Japonyaya giden arkadaşlar var mı ?

Arkadaşlar ben 1 ay sonra belki Japonyaya gideceğim...japonyaya giden arkadaşlar var mı ? orada yemekleri felan iyimidir ? Japonyada korunmak için çantama ne taşımam lazım ?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim iş görüşmesi için bende orada 2 hafta bulundum , insanları sana zarar vermez yani herkez robot gibi sabahın köründe işlerine giderler senin önünü kesmezler türkiyeyle karıştırma yani ... 2. olarak yemek derken benim pek içim atmadı o yüzden çantamda patronumla beraber türkiyeden götürdüğümüz atıştırmalık bir kaç bişeyler yedik ya da türk mekanlarına gittik ... güvenlik açısından korkmana grek yok yani en azından tokyoda

0|1
    0|0
    • tamam o zaman abicim problem yok ! bu arada teşekkür ettim :D

• tamam iyi geceler

• sizede efendim :D

Kızlar Ne Diyor 2

• en cok görmek istedigim 3 ulkeden biri darisi basima kiskandim resmen.. keyfini cikar gez toz insanlari farkli yemekleri farkli cok teknolojileir var robot calisanlar vs diye duymustum artk gercekmi yalanmi bilemiycem yasamak icin tokyo dunyanin en pahali baskentidir bol bol susi ye iyi eglenceler simdiden :)

0|0
    0|0
  • gittim. Türkiyeden çok farklı bir yer, insanları çok pis bakıyor :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• onlar her haltı yiyo ya şu anne karnında belli bir büyüklüğe gelmiş bebekleri felan iğrenç.

neden korunma gereği duyun ki

0|1
    0|0
  • Dünyanın en mükemmel ülkesine gidiyorsun ben oraya gitmek için neler vermezdim keyfini çıkar.

0|0
    0|0
  • japon yapıştırıcısı koy cantanasaddsdfda

1|2
    0|1
Yükleniyor...