Son zamanlarda Nedir bu Uzakdoğu hayranlığı? Özellikle Güney kore!

Son zamanlarda okudugum yazılara gore Kore dizileri ve filmleri izleyen takip edenlerin sayısı Türkiyede 250.000'i geçmiş. pSY geldı taksıme mıllet cılgına döndu. ayrıyeten ıkı kız karddesım ve unıvdeden arkadaslarım tam bır kore asıgı. tamam cok guzel begenıyoruz cıddı muhtesem eserlerı var ama bazıları neden bu kaddar abartıyor?

dİPNOT:Bugun de bitirdiğim bir guney kore dizisi vardı :D tavsıye ederım: SECRET GARDEN

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• GKoreli erkekler, sex öncesi kadını tantrik ritüellerle cezbederlermiş.

0|0
    0|0
    • wow supermıs sımdı okudum ne oldgnu bılmıyordum.. turk erkeklernde nerde bu. bızmkıler hıyar salatası

Erkekler Ne Diyor 5

• gereksiz adam mı yok memlekette.

0|0
    0|1
  • Asyalıların ve asyanın herşeyine hastayım. Özellikle kızlarına. Japonların animeleri,korelilerinde drama filmleri efsanedir.

0|0
    0|0
    • kore dramaları cok guzel

• Koreliler bide romantik komedi yapıyorlar herkes seviyor ama benim hoşuma gitmiyor. Dramatik yapın ağlayalım bir ya

• Bende japonlara hastayım :)

0|2
    0|0
  • farklı göründüklerinden, farklı konuştuklarından, tamamen farklı ve bizim için yeni bir kültür olduğundan hızlı bir ilgi artışı olmuş yakında geçer

0|0
    0|0
  • bence kendı soruna sen ve arkadasların cevap vermesi gerek :)

0|0
    0|0
    • ben fanatıgı deglm

• bir örnekle acıklarmısın o saçma sapan diye nitelendirdiğin seyleri

• haksız mıyım? Cok mu mukemmel orf adetlerımız var , bunları cok mu yerlı yerınde mantıklı sayıyoruz kı degısmesın?

Kızlar Ne Diyor 3

• güney kore dizileri dramaları gençlerde özellikle ergenler agır melankoli oluşturuyormuş yanılmıyorsam bununla ilgili tez çalışmaları bile var. izlerken dikkatli olmak gerekiyormuş yani

0|0
    0|0
    • bgun ızledgım dızıde nazi işaretını yakaladım. ayrıca cok hata var ddızılerde devamlılık ozellıkle.

• kesinlikle bir süre sonra sıkılıyor insan zaten adamların tüm hayatı güya aşk üzerine

• evet vucutları estetık kaynıyor zaten

• 2 yıl öncesine kadar ben de izliyodum bayağı bağlıyo insanı ama artık görünce kusasim geliyo her yerde herkeste artık ergence olmaya başladı:)

0|0
    0|0
  • artık sen de bir bağımlısın. senelerce sürecek bağımlılığa hoşgeldin. insana pembe hayaller kurduruyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...