KENDİMİZİ NASIL GELİŞTİREBİLİRİZ?

Saçmasapan "Nasıl'ım, Aşk veya Cinsellik" ile ilgili soruların yoğunlukta olduğu bu uygulamada benim bu soruma cevap yazabilecek düzgün insanların olduğuna inanmak istiyorumKENDİMİZİ NASIL GELİŞTİREBİLİRİZ??

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Amaca göre değişir küçük hanım. :) Örneğin ben gerçekler ve gizli gerçeklerle ilgili olduğum için araştırırım ve bilim insanlarını dinlerim. Ama bir başkası için benim yaptığım zaman kaybı olarak anlaşılabilir. Önce bir amacın olsun, sonra o amaca doğru sabit bir çizgin.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Çok güzel bir soru sormussun. Bence insanda bitmek bilmeyen bir bilgi açlığı varsa zaten o her yönden okuyarak , gezerek, tecrube edinerek, tecrübe dinleyerek... kendini geliştirmeye bakar. Yani yeter ki ilgisi olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bol bol okuyacaksın. Yanı sıra hayatta bir şeylerden korkup çekinip geri adım atmayacaksın. Karşına bir fırsat çıkarsa onu sonuna kadar değerlendireceksin. Yaşayıp tecrübe sahibi olacaksın. Bilgini hayat tecrübenle birleştireceksin. Bütün bunları da aklına geldikçe değil sistemli şekilde yapacaksın.

1|0
    0|0
  • spor
    dünya tarihi okuyarak
    hızlı okuma kursları
    aşcılık kursları
    işaret dili kursları
    dil kursları

1|0
    0|0
  • Birkaç ve birçok değişik yolu var bence ama öncelikle öğrenmeye açık ve önyargısız ama çok da safane olmamak lazım. Onun dışında ilgilenilen alan ile ilgili bir bakıma Pazar araştırması tarzında bir araştırma, etrafa ve konu ile ilgili kişilere danışma sonucu belirlenen konu hakkında bilgi, tecrübe, yeterlilik, uzmanlık sağlanması hedeflenerek, ilgili bir 🎯 hedef oluşturulmalı; zaman içinde bu hedeflere Aralık'larla bakılarak ne kadar başarı ve ilerleme sağlandığı görülmeli ve takip edilmeli; buna göre izlenen programda iyileştirmeler ya da değişiklikler yapılarak istenen konu/proje veya yetkinlik konusunda kendinizi belirlediğiniz zaman aralığında gelişmenizi kontrol edebilirsiniz

1|0
    0|0
  • Ne okuduğunu amacının ne olduğunu bilmiyorum ama günümüzde bilgisayar çok önemli bir konumda. En azından ofis programlarını iyi bilmen sana bu devirde çok fazla şeyler katar. Biraz araştırarak ve sürekli kullanarak geliştirebilirsin kendini bu konuda. İnşallah yardımcı olmuşumdur :)

1|0
    0|0
  • öncelikle gelişime açık olmalısın edindiğin bilgileri duğru değerlendirmeyi öğrenip kesinliklerden uzak kalmayı bilmelisin

1|0
    0|0
  • once merak duygusu anladigim kadari ile sende merak ettikten sonra surekli okuyacaksin. zaten yavas yavas gelismis olacaksin

1|0
    0|0
  • din dil mezhep ayrimi yapmadan once insana insan oldugu icin saygi gostermek ve tek bir seye odaklanmadan arastirmak okumak okutmak gerek genis dusunmek gerek

1|0
    0|0
    • Tek benimsediğim şey senin söylediğin; insanları iyi ve kötü diye ayırmak. Ayrica baya araştırma yapiyorum, okuyorum ama eksiklerim vardir diye dusundum insanlardan oneri almak istedim

• Evet bunlari yapmaya çok dikkat ettigimi soyleyebilirim

• umarim herkes senin gibi dusunur gercekte cok az herkes hakli cunku kendince bencil

• Okuyarak Araştırarak

1|0
    0|0
  • İnsan; ya okur öğrenir ya da yaşar öğrenir...
    Üçüncü bir seçenek yok...

1|0
    0|0
  • benim gibi o konulara engel atacan :)

1|0
    0|0
  • Geçmişimizi bilinçlenerek kurtuluş savaşı vs eski anıların hepsini yaşatmak lazım kendimizi geliştirmenin en güzel yolu

1|0
    0|0
  • Okuyarak ve düşünerek tabi..

1|0
    0|0
  • bu hayatta kitap okumak kadar sıkıcı çok az şey vardır o kadar

1|0
    0|0
  • o konuları cok takıp edıyorsunkı kımler nerde bılıyorsun burdada varmıdır dıye merak edıyorsun galıba

0|0
    1|0
    • Sacmaladin, bu uygulamayi ilk actigim zamanlarda her baslik acikti bende. ve insanlarin en cok, o yukarda belirttigim konularda cok paylasim yaptigini gordum Şu an o konular kapali ve anasayfamda cok az paylasim var :) uzgunum ama ulkemizin abaza oldugunu bir kabullenseniz iyi olur artik

• tamam şimdi defol

• Artist hemen hakaret et noob

• Cok gezerek, cok görerek

1|0
    0|0
  • Asıl sorman gereken soru
    Nereye kadar gidebilirim

0|0
    0|0
  • İnsanın ömrü kısa. Ne istediğini bilmelisin 😉

0|0
    1|0