Kitap bastırmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim? böyle birşey gerçekleştiren var mı?

aynı zamanda wattpad yazarıyım. iyi yazdığımı düşünüyorum ve duyuyorum. hangi yayına güveneyim bilmiyorum bir ara da istemiştim ciddi değildi ailem bilmiyor şu an. bana en fazla ne kadara mal olur? veya beğenilir mi? sizce napmalıyım?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Özelimden bana mail at. Korkma seninle tanışmak kur yapmak ya da çıkmaya çalışmak gibi sapıkça bir hayalim yok. Zaten kırk tane gönlüm olsa birini sana vermem emin ol :D

0|0
    0|0
    • size mesas gönderemiyorum bu yuzden takip ettim bana özelden yazın

• İsmim dediğin Obırasıkyazar şeysini arama motoruna yazdım hiç bir şey çıkmadı. İyice tepem attı seninle iletişim kurmak gurur meselesi oldu :d Allah rızası için ya nick ismini tam olarak doğru yaz ya da şu gizli üyelikten kurtul.

• isim aranmıyor sanırım. nasıl kurtulacağım bilmyiroum takipçilerine bak sizi takip ettim ordan görürsün. beni bulmanız için sorunuza görüş yapacaktım ama bütün sorularınız kapalı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Hadi parası ile bastırdın diyelim. Nasıl satacaksın ki?

0|0
    0|0
    • neden satılmasın ben elimde gidip satmayacağım kitapçılarda satılacak

• Ha ha ha... Yahu tek tek kitapçılara girip, ''satılık kitap var.'' alır mısınız mı diyeceksin?

• Bilimselse destekçi lazım, romansa da bir yayın şirketiyle konuşup, okutup parasını verip yayınlatabilirsin

0|0
    0|0
    • bilimsel değil hangi yayına gideyim? alırlar mı her kitabı

• anladım teseekuurler

• Herhangi bir yayın evine git.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...