Bu sene üniversite puanları düşer mi ?

Bu konu hakkındaki düşünceleriniz neler ?

İnşallah düşer

Güncellemeler:
TM 1 ile alan bölümleri düşünüyorum.

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Aslında pek değişmez gibime geliyor ama önümüzdeki seneler daha da fazla düşüceğini umuyorum.Çünkü illerde yeni üniversite projeleriyle birlikte konteyjanlar daha da artacaktır. Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmsın inşallah herkesin gönlüne göre br bölüm ve üniversite versin.

1|0
    0|0
  • Evet bu sene herkes girsin diye düşüreceklermiş. Mevsim sonu indirimli :)))

0|0
    0|0
  • bölümden bölüme değişir de ortalardaki bölümler düşebilir ama 5-10bin üstü düşmez bence

1|0
    0|0
  • Henüz erken bunun hakkında bir açıklama yapmak için.

0|0
    0|0
  • hiç sanmıyorum

0|0
    1|0
  • Her sene öyle bir avuntular oluyor eğer tüm sene çalışıp aldıysan güzel bir puan adam gibi bölüme yerleşirsin çalışmayıp da puanlar düşer diye boşa bekleme.

0|0
    0|0
  • Duserde cok bisey bekleme

0|0
    0|0
  • düşer sanırım nereyi istiyorsun :D edebiyat coğraf mat geo girdi hepsi :D

0|0
    0|0
  • domates düşürmi ekmek kaç lira eflasyon düşüermi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Sebepleri:

lys1

obp

kontenjan artırımı

düşme olur, tm1 matematik ağırlıklı olduğundan bu düşmeden daha fazla etkilenmeli...

0|0
    0|0
  • Matematik zordu ama edebiyat kolaydı o dengeliyor durumu. Tm için geçen seneyle bu sene arasında çok fark olmaz gibime geliyor.

0|0
    0|0
  • Neden düşsün yaw

0|0
    0|0
  • Matematikte ortalama epey düşmüş olsa gerek. Puanlar da düşecektir haliyle. Bu sana ne kazandıracak anlamadığım o? Mesele sıralama.

0|0
    0|0
    • evet sıralama önemli ama şu an sıralamamız belli olmadığı için önceden kendimi hazırlamaya çalışıyorum :D

• çıkacakmış biz öyle duyduk

0|0
    2|0
  • Geçen sene bir çok bölümde düşüş olmuştu onlar çıkar diye düşünüyorum . mesela okul öncesi öğretmenliği 420yle almaya başlarken bu geçen yıl 360 lara kadar indi bu yıl çıkar diye düşünüyorum ama dediğim gibi bölümden bölüme değişir :/

0|0
    0|0
  • keşkee ddüşsee yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...