Psikolojiye dair ne biliyorsunuz?

Aranızda psikolojiye meraklı var mı? :) Psikoloji hakkında bildikleriniz neler?

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• ilgimi çeker.iktisadi açıdan ilgilenirim genelde.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 3000 karakter sınırı ile izah edemeyeceğim kadar çok şey biliyorum da.

Bu bilgiyi burada böyle anlatmak ve onaylatmak pek tarzım değil.

0|0
    0|1
  • türk insanının psikolojisi genede bozuk..kadınlarda bu oran dahada fazla..

0|1
    0|0
  • Karşımdaki insanla konuşurken psikolojisini ve bir çok yönden karakter özelliklerini, neler düşündüğünü, nasıl bir insan olduğunu çıkartıyorum, çok şükür sezgilerim kuvvetlidir ama şu konuyla ilgili bir şeyler biliyorum diyemem çünkü sezgilerime göre hareket ediyorum ve çok fazla insan tanıdığım için bu tarz konularda tecrübe edindim.

0|0
    0|0
  • Pisilolojiye dairne varsa okudum diyebilirim. Bana Empatiyi bulaştırdı.

0|0
    0|0
  • Fıroyd diye bir adam var. Çok sapık. Tövbe tövbe : /

0|0
    0|0
  • Ben varım.

0|0
    1|0
  • karanlık :DD

0|0
    0|0
  • bir insanın davranışlarında psikolojisi gözlenir tabi anlamak için iyi bir gözlemci olmak lazım ben gibi :D

0|0
    0|0
  • bıldıgım teksey ya sen beynıne hukmedersın ya da farkındalıktan uzak yasarsın

0|0
    0|0
  • bildiğim tek şey susaraka para kazanan tek meslek konuşuyorsun sonra süre bitince paranı veriyorsun tek o :)

0|0
    0|0
    • susarak para kazanmak için ne gayret gerekiyor biliyor musun huseyinn35 :)

• sende konuşarak kazanmak istiyoır gibisin ben halkla ilişkiler okuyorum sende psikoloji ikimizde çok konuşuyoruz :D

• evet öyle :D

• Var öyle bir kaç bişey :)

0|0
    0|0
  • benim değilde eski kız arkadaşımın psikolojiyle arası çok iyi

geçen selam naber diye mesaj attım

siktir git lan yine libidon tavan yaptı değil mi

artık benden sana ekmek yok bebeğim avcunu yalarsın diye geri mesaj atmış

0|0
    0|0
  • Uzman değilim ama empati yeteneğim gelişmiştir

0|0
    0|0
  • Karşımdaki insanı yaşayacak kadar..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sosyal ve klinik psikoloji çok manyak. özellikle hapishane deneyi beni çok etkilemiştir

0|0
    0|0
  • Bir ara meraklıydım sonra soğudum.

1|0
    0|0
  • bir sosyoloji öğrencisi olarak 2 dönemdir sosyal psikoloji ve psikoloji dersleri aldım freud toplum yanlısı davranışlar adam smith vsvs vizelerde 50nin altındanotlar finalde 80 üstü notlar böylece geçmiş oldum .

0|0
    0|0
  • en çok azılı katillerin psikoloğu olmak isterdim onları dinlemek ama tabii ki beni öldürmeyeceklerse)))psikolok olmak istemişimdir ama computer science da qayet memnunum

0|0
    0|0
    • benimde çok ilgimi çekiyor fakat o bahsettiğin "azılı katillerin psikolojisi" gerçekten çok ağır... :) işinde memnun olmana sevindim, yorumun içinde teşekkür ederim.

• teşekkür ederim...hayırlısı inşALLAH

• bir şeyi istemek ona sahip olmaktan daha çok zevk verir..bu saçma ama son derece gerçek bir insan psikolajisi.

0|0
    0|0
  • psikolojimin ağzı burnu kaydı ortaam

0|0
    0|0
Yükleniyor...