Bu paragraftan ne anlıyorsunuz?

Ateş dediğin, yanmak için değil yakmak içindir. Olduğu yerde, hararetiyle başbaşa kalan, sadece yanan ateş kıymetsizdir. Sonu bellidir; kül olup rüzgara kapılmak. Ateş dediğin yakacak ki işe yarasın. Bana dersin ki "Yarimin yüreği neden yanmıyor?". Sana derim ki "Kabahat yakamayanındır!".

0|3
418

En İyi Erkek Görüşü

• Yanı dıyor kı Ateş olacaksan oyle kendı kendıne yanmak yetmez bı yere kadar yanacak sonra anlamsız olacaksın eger ates olacaksan bırlıkte bıseylerı de yakacaksın yanında bıseylerı de kul edeceksn yakamazsan anlamsızsın yok olacaksn gıderken bıseylerı gotur yanında. Ateş olmak yetmez tek basına.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Buna cevap olarak bende derimki '' yanmayı bilmeyen ateş suçu suya atar. İstedikten sonra ateş kulden yeniden doğar. ''

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Her insanın içinde yaşamak istediği , ulaşmak istediği bir menzil vardır aslında...
    Bazen duyarızya. kimseyi istemiyorum hayatımda, aşık olamıyorum sevemiyorum vs.. Gibi klişe laflar.. Oysaki böyle birşey yoktur.

Herkesin içinde vardır bazı istekler. Belki uyuyakalmıştır o hisler , ya da üzeri tozlanmıştır. önemli olan onu uyandırabilmekte ve yeniden gün yüzüne çıkarabilmekte..

2|1
    0|0
  • Islanmış kağıt yanmaz
    Islanmış odunda ıslak hiç bişi yanmaz
    O halde yanmak için yağmurdan kaçınmalı
    Suçu Ateş'te deilde biraz kendinde aramalı

1|0
    0|0
  • basit, içinde olan bitenleri sadece kendin için yaşama eşin sevgilin her kimse onun içinde yaşa demek istiyor... bir bakıma demek istediği şu ki varsa karşındakine duygun içinde saklama açıl demek istemiş

1|0
    0|0
  • Senden bir cacık olmuyor demek istemiş :D

1|0
    0|0
  • Sen ateşsin ama beni yakmıyosun. Ne duruyorsun? Yak beni!

1|0
    0|0
  • 5 liralık aşk edebiyatına bağlanan saçma bir yazı. :D

0|0
    1|0
  • üfürükten tayyare haber sal bizim yare:))) hala edebiyat salatasıyla kız/erkek tavlamaya çalışıyor memeleket insanım

0|0
    0|0
  • ateşi aşk a benzetmiş kendi kendine bir boka yaramaz ancak sevdiğini bulursa onunla bir anlam kazanır. Sonra sevdiğimin yüreği niye yanmıyor çünkü sen beceriksizin tekisin dostum

0|0
    0|0
  • Elindekini doğru kullanmaz isen hiçbir işe yaramaz demektir.

0|0
    0|0
  • hakettiğim değeri vermiyorsun*

0|0
    0|0
  • Kısaca; "Sevmek adama, sevilmek hatuna yaraşır' demiş.

0|0
    0|0
  • Harekete gecmek lazım :)

0|0
    0|0
  • Beni yak kendini yak herşeyi yak diyo

0|0
    0|0
  • benim sana olan düşüncelerimi al koy oraya aynı şey !

0|0
    0|0
  • kimi yakmak istiyon soyle

0|0
    0|0
  • aşk için yürek gerek

0|0
    0|0
  • Savaşma seviş demek istiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3