Burada Halil Sezai dinleyen var mı?

bakıyorum yeni trend halil sezai olmuş.. bu kadar insan dinliyo merak ettim albümünü indirip dinledim şarkılarını açar açmaz duyduğumda gülmekten yarıldım... albümde 12 şarkı var 3 ünü insan gibi söylemiş. geriye kalan tüm şarkıları ağzını yaya yaya söylemiş resmen sarhoş taklidi yapmış. iiiisssssyyyyeeeeaaaaan :) bu adamı dinleyen neden dinler? herkes dinlediği için mi? yoksa sarhoş taklidi hoşuna gittiği için mi?

not :şarkıların sözleri güzel ona laf yok ama kendimi yazmış bilmiyorum

Güncellemeler:
seeen attın nıahhhh başım dumannn
Son Dakika!

Halil Sezai Paracıkoğlu, yeni albümünde doğum sancısı çeken bir kadınla düet yapacağını açıkladı...

0|0
24|16

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• ben dinliyorum bir kaç şarkısı war gerçekten duygularını çok güzel ifade etmiş bence bende ilk dinlediğimde içmiş içmiş şarkı söylemeye çalışmış diyordum ama bir kaç şarkısını dinledikten sonra aslında duygularını öyle güzel anlatmış ki yani doğal bir şekilde bütün şarkılarını sewmiyorum ama bir kaç şarkısı gerçekten güzel ...

0|0
    0|0
  • ben dinliyorum

çok da beğeniyorum

herkesin zevki kendine benim hoşuma gidiyor:)

2|0
    0|0
  • ben severim öyle cool şarkı söyleyen tipleri hoşuma gidio melankoli olduğumda cuk oturuyo

0|0
    0|0
  • link :D

0|0
    0|1
  • modern arabesk yapıyor.sevmiyorum şarkılarını da oyunculuğunu da.

0|1
    0|0
    • aynen rezil bişey...oyunculuk içinse reçelde fena oynamadı duyguyu verebiliyo kıvırcık :)

• işte bu. :D

• arabesk mi zönk!

müslüm dınleyın arabesk goorun

• Hatta link :)

0|0
    0|0
  • Evet sesi ve yorumu çok güzell

0|0
    0|0
  • Halil Sezai ne lan ahahah.

Burada dinlediğim Misty Mountain Hop'tan utandım yeminle.

0|2
    5|1
  • Neva eva !

0|1
    0|0
  • Dinliyorum sesi çok iyi bence!

0|0
    0|1
  • bi kez dinledim fena değil

0|0
    0|1
  • hıı tam gülmelik şarkılar zaten. kafası güzelken söylüyo belki?

0|0
    1|1
    • saçma.sen o haldeyken düşünmek istiyosun belki ?

• dumanı seviyo musun?

• tüm şarkılarından belki 2 belki 3 şarkısı dinlerim..onlarda romantik parçalar olmadığı için komik durmuyo göze batmıyo yani

• Şarkılar için dinlenebilir... Kaç kişinin sesi güzelki ...

0|0
    0|0
  • isyeeaaaaannn-favorim adamda ses var ya helal olsun :)

0|0
    0|0
  • fettah can dinliyorum

0|0
    0|0
  • Çok severek dinliyorum.Nedendir bilmiyorum adam söylerken böyle akıp gidiyo sanki tam içerde bir yerlere dokunuyor orda ciddi izler bırakıyor.Çok başka bir adam.

0|0
    0|0
  • hahahaah :D

0|0
    0|0
  • sesinde bir hayat var ben ancak öyle tarif edebilirim bi yorgunluk bi mutsuzluk bi arayış. Tuhaf...

0|0
    0|0
  • Bi kaç şarkısını seviyorum.

0|0
    0|0
  • çok melankoli adamın psikolojisini bozar be sesi güzel ama

0|0
    0|0
  • ben pek dinlemiyorum..

0|0
    0|1
  • hiçbi şarkısından anlamlı bi cümle çıkaramadım. Dinlemiyorum.

