Elektronik müzik sevenler bu bir zevk meselesimi?

Elektronik müziğin sevilmesinin nedenini o müzikteki efektlerin kalp atışına benzer bir tonda algılanmasından kaynaklandığını, daha annenin karnındayken bebeğin annenin kalp atışlarına benzer bir ton yakaladığından iyi hissettirdiğini okumuştum, sanırım bir gazetede. Peki siz elektronik müziği severmisiniz ve kimleri dinlersiniz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Electro ve trans cok severim, festivallerede gittim yurtdisinda. Efekt mevzusu doğru olabilir, ben ritmi, hızını ve kulağımda bıraktığı o tınıyı seviyorum. İçimdekini çıkartıyor sanki, sabaha kadar dans etmeyi severim. Piyasadaki herkesi dinlerim değişik yorumlar ve sesler için.

0|1
    0|0
    • güzel bir yaklaşım. Bende aralarda giren konuşmaları ve ritimlerini severim. Kadın vokallerde çok sağlam oluyor trans moduna geçiriyor beni. Ülkemizde son zamanlarda bir çok festival düzenlendi ama yurtdışında olanların tadını pek vermediğini düşünüyorum. Çünkü kültür olarak biraz uzağız bu tarza..

• Konuşma sanki ritmi ve doğal olarak da seni yükseltiyor değil mi yani en azından ben öyle hissediyorum. Buradaki festivallere hiç gitmedim çünkü aynı tadı yakalayacağımı düşünmüyorum. Orada ki medeniyet seviyesinin yüksekliği eğlence anlayışına bile yansıyor. Kaliteli eğleniyorlar, bizim gibi kasintı değil çok rahatlar, kimse kimseyi rahatsız etmiyor hayır deyince teşekkür edip gidiyorlar. Hem değişik bir ülke görmüş hem de gidip çılgınlar gibi eğleniyorsun.

• harika özetlemişsin durumu. Olaylar olaylar diyorum:). Ritimi önce beni yükseklere çıkartıyor sonra düz bir çizgide devam ettiriğ yavaşça dibe göndereceği sırada birden tekrar tutunup üste çıkartıyor beni. Soundcloud kullanırmısın? . Orda epey bir müzik arşivim var ziyaret edebilirsin eminki beğeneceksin..

Kızlar Ne Diyor 1

• evt bazı kişiler sevmez

0|1
    0|0
    • ben metal müzik dinlerim kafam kaldırmadığı zaman elektronik yani progressive ve deephouse tarzına geçerim. Kültürümüzden biraz uzak bir tarz olduğu için sanırım büyük bir kesim tarafından dinlenmiyor ve gereken değer verilmiyor diye düşünüyorum..

• hmm anlıyorum. Hayırlı işler bol güneşler öyleyse :)

• teşekkür ederim. size hayırlı günler...

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...