Uzaktan mutlu edebilmek için

sevgilim şu an istanbulda kemoterapi görüyor.hastanede filan kaldığından genel olarak mutsuz.ben ankarada yaşıyorum.sürekli gidemem.zaten o şu an fiziki koşulları sebebiyle görüşmek istemiyor.o yüzden onu mutlu edecek bir şeyler bulmalıyım..ne bileyim kargoyla yollanacak bir şeyler olabilir ya da resim çiz fotoğrafını çek internetten yola bile diyebilirsiniz.ona ne yapsam hadi bana akıl verin biraz.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• onu sevdiğini belli , her haliyle her zaman , mesela mektup yaz gönder postayla , kart yaz gönder, eski usul biliyorum ama anısı olacaktır. günlük yaz gönder hergün bir sayfa sen yanımdaydın ben bugün aç kaldım ... ne yaptıysan sanki senin günlüğün o sen ona yazıyorsun herseyini paylaşıyorsun, sonra arada bir ona hırs verebilecek hikayeler anlat mektuplarında iyileşeceğine inandır. resim güzel fikir ama birde eski günleri özleyip vay be ne hale gelmişim ben çökmüşüm bitmişim hissi verebilir daha cok moralini bozabilir lütfen bunuda değerlendir.

0|0
    0|0
    • evet böyle düşünmesinden çok korkuyorum zaten.çok iyi düşündün.çok sağ ol bunu ayrıca belirttiğin için.evet her gün mektup göndermeyi düşündüm ama bir denedim çok uzun sürede gittiğinden ben de her güne günlük gibi yazıp haftalık kargoyla yollayayım diye düşündüm kargoyla 1 günde gidiyor çünkü.çok teşekkür ederim güzel önerilerin için. :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba kardeşim;

Allah acil şifalar versin.

Sana akıl verecek olursak;

Dijital bir resim tablosu alıp içine resimlerinizi yükleyip yollayabirisin

Hurma al Medine Hurması

Kaçkar Balı al link

0|0
    0|0
    • çok sağ ol. :) bal olayı güldürdü ama benii.

• Geçmiş olsun kardeşim. Bu dediğim hastane çıkışı olabilir bak.Hergün ufak ufak notlar yaz zor günleriniz için en zor anlarınız için.Yanına varsa beraber fotoğraflarınızı koy beraber ortak olan bir eşyanız olabilir koy işte aklına ne gelirse ya da ufak bir hediye :) Hastane çıkışıda en mutlu olduğunuz gün zaten sağlığına tamamen kavustugu gün tekrardan :) sende o hediyeyi verdinmi bide dünyanın en mutlu insanı yapabilir o gün. Allah şifa versin :)

0|0
    0|0
    • çok sağ ol.inşallah o gün gelsin de her şeyi yapmaya hazırırım. :)

• geçmiş olsun...

tuttuğu takımın formasını alıp gönder... çok mutlu olur

irlilte resimlerinizi basır bir album yap gönder

0|0
    0|0
    • çok sağ ol.bunu da deneyebilirim.:)

• bence sende saçlarını kazıt ve ziyaretine git... inan en büyük jest...

0|0
    0|0
    • düşündüm ama bana kızabilir gibi de geldi..çünkü benim üzüldüğüm fikrine kapıldığı an ayrılalım deyip duruyor ne bileyim işte...

Kızlar Ne Diyor 2

• bence ona bir ayna gomder ve bu gordugun adami her kosulda beğeniyorum ve seviyorum de. allah acil sifalar versin. umarim cabicak urtulir bu hastaliktan. ya da kucuk kagitlara her birine bir kelime olmak kosuluyla seni seviyorum hayatim yaz ve her kagidi elinde tutarak resim cek sirasiyl gonder ona.

0|0
    0|0
  • her gün onun için video çek ve yolla

mesela her sabah günaydın videosu olabilir aksatmadan ama moral açısından iyi olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...