0|0
    0|0
    • hande dınle Gideceğim tek yer havaalanı

Bana lazım yeni yaşam alanı bu sacma sozlerı dınlemek war 1de halıl sezai

• hande yener dinlediğime dair sarsılmaz inancını takdir ettim gerçekten.

• ahahahahaha :D çekiyosun sen mıknatıs misali beybim ;)

• benim de hoşuma gidiyor. ama her şarkısı değil. hepsi aynı etkiyi yapmadı ama bazıları çok güzel geliyor yani bunun bir nedeni de yok seversem severim müzik de bir duygudur ve buna neden diye soramazsın. ha herkes dinliyor diye moda oldu diye dinleyen de yok mu var. onlar için evet bu bir neden tabi. benim hoşuma gittiği için işte bazı şarkıları, sözleri de güzel oluyor. öyle. ama senin gülmekten yarılmana da anlam veremedim o kadar da değil artık adam ağladı ağlayacak sen gülüyorsun :)

0|0
    0|0
    • sarhoş rolü yapan adama gülünür..sen ağlıyosan diyecek bi söz yok ...adam levent kırca dan bile daha iyi sarhoş rolü kesiyo ne duygusalı..diğer yazdıklarına bakıyorum benim burda sorguladığım duygular değil doğru olanı göremeyip böyle bi saçmalıktan nasıl böyle bi duyguya kapıldığınızdır sayın gizli kullanıcı

• ben ağlıyorum diye bir şey demedim ki adam ağlayacak sen gülüyorsun dedim. istediğin kadar da gül yani banane ben onu şakasına söylemiştim. sen sevmiyor olabilirsin ama sevene de saygı duyman lazım saçmalık demen asıl saçma olan. senin doğrunla herkesin doğrusu bir olmak zorunda değil. sen neden istemişsin bende sana neden söyledim ben onun için dinlerim dedim. nedeni duygudur dedim, benim için öyle. ama herkes için öyle değil dedim yazdıklarıma daha iyi bakarsan görürsün.

• ağlama kısmında yanlış anlaşılma olmuş orası karambole gelmiş haklısın..gülme konusunda şakasına söylediğini biliyorum...işin hala duygu kısmında kalmışsın gerçekle duyguyu karıştırmışsın , bu konudaki gerçeği söylediğimde lafı işin duygu kısmına konduruyosun ve esas saçma olanın saçmalık demem olduğunu söylüyosun..bu yanlış..söylediklerimi anlayamamışsın

Erkekler Ne Diyor 16

• Herkes sevdiğinden midir nedir bu adamdan nefret ediyorum ya.

0|1
    0|0
  • sarhos demıyelım ona ya:D sarkılarını duzenlemıs album cıkarmıs sımdı bence her bırı dıgerınden guzel olms şu an.

ben halıl sezai yi gercekten begenıyorum.Piyasadakı cogu sanatcıdan iyi bence.

Sesi ayrı bir güzel kuladıgıma,sözleride ilgimi cekıyor.adam tam istedigmız gıbı yapıyor muzıgını sade ve anlasılır:) Cem adrian,hayko dınlıyenler neden onları dılıyorsa bızde bu adamı bunn ıcın dınlıoruz:D

her turlu muzık dınlerm en sert metalınden r&b hiphop kadar.

sımdı gelıp hande yener dınlıceme halıl sezai dnlerm daha ıyı kulaga hos gelıor 1de adamn sarkılarını anlıyarak dnlemek lazm. sadece dınlersen 1sey anlamıorsn zate

bu adam piyasada tutulacak.

Sesi süper ötesi

agzını yaayarak soylemesıde kendı tarzı ıste herkezn 1 tarzı war

ama dınle derm sunlarıda Fırtına,Sonbahar,Paramparça(ömur gedik ıle düetide gzl),olsun,Halil Sezai & Tuğçe - Seni Çektim İçime

sımdı böyle güzel muzık yapan bırı warken hande yener dınlemek cok sacma.Kadının sarkısı war 1 tane havaalanı dıe sözlere bak Gideceğim tek yer havaalanı

