Kapat

Kitap okuyor musunuz? hangi türleri okumayı seversiniz? en son okuduğunuz kitap ve bir kitap önerisi :) ?

polisiye gerilim okumuyorum bu arada fakat başka türlerden öneri alırım :) ve hepsine cevap verin lütfen

Güncellemeler:
eksik cevaplıyorsunuz!
çizgi roman takip eden var mı bilmem ama en son okuduğunuz ve önerebileceğiniz çizgi roman?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikli roman tarzi kitaplar okumuyorum. Biyografi, gercek olaylar ya da tarih agirlikli okuyorum. Alanimla ilgili bir kitap bulursamda okuyorum. Biraz klasik olacak ancak Dan Brown kitaplarini okumani tavsiye ederim. Her ne kadar roman tarzi gibi dusunulsede ben gercekligine inaniyorum. Velev ki yaniliyor dahi olsam, oradaki tarihi bilgiler ve aciklamalar kesinlikle dogrudur.

1|0
    0|0
    • evet onun kitaplarını okudum hatta şu an okuduğum bölüm sırf o kitaptan etkilendiğim için, bölümünüz ne?

• Ucak muh. olsada ben uzaya daha cok yakinim. Bununla ilgili olarak hizir tezkiresine goz gezdirmenizi oneririm...

• tamam teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• Her şey sevgiyle başlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Kitap okuyorum.. Bir türe bağlı değilim ama genel olarak aşk ve polisiye okuyorum. şu an da %100 düşünce gücü kitabını okuyorum, kişisel gelişim kitabı..
    Kitap önerisi olarak : Kürk Mantolu Madonna diyeceğim ama çok klişe olmasın :) Ayşe Kulin - Nefes Nefese'yi önerebilirim.

0|0
    0|0
  • Okuyorum. Aşk ve kişisel gelişim harici okurum. En son Cehennem Çiçeği'ni okudum Alper Canıgüzden.

1|0
    0|0
  • Kişisel gelişim okuyorum bu aralar özgürlüğe uçuş diye bir kitabı bitirmeye çabalıyorum

1|0
    0|0
  • tarıh okurum

1|0
    0|0
  • Psikoloji kitapları okuyorum şu an okuduğum Kemal Sayar - Beni sessiz de sevebilir misin

1|0
    0|0
  • Okumuyorum

0|0
    0|0
  • Her çeşit önerim Angels of God

0|0
    0|0
  • bu aralar Adolf Hitlerin Kavgam kitabını okuyorum sıradaki kitaplarsa Hitler imparatorluğu hitlere sordunuz mu ve bilinmeyen hitler birde siparişte bekliyen nazizmin bilimiyen kökeni

0|0
    0|0
  • Geçen hafta kamelyalı kadını bitirdim. Onun yanında tefhimul kuran okuyorum 7 ciltlik

0|0
    0|0
  • 13. Oda. Cinayet romanı :) haftada bir bir kitap bitiyor bende

0|0
    0|0
  • bilim kurgu okurum
    güngezgini çizgi roamını her bireye öneririm. güzel dersler var içinde

0|0
    0|0
  • okuyorum

0|0
    0|0