En uyuz olduğunuz çizgi film karakteri kim?

en çok uyuzunuza giden çizgi film karakteri kimdir ? benim en çok jerry mouse (tom ve jerry)

0|0
15|14

En İyi Kız Görüşü

• Şu sırlar moda türk yapımı pepee ve gıçık ve saçmaa yaa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• cedric. nesini sevdiklerini anlamıyorum.

afacan louie güzel, life with louie bu da onun taklidi gibi bişey mi acaba.

eksilemeyin :)

0|1
    0|0
    • cedric'i eski aşkitom seviyodu şimdi yazınca cız etti birden kalbim ben de nefret ediyorum o pisten

• dövelim mi onu fransa'ya gidip ?

• hadi ne duruyoruz:D

• Bugs Bunny i yemeye çalışan bütün karakterlere ve jerry i rahat bırakmadığı için tom a, bi kedi göydüm diyen twety nin gördüğü kediye çok uyuz oluyorum =) gerçi o kedicik ve twety benim yatak örtümün desenleri ama naparsın burda dostlar basket oynuyorlar :D

ayrıca kahraman karakterlerede çok gıcık olurum dünyayı kurtarırlar ya hani dünya onları tanır ayy çok sinir bozucular cümlesi hani birkaç kız olur yada erkek bunlar güçlerini birleştiri dünya kurtulur çocukken bile izlemezdim :D yemezler =D

Bide kabasakala uyuz oluyorum ben ya temeeelll erkekimmm :D

0|0
    0|0
    • şu muhabbet dimi ? ''işte süpermen yine dünyayı kurtarcak'' hahaha :)

• hepsini severdim :D simdide seviyorum :))

0|1
    0|0
  • kayu iyyyy

1|1
    0|0
  • eskileri severım ya... ama şu sıralar ; Caillou ve pepeye uyuzum

Caillou ve pepe ! Karakter değiller bile hıhhhhhhhhh !

0|0
    0|0
  • carfield .. gerçekten uyuz oluyorum verseler onu elime gözü kırpmadan boğarım allahım ne gıcık bişi yaa

0|0
    0|0
  • Calliou.Pis kel:@

1|1
    0|0
  • Çok gıcık bir kedi kendisi.Karşınızda Carfield:D:D

0|0
    0|0
  • benim de jerry.. tom bir türlü yiyemedi gıcık!

0|0
    0|0
  • Pikachu.

1|0
    0|1
  • batman

0|0
    0|0
  • Garfield

0|0
    0|0
  • Jerry çok tiksinç.

0|0
    0|0
  • Benimde jerry..sinir ediyordu tomu da benide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Temel Reis'e gıcık olurum.Sayesinde,nefret ettiğim ıspanağı çocukken annemin "bak Temel Reis nasıl yiyorda kuvvetleniyor ham yap bakayım..." tarzı cümleleri eşliğinde yemek zorunda kalmışlığım vardır bu tipleme sayesinde. Adamda zevkte yok o Safinaz için kavga edilirmi göz var nizam var ya(: Hadi herşeyi geçtim sen bişey yemeden Kabasakalı dövebiliyormusun hayır! Adam seni hiç birşey yemeden paket ediyor. O ıspanağı yemede öyle görelim seni bide sahnede Temelciğim...

Not: Evet hırslandım:D

1|1
    0|0
  • Uyuz olunacak bir karakter görmedim .

0|0
    0|0
  • Ben küçükken Tom ve Jerry'deki jerry'e gıcık oluyordum hani şu fare olan.Zavallı tom'un başına gelmedik kalmıyodu bi fareyi yakalayacam diye hep tom'u tutardım o da hep yenilirdi.ben de daha sinir olurdum.

0|0
    0|0
  • pepe le pew vardı kedisever kokarca:)) ondan sürekli kaçan kediyi sevmezdim:D ama diyaloglar on numara:D : .. "yıldızlav kavavacak..maauvvv maauvvv...pavmak uçlavımız bulüşacak maauvvv maauvvv...ay ışığında dans edeceğiz tatliiim!.."gözleği kığpıştığma zamanı. mu mu mu mu...:D

0|0
    0|0
  • caillou.salak şey :D

-anneee telefonda bi dinozor vaaaar

-1 nisan caillou

-ehehehehe

ıyk :D

1|0
    0|0
  • aynen jerrt bide hızzlı gonzalez farelerden nefret ediyorum :D

0|0
    0|0
  • jumanji

0|0
    0|0
  • pepe le pew

link

0|0
    0|0
  • ben hepsnı sewym ya. Bzm nesli tbi.. Su cailou falan hc ızlemdm.. Yoksa bugs bunny, tom ve jerry, gargamel, duffy duck hepsi candır..

0|0
    0|0
  • Bugs Bunny

Bonus olaraktan;

Jerry the mouse.

Pepe Le Pew

0|0
    0|0
  • alayına gider.. road runner! bi yakalayamadı bizim çakal o lavuğu!

1|0
    0|0
  • kaba sakal :) cok pis

0|0
    0|0
  • Jerrynin gitar çalan kuzeni

0|0
    0|0
  • Calliou bu çocugun anası babası hiç çalışmıyormu yahu tammam anne lütfennn yürü git len :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...