki öyle sandın :)

• ınception,cehennem melekleri2,celal ile ceren,ıron man3,ruh ikizi bunlar geldi aklıma umarım işine yarar :)

0|0
    0|0
    • ruh ikizini izlemedim de alaah aşkına celal ile ceren ne ya film mi o berbat diğerlerini izledim

• ve ben bu soruyu sormazdım :))...

• oda doğru :D

• 0|0
    0|0
  • Big Fish

imdb ilk 250 seç izle :)

0|0
    0|0
    • o liste ve fazlası bitti ya filmkolik mi denir ne denir öyleyim sadece fantastik ve bilim kurguları izlemedim gerisi full

• hımm filimkoliğe film önermek de zor olur. pek bilinmeyen filmleri düşüneyim.

The Fall link

The World's Fastest Indian

Failan - kore filmi

anime hoşuna gidiyorsa - Ghost in The Shell

Wes Anderson filmleri

• ilkini izlemedim kore filmleri sevmem anime sevmem :) mürekkep balığı ve balina filminden sonra soğudum adamdan yani wes'ten

2. olabilir

• Valla sana komedi öneriyim küçük adamı izle yabancı sinema cok komik izledinmi bana hak vericeksin ha bide arti verirsen ii olur :)

0|0
    0|0
  • valla kanal d de kara büyü diye bir film var ölmüş yaşlı karı kızın başından bir türlü aralaşmadı

kızımın vergi borcunu öde diye mezardan kalkmış gelmiş bakarsan film hala var :D

0|0
    0|0
    • izledim onu önceden ama konu pek öyle değil :DD

• yampa yaw :D kredi borç gibi bişeyler vardı:D

• ya kadın düğmenin peşinde fdbfd iyi salladım ben de :D ya yardım etmiyor bir şey işte unuttum ben de :))

• 3 idiots iyidir. Gençlik eğlence. İmdb 8+ puan ile 250 de

0|0
    0|0
  • Esaretim bedeli and Yeşil yok yeşil yolda ağladıgımı hatırlıyorum bir kaç kez a.q tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • İMDb ilk iki film önerilir mi olum ya izledim onları :))

• anlamını öğrenir bir insan ya tribalin anlamı olmaz ama onun kesin vardır

• haa dogru adama soriyim en iyisi :DD amk nerden bulayım nette yamıyo kolay kolay kişinin hoşuna gitmiştir yaptırır :D

• v for vendetta ya da esaretin bedeli

0|0
    0|0
  • hasan almaz basan alır izle komedi :D

0|0
    0|0
  • can dostum,armageddon,cesur yürek,yeşil yol...

0|0
    0|0
  • kabadayı izlemediysen ,ya da musallat 2 süper korku

0|0
    0|1
  • Aklıma hep erotik filmler geliyor,özür

0|0
    0|0
    • aklına erotik gelmesi değil de şu yorumu yapıp sonrada benim okuyup bu yorumu yaptırarak bana zaman kaybettirmen benim için çok daha kötü :((

• malım arkadaşım GİT!

• Ben normal giderimde,sen şey yaptırıp gidecekmişsin kendine ya,ona takıldım :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...