Yazdığım benceler çok mu kötü?

Hiç kimse okuyup yorum yapmıyor, acaba çok mu kötü bencelerim?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ya konu sen değilsin .

bu sitede bence kısmı açıldığından bu yana hiç tutmadı ki zaten

kimsenin bence falan okuduğu yok , site bunu bildiği halde hala bence kategorisi için türlü türlü aktiviteler yapmaya çalışıyo

en süper benceye burda 500 xper bile verdiler yok kardeşim yok işte tutmadı , niye zorluyonuz

işte böyle de üyeler niye bencem okunmuyo diyo , 10 - 15 kişinin okunuyosa geri kalanın okunmuyo işte

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Cinsellik yazarsan ya da güzel kız resimleri kullanırsan yorum alabilme ihtimalin olur. Ya da benden sana bir öneri yazı kısımlarını fazla önemseme ilgi çekici resimlere yönel. Çoğu kişi resimlere ve başlığa bakarak bence yorumu yapıyor. Onları başarılı yaparsan hem daha fazla görüş alırsın hem de ilgi çekici olur bencelerin.

0|0
    0|0
    • Fark ettim, kızlarda erkeklerde trollediklerini. Zaten cinsellik kategorisi engelli bende.

• Umarım öyle olur, tavsiyeniz için teşekkürler. İyi geceler size.

• İyi geceler

• kanka bunu sana söylemenin ne yazık ki başka bir yolu yok. hızlı ve acısız olacak.

evet bencelerin çok kötü. bence artık bence yazma. sorulara yönel sen. bak ne güzel soru sormuşsun. eminim ki özünde iyi bir insansındır ama bence yazma artık. lütfen yapma yalvarıyorum.

0|0
    0|0
  • Çok yorum yapılan bencelerde okunmuyor zaten o yüzden skktir et

0|0
    0|0
  • Vallaha kanki ben seni yeni takip ediyorum
    Ve pek tanımıyorum.
    Değişik bir arkadaşsın ama ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0|0
    0|0
  • Kendi adıma konuşursam , ben hiç bencelere bakmiyorum, bir tek seninkilere bakiyorum çünkü bildirim geliyor sen bir şey paylaşınca

0|0
    0|0
  • Uğraşmamalısınız çünkü insanlar güzel ve ciddi konular dışındaki konulara yorum yapıyorlar hatta bilmeyenler bile konuya hakimmiş gibi anlatıyorlar.

0|0
    0|0
  • Yok komse bence okumuyor

0|0
    0|0
  • hayır hiçte kötü değil. devam edin bence ilgi çekmese bu kadar görüş gelmez. siz kendinizi iyi hissettiğiniz sürece bir sorun yok demektir.

0|0
    0|0
  • Cinsellik yoksa hiçbirine gelmiyor dert etme. Bizde neler yazıyoruz ama sallayan az.

0|0
    0|0
  • bence Çok güzel hanımefendi

0|0
    0|0
  • Ya kıyamam at linklerini hepsini okurum

0|0
    0|0
  • Boşa uğraşıyorsun be kardeşim.
    Bu site için değmez :)
    Belli emek harcıyorsun

0|0
    0|0
  • Bence okuyan yokki

0|0
    0|0
    • Benceler sayfasına bakmıyorum bile.. Hep aynı kişilerin kopyala yapıştır benceleri. ya da saçma sapan fikirleri. Gerek yok yani...

• Evet, bunu bende fark ettim. Oysa benim ki çalakalem. Kendi hislerimi anlatıyorum. Bilgi vermek gereksiz bence. Yemek tarifleride öyle.

• milletin derdi başka

0|0
    0|0
  • kafa dağıtmaya geliyor insan buraya başlıkların ağır geldi bana ilgi çekmemiş olabilir

0|0
    0|0
  • bence önce okumak lazım

0|0
    0|0
  • hiç bence okumam

0|0
    0|0
  • Seninle alakası yok burda bencelerin bir önemli yok. Yazdığınla kalıyorsun vitrinde çıkmıyor bile

0|0
    1|0
  • Hiç bencelere bakmıyorum ki :)

0|0
    0|0
  • Görmedim ki

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...