National Geographic'te çalışmak ister miydiniz?

Dünya kültürünü ve tarihini yerle bir eden, olağanüstü manzara ve maceraların aktarıldığı kanal ve dergi.

Merkezi #Amerika Birleşik Devletleri'ndeki #Washington'da bulunan; dünyanın en büyük kar amacı gütmeyen eğitim ve bilim organizasyonlarından biridir. Hayvanlar alemine ağırlık vermiştir. Araştırmaları coğrafya ve doğal bilimler üzerinedir. Dünya kültürünü ve tarihini inceler.

13 Ocak 1888 tarihinde otuz üç kişi tarafından; "Coğrafi bilgiyi arttırmak amaçlı bir cemiyet kurmak" amacıyla kurulan National Geographic Cemiyeti; Gardiner Greene Hubbard tarafından kurulmuş; ve damadı Alexander Graham Bell da ikinci başkanı olarak görevine devam etmiştir.

National Geographic günümüzde birçok yayımı ile; dünyanın dört bir yanına ulaşmaktadır. Otuz bir dilde yayımlanan National Geographic dergisinin yanı sıra; çocuklar, turistler, maceraperestler ve keşifler için de dergiler sunmaktadır.

National Geographic çalışanlarının çekmiş oldukları şaheser kareler:

National Geographic'te çalışmak ister miydiniz ?

• İsterdim.
    73%(44)80%(67)Oy Ver96%(23)
  • İstemezdim.
    27%(16)20%(17)Oy Ver4%(1)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
21|11

En İyi Kız Görüşü

• çok zor şartlarda çalışıyorlar ama tabiki isterdim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İsterdim, sevdigim bir oluşum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Teşekürler bu bilgileri paylaştığın için

0|0
    0|0
  • Evet:)

0|0
    0|0
  • Güzel olabilirdi

0|0
    0|0
  • fotoğraflara çok fazla ilgim var fakat kediden bile korkan insanım. soğukkanlı olamam bu durumda.

0|0
    0|0
  • Ana tanık olmayı isterdim.

0|0
    0|0
  • İsterdim tabi

0|0
    0|0
  • çocukluğumdan beri tek istediğim şey diyebilirim çok iyi bir fotoğrafçı olup masum şeylerin fotoğrafını insanlara resmetmeyi çok isterdim

0|0
    0|0
  • elbette isterdim.

0|0
    0|0
  • Isterdiim

0|0
    0|0
  • evet cok isterdm

0|0
    0|0
  • İsterdim.

0|0
    0|0
  • yok ya istemezdim :D hani yeni yerler görmek falan güzelde herkesten uzak ben yapamam

0|0
    0|0
  • İstemezdim

0|0
    0|0
  • Cok isterdim kesinlikle harika bir deneyim olurdu

0|0
    0|0
  • isterdm:)

0|0
    0|0
  • Neden olmasın

0|0
    0|0
  • İstemem

0|0
    0|0
  • Ay istemezdim

0|0
    0|0
  • Hayır ya çok kötü bence ayrıca bir internet sitesinde maaşlarını görmüştüm. Sen kalk o kadar eziyete gir ölüm tehlikesine gir aldığın maaş o kadar az olsun. Değmeeezz. :D :D :D

0|0
    0|0
  • İsterdim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• national geography şirketi makul bir ücret ile beni işe alsa çarşıdan iki zil alıp belime takıp oynaya oynaya giderim. Gel gelelim bana o şansı vermezler. Avrupa insanı Türk dedim mi maalesef haklı olarak korkuyor. Çünkü yurt dışına giden bazı soydaşlarımız ve bazı pkk lı piclemeler öyle bir reklamımızı yapmış ki Türk deyince adamların aklına şunlar geliyor: Hırsız, kavgacı, yalancı, tembel, çalışmaz, pis, kısacası buradaki suriyelilere biz nasıl bakıyorsak orada bize o gözle bakıyorlar. Ama ah beni bir keşfetseler ah bir alsalar...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle süper bir şey. Zaten doğayı çok seviyorum hayvanlarıda. Oralara gidip hem geziyorsun hem hayvanları gözlemliyor fotolarını çekiyorsun yakından görme fırsatını yakalıyorsun. Böyle işe can kurban. Sürekli izlerim zaten bu kanalı belgesel delisiyim

0|0
    0|0
  • kesinlikle ama kesinlikle isterdim. ben doğayı, hayvanları ve dünyanın ücra kültürlerini çok seven ve merak eden birisiyim.

0|0
    0|0
  • istemem

0|0
    0|0
  • İnsanların binlerce dolar harcayıp yaşamak istediği macerayı/hayatı, adamlar üstüne para alarak yaşıyorlar. Çok isterdim tabiki.

Fotoğraf çekmek için günlerce aynı yerde beklediklerini okumuştum.

0|0
    0|0
  • RTS mezunu olsam isterdim

0|0
    0|0
  • Küçükken Facebook'taki çalışılan yer bölümüne National Geopraphic yazmıştım. Küçüklük hayalim bir doğa fotoğrafçısı olmaktı ama aradan geçen yıllar beni bilişim alanına savurdu bir tek fotoğraf aşkım bak kaldı.

0|0
    0|0
  • Güzel olurdu.

0|0
    0|0
  • isterdim.

0|0
    0|0
  • Güzel olurdu

0|0
    0|0
Yükleniyor...