Elektro Gitar önerisi ?

Akustik gitarı çok iyi çalıyorum ama sıkıldım şimdi elektro gitara geçmek istiyorum black veil brides gibi grupları dinliyorum sizce hangi marka bana uygun? 450 geçmezse sevinirim. Ayrıca SX SST62 hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Başlangıç düzeyi gitarı bahsettiğin gitar belli bir noktaya kadar taşıyabilir seni ama bütçene uygun bende ltdex50 var ama 450yi geçmesin diyorsan al o gitarı

0|0
    0|0
  • Biraz daha geliştir derim ne düzeyde olduğunu bilmiyorum ama 450 civari olan e-gitarlara e-gitar demeye bin şahit lazım :)

0|0
    0|0
    • Akustik ve klasik gitarı profesyonel olarak çalıyorum zatende elektro gitara yeni başlayacağım bu nedenle başlangıç seviyesi için uygun bir gitar arıyorum zaten profesyonelleştiğim zaman daha iyi bir gitar alacağım :)

• Anlıyorum tabi ama bütceni birazdaha yükseltebilirsen öğrenirken daha iyi sesler duyup daha iyi seslerle öğrenmek hem alacağın zevk ve motivasyonu artıracaktır ve sana daha iyi katkıda bulunacağını düşünerek söyledim hata olduysa affola :) benim gitarlarımı ve klarnetlerimi aldığım bir ağabeyim var eğer istersen arkadaş olarak eklersen iletişim adresini verebilirim. Bende yeni bir enstrüman alacağım zaman sürekli kendisinden fikir alırım ve hiç bir zaman bütçeme göre en iyisini vermek konusunda şaşırtmadı beni ve Türkiyenin her yerine kargo yapıyor kendisi

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...