National Geographic'te çalışmak ister miydiniz?

Hüzün_Kovan_Kuşu
Dünya kültürünü ve tarihini yerle bir eden, olağanüstü manzara ve maceraların aktarıldığı kanal ve dergi.

Merkezi #Amerika Birleşik Devletleri'ndeki #Washington'da bulunan; dünyanın en büyük kar amacı gütmeyen eğitim ve bilim organizasyonlarından biridir. Hayvanlar alemine ağırlık vermiştir. Araştırmaları coğrafya ve doğal bilimler üzerinedir. Dünya kültürünü ve tarihini inceler.

13 Ocak 1888 tarihinde otuz üç kişi tarafından; "Coğrafi bilgiyi arttırmak amaçlı bir cemiyet kurmak" amacıyla kurulan National Geographic Cemiyeti; Gardiner Greene Hubbard tarafından kurulmuş; ve damadı Alexander Graham Bell da ikinci başkanı olarak görevine devam etmiştir.

National Geographic günümüzde birçok yayımı ile; dünyanın dört bir yanına ulaşmaktadır. Otuz bir dilde yayımlanan National Geographic dergisinin yanı sıra; çocuklar, turistler, maceraperestler ve keşifler için de dergiler sunmaktadır.

National Geographic çalışanlarının çekmiş oldukları şaheser kareler:

National Geographic'te çalışmak ister miydiniz ?
National Geographic'te çalışmak ister miydiniz?

İsterdim.
İstemezdim.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
National Geographic'te çalışmak ister miydiniz?