Kapat

Kendinizin ya da sevdiğinizin heykelini yaptırarak gelecek nesile anı bırakmak ister miydiniz?

Okan Bayülgen kendi heykelini yaptırmak için, bir heykeltraşa 50 bin tl ödemiş. Biri benim heykelimi yaptırıp hediye etse ne düşünürdüm bilmiyorum. Ürkünç olabileceği gibi güzel de geliyor kulağa. Siz kendi heykelinizi ya da sevdiğiniz birinin heykelini yaptırmak ister misiniz? Nasıl bir hediye olur sizce?

Kendinizin ya da sevdiğinizin heykelini yaptırarak gelecek nesile anı bırakmak ister miydiniz?

0|0
33|31

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi kendinin heykelini yaptırırsan gelecek nesiller onu korumaz ki zaten önemli olan heykelin dikilecek kadar büyük işler başarmak.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• umrumda olmaz yeni nesilden banane ajslnsls ve benden onlara ne ünlü birisi olsam hayranlarım yaptırsa tamamda kendi kendinin yaptırmak narsistlil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 30

• Heykelde ne ya budistmiyim ben.
    bir insan iyilik yapar iyidir o insan ailesi akrabaları tarafından yardım ettiği insanlar tarafından güzelce anılır anilara birde varsa resimler dahil olur.
    Gitsin o 50 bin TL yi kimsesiz çocuklara bagislasin hem yardım sever diye anılır hem çocukların duasını alır

0|0
    0|0
  • Narsizim kokuyor resmen. :) bayülcan öldükten sonra hediye ettiği kişi yeni eve taşınırken kolilerin arasına koyuverir bir dahada çıkmaz ordan o heykel :) boşuna dememiş benim ölümüm büyük kıyamet diye.

0|1
    0|0
  • Heykel olsam traş ederler :)

0|0
    0|0
  • Hayır kanks

0|0
    0|0
  • Putçuluğa karşıyım..

1|0
    0|0
  • Putlaşmaya karşıyım

1|0
    0|0
  • Ürkünç olduğunu düşünmen temkinli bir yapıya sahipsin ne olursa olsun karşıya güvensen dahi arkanda balta hazır burda klasik baskıcı aile ve toplumumuzun getirmiş olduğu Türk kızı özelliklerinden yalnızca biri

0|0
    0|0
  • öyle heykele o kadar para vereceğime minyatür 3d heykeller var birebir benziyor a dan z ye onlardan yaptırırım 500tl civarlarıdır

0|0
    0|0
  • Güzel olur. Farklı bir şey.

0|0
    0|0
  • O kadar zengin değilim 😃

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • saçmalık nasıl bir ego ki bu

0|0
    0|0
  • olurda pahali bisey

0|0
    0|0
  • sözlerimi şarkılarımı bırakıcam arkamda

1|0
    0|0
  • Bu mu okan gız 😳🤓

0|0
    0|0
  • Heykel değilde poster yaptrsak

0|0
    0|0
  • evet ;) eşimiz benzerimiz yok zaten bir mirasımız olsun isterdik şahsen :d

0|0
    0|0
  • Putperestler öyle ama biz savaşarak güzel bir vatan din tarih bırakmak isteriz gelecek nesillere

0|0
    0|0
  • açıkçası ben ciddi anlamda kendi heykelimi yaptırmayı düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Her şeyimle yapacaksa neden olmadın?

0|1
    0|0
  • Beni napsın millet ya istemezdim

0|0
    0|0
  • O Okan gitsin eşeklere dublörlük yapsın gereksiz bir insan

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Heykeli dikilecek adam olmayı isterim böyle para vererek kendim yaptırmayı değil.

0|0
    0|0
  • Nayırr

0|0
    0|0
  • Para insanda bol olunca nereye savuracağını şaşırıyor. Arap yağı bol bulunca yıkanırmış :D

0|0
    0|0
  • amaçsızsa bence

0|0
    0|0
  • Ne saçma bir soru ya

0|0
    0|0
  • Her bakinin baktikca tipini skim okan dediklerini duya gibiyim

0|1
    0|0
  • Gelecek neslin buna ihtiyacı yok, istemem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 32

Yükleniyor...