Tek cümle ile Mersin?

mersin deyince aklınıza ne geliyor, ne hissediyorsunuz.. mersin li olduğum için bunu merak ettim.. cevap verenlere tesekkürler..

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• Tantuni.

0|1
    1|0
    • tantuni..caretta caretta kaplumbağaları.. kızkalesi.. eshabıl keyf..cennet cehennem.. türkiyenin en yüksek binası(52 kat)..kilometrelerce uzayan sahil yürüyüş yolu..şehir merkezinde bulunan binlerce palmiye agacları..marina.. forum.. limon.. portakal.. sıcak insanlar.. akdeniz oyunları.. vs vs...

• mersin' de yedin mi hiç tantuni ?

Kızlar Ne Diyor 12

• üniversitesi geldi

0|1
    0|0
  • kushimoto

forum

mert tantuni :D

0|1
    0|0
    • sen bayağı biliyorsun mersini valla :) ama neden marinayı yazmadın merak ettim ? ayrıca memos tantuni en iyisidir ;)

• marina uzak kaciyor biraz :d memos da iyi de en iyisi mert tantuni. bir da arkadasim oranin sahibi torpil gececem :P

• Sıcak...

0|1
    0|0
  • link :)

0|1
    0|0
  • Kerebiç.

0|0
    0|0
  • mersin çok güzel bir şehir insanları ise çok kötüdür bildiğm kadarıyla

0|0
    2|3
    • senin karsına kötü insanlar cıktı diye tüm mersinli insanlar kötüdür diyerek genelleme yapman, bence doğru bir bakış açısı değil.. seni esefle kınıyorum..

• insanlarının kötü olduğunu düşündüren nedir sana? mersin çok göç alan bir şehir ne yazık ki, doğudan gelenler sıçtı mersin'in içine. bence gerçekten mersin'in yerlisi olan kişilerle tanışmamışsındır, çünkü mersin'in insanı gerçekten oldukça iyi ve modern insanlardır.

• evet modern olduklarına katılıyorum ıyıdırlerde muhakkak ben sadece duydugumu soyledım

• Limanı :S

0|1
    0|0
  • Tantuni,portakal,limon..

0|0
    0|0
    • portakal, limon eskidendi :( artık ne öyle portakal ve limon bahçeleri kaldı, ne de yerli başka birşey...herşey ithal olmaya başladı maalesef...neyse allahtan tantuni, cezerye ve kerebiç hala orijinal :)

• <3 Eğriçam :D

0|1
    0|0
  • Esilam geldi :)

0|0
    0|0
  • tatilimi yaptım çok güzel bir yer ama insanları resmen gözuyle yiyiyor ya baka baka ve yedide yani

0|0
    1|1
    • yaptıgın yorum mersin merkez için gecerli değil, merkez farklıdır.. sanırım tatilini silifke taraflarında yaptın..

• ben erdemli liyim.. üzüldüm şimdi bak..

• Ne yazık ki Mersin çok göç aldı :( Mersin'in yerlisi asla öyle insanlar değil. Ama Mersin' de yaşayan sonradan gelenler içine s*çtı Mersin'in. İşte sonra böyle yorumlar yapılmaya başladı. Ama haklısın ve ben Mersin'in yerlisi olarak, katılıyorum sözlerine. Bizler bile rahat edemiyoruz artık.

• Tantuni.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• cannabis. .

dövme..

engelli dergisi satan gençler.

Silifke..

0|1
    0|0
  • Esila geliyor :D birde White sea :D

0|0
    0|0
  • yobazların dolduğu güzelim bir şehir !

1|0
    1|2
    • yobaz mı.. mersinden toplam 12 milletvekili var.. bunun 4 ü chp, 4 ü akp, 4 ü mhp dendir.. mersin büyükşehir belediyesi chp nindir.. şimdi soruyorum sana mersin yobazların yasadıgı bir şehir midir.. yobaz mutlaka vardır ama cogunlukta değildir evlat.. bir de kimin yobaz oldugu profil resimlerinden anlaşılır..

• taşucundan sonra başlıyor güzel yerler...

bozyazı tarafları çok güzel el değmemiş

• aslında erdemliden itibaren baslıyor.. ama yavas yavas beton yıgınları oluşmaya basladı..

• seks yapmıştım orda

0|0
    1|0
  • Kızkalesinde gün batımı

0|0
    0|0
  • mersinidmanyurdu başka bir pok gelmiyor afedersin

0|0
    1|0
    • kültürlü! biri olman beni sevindirdi, pardon üzdü, kafam karıştı, ne diyorum ben ya.. türksün ve mersin denince aklına sadece mersin idman yurdu geliyor, öyle mi..şaşırmamak elde değil..

• :)) sabah sabah güldürdün beni, tsekkürler.. tesekkür güldürdüğün için baska bir sey için değil..

• mersinidamuyrdu diyorum başkada bişe demiyorum kardo :D

• Tokatımı yersin

0|0
    0|0
Yükleniyor...