Bana lazım yeni yaşam alanı bu dınlenırmı ya:D

Halıl sezai aşk adamı:) ADAMI DİRİ DİRİ TABUTA SOKAN ADAM :D

0|0
    0|0
    • siz tabuta girmek için sebep arıosunuz ondandır arkadasm :)söylediklerine katılıyorum ama halil sezai ile ilgili söylediklerinin tam tersini düşünüyorum...aşk adamı olması diri diri tabuta sokması beni bağlamaz ..cem adrianı da pek sevmem ama hayko kadar iyi oldugunu düşünmüyorum haykoyu fazla dinlemesem de çok etkileyici şarkıları var yani adamın tutar bi tarafı var bunda o da yok ..ve son olarak halil sezai bir balondur fazla şişirmeyin diyorum

• bunu alttaki yorumda da söyledim yine söylüyorum bunu yapan daha önce kimse çıkmadığı için adam size orjinal gelmiş hepsi bu...ve saedce bu sebep adamın yaptığı saçmalığı örtmeye yetiyo sizin için..ne diyim allah akıl fikir versin :):)

• :D:D amın amın daha ıyısı cıkana kadar halıl sezai

• ben nefret ediyorum

0|1
    0|0
  • Fazla abartılıyor bu emmi, mevlüt okur gibi şarkı söylüyor ayrıca, bayık...

0|1
    0|0
  • incir reçeli filminde gördüm ve dinledim ilk olarak. yorumu hoşuma gitti sadece isyan parçasını dinliyorum yorumundan dolayı...

0|0
    0|0
  • yuh ya adamın sarkılarını nasıl anlamsız bulursunuz?Bence siz afedersiniz ama müzik özrlüsüsünüz.Adam piyasadakı en iyi sanatcılardan birisi.Hem sesi olsun,hem şarkıları fena derecede kaliteli ve cok iyi.Sımdı halıl sezai sözlerinden bırsey anlamıyorm diyenler bence gidin

sacma salak sarkıcılar olan, sarkı sozlerındeki dandikliğinden , sacma sapan sarkıları cıkaran

İSMAİL YK HANDE YENER ARTO KUSUM AYDIN FATİK ÜREK BULENT ERSOY DINLEYIN:D:D:D

0|0
    0|0
    • soruyu sorarken yazdıklarımı zahmet et de bi oku... adamın şarkıları anlamlı kendi anlamsız..aslında tek bi anlam çıkıyo keş rolü kesiyo dumanın şarkılarının romantik versiyonu bunu yapan daha kimse çıkmadığı için adam size orjinal gelmiş...gelelim diğer sanatçılar için yazdıklarına onları dinlemiyorum zaten onlara sanatçı demek de yersiz

• yok ben senın ıcın yazmadm cevabı zaten alttakı cewaplar ıcın yazdm b u kadar eleştirisel

• Özel olarak dinlemiyorum rast geldiğinde dinliyorum .

0|0
    0|0
  • Adam tuvalette ıkınır gibi şarkı söylüyor.Nasıl böyle popi sahibi oldu anlam veremiyorum.Herkesin popisi kendine gerçi.Neyse benim beynim sulanmış.

0|0
    0|0
  • Halil Sezai kafan dumanlıysa, için sıkıldıysa, kalbin sıkıştıysa... candır :)

Bu arada tavsiyem albümle değerlendirmeyin, onu canlı dinlemek ayrı bir tat...

0|0
    0|0
  • Biraz Duman dan Kaan biraz tanju okan üstüne de saçmalarsan böyle bişey çıkıyor sanırım. Hiç sevmedim hatta tiskindim şarkılarından :)) (Kaan ve Tanju Okan'dan özür dilemeyi borç bilirim)

0|0
    0|0
  • kednim özel olarak açıp dinlemem eğer arakdaşım felan açmışsa dinlerim

0|0
    0|0
  • İçine "Orçun" kaçmış adamın:)

0|0
    0|0
  • bir kaçkez dinlettiler sevdim

0|0
    0|0
  • Halil Sezai kim ya?

0|0
    0|0
  • çoğunluk dinleyince hemen moda oluyor.

0|0
    0|0
  • kulaga hoş gelıor dıger ayyaşlardan ıyıdır bